Budomarathon bij Geisha Er werd gebridged... Kickboksgala in Swanla Mogelijk oplichters actief Boulers blijven steken Leer jezelf te verdedigen Parencompetitie IJsselbridge Wie bezorgt een kansarm kind een fijne vakantie Prima prestatie in oefen wedstrijd Jim Heijman pakt goud Wandelen voor KiKa HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 27 FEBRUARI 2013 31 Budo Jeu de boules Voetbal Judo Nieuwerkerk aan den IJssel - In de gymzaal van de Gideonschool aan het Kroonkruid organiseren Budo- club Geisha en Aikibudo vereniging Nieuwerkerk aan den IJssel voor za terdag 9 maart een budomarathon, waarvan de opbrengst bestemd is voor het Jeugd Sport Fonds. Het is de bedoeling dat tussen 10.00 en 18.00 uur zoveel mogelijk deelnemers meedoen aan diverse budosporten, waaronder judo, ka rate, jiu jitsu, aikibudo. Zij kunnen zich per uur met een financiële bijdrage laten sponsoren door bij voorbeeld familie, vrienden, col lega's of buren. Naast het geven van geld kan men deelnemers ook bijstaan met eten of drinken en voor 10 euro per uur kunnen be langstellenden deze dag deelne men aan diverse (sport) workshops. Judo voor het goede doel. Voor meer informatie: www.budoclubgeisha.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De derde zitting van de vierde com petitieronde bij de Nieuwerkerkse Bridge Club, gespeeld op maandag 18 februari, werd in de A-poule gewonnen door Peter Bijsterveld en Ron van Domburg met een score van 59,38%. Op de tweede en derde plaats eindigden respec tievelijk Arie Blok en Hans Delwei (54,51%) en Guus Ham en Henny Hense (53,82%). In de B-poule waren Hieke Pen ning en Elisabeth Tump de veras sende winnaars met een monster score van 70,31%. Adrie en Frans Bijl en Mike Gallagher met Arie van der Linde werden keurig tweede en derde met respectievelijk 55,73% en 55,21%. Zevenhuizen/Nieuwerkerk aan den Ussel - Sportcentrum Brothers uit Nieuwerkerk organiseert voor zater dag 6 april 'Brothers versus de rest' part 3. Het gala begint om 18.00 uur en vindt plaats in dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klinkhamer- weg 86. Zaal open om 17.00 uur. Toegangskaarten kosten in de voor verkoop 20 euro; aan de zaal 25 euro. Voor ringplaatsen betaalt men in de voorverkoop 50 euro en aan de zaal 60 euro. Voor meer informatie: www.sportcentrumbrothers.com. Regio - De Autoriteit Financiële Markten (AFM) waarschuwt consu lenten in de regio Rotterdam voor één of meer mogelijke oplichters die zeggen bij toezichthouder AFM te werken. De AFM heeft van consumenten in de regio meldingen ontvangen dat half februari een onbekende man bij hen voor de deur stond die zich uit gaf als medewerker van de AFM en informatie over hypotheken zei te verzamelen. Hij stelde voor de hele financiële situatie van de consument door te nemen. Het gaat hier echter zeker niet om een medewerker van Nieuwerkerk aan den IJssel - Met vier teams actief in de wintercom petitie was het zaterdag 23 fe bruari voor team twee van Jeu de Boules Club Nieuwerkerk er op of er onder. Met directe tegenstander Gouda 2 werd de strijd aangegaan om de eerste plaats. Het werd voor het team van captain Van Slin gerland erop of eronder. Gouda won het duel met 5-2. Team één van captain Rob Brökling deed het uitstekend, zij versloegen tegen stander Allez Tirez uit Maassluis met 6-1. Voor het team van cap tain Nancy de Vries was een nipte overwinning te noteren. Zij won nen met 4-3 van Les Boulistes uit Gorinchem. Team vier van captain John de Vries verloor in Dordrecht van tegenstander het Boulend Schaep met 3-4. Zevenhuizen - Wat kan je het beste doen wanneer je bedreigd of be roofd wordt, of nog erger, in geval van bijvoorbeeld zinloos geweld. Jan Timmers verzorgt vanaf maan dag 4 maart in Dorpshuis Swanla gedurende acht weken een cursus Les in zelfverdediging. Zelfverdediging. De lessen starten om 20.00 uur. De cursus is bestemd voor alle leeftijden. Voor meer informatie en aanmelden: 06-50985488 of Timmerssport@ gmail.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - De tweede zitting van de vierde com petitieronde bij BC IJsselbridge is woensdag 20 februari in de A-lijn met 61,11% gewonnen door Marga Blok en Nel Vente; 2. Ab van Amer- ongen en Rein Janssen 56,25; 3. Jos en Wim Lensen 55,56. B-lijn: 1. Gerda Goedhart en Tiny Looije 61,20; 2. Gerard Lagerwaard en Harrie Hoppenbrouwers 60,42; 3. Bep van Boheemen en Hansje Hu- ibers 56,25. C-lijn: 1. Agens Heijster en Astrid van der Loos én Kitty van Meurs en Maarten Boer 66,67%; 3. Alice van den Heuvel en Joke Verschoor 58,68. D-lijn: 1. Nel Breeman en Bep Meijer én Lia Ophorst en Piet van der Jeugd 59,82; 3. Karei Hartlieb en Louis van de Wal 58,33. de AFM. Het gaat hier waarschijnlijk om een oplichter. Mogelijk zijn of worden meer mensen benaderd. De AFM benadrukt, dat zij nooit ongevraagd bij consumenten lang skomt en nooit naar persoonlijke financiële gegevens vraagt. Geef nooit financiële gegevens aan personen die zich ongevraagd en zonder afspraak melden. Wanneer u te maken krijgt met deze praktijken, maak daar dan altijd melding van bij de politie via 0900-8844 en bij de het meldpunt van de AFM via 0900- 5400540. Regio - Europa Kinderhulp heeft nog een aantal vakantiegastouders nodig voor de opvang van kansarme kinde ren uit vooral Duitsland en Frankrijk. Het gaat hier om kinderen die het in het dagelijks leven niet makkelijk hebben. Voor veel van deze kinde ren is het meedraaien in een gast gezin al een vakantie op zich. Een schoon bed, voldoende eten en een veilige plek om te spelen is genoeg. De Franse kinderen komen naar Ne derland van 6 tot 26 juli en van 20 juli tot 9 augustus; de Duitse kin deren van 8 tot 25 juli en van 15 juli tot 2 augustus. Vrijblijvend een informatieboekje aanvragen kan via 010-5927176, 0180-844652 of zuidholland@europakinderhulp.nl. Voor meer informatie: www.europakinderhulp.nl. Zorgeloos buiten spelen; voor sommige kinderen een hele nieuwe ervaring. Moerkapelle - Met goed aanvallend voetbal creëerde Moerkapelle zater dag 23 februari tegen Floreant, in de eerste helft een aantal keren de kans om op voorsprong te komen. Onder meer een schot vanuit een aanval van achter uit belandde op de lat. Ook twee vrije trappen van Menno Verschoor troffen geen doel. De combinatie van Floreant liepen niet soepel. De tweede helft was een kopie van de eerste helft. Moerkapelle bleef tegen de wind in de aanval zoeken en zat beter in de wedstrijd dan de koploper uit de derde klasse. Dit resulteerde in een goed doelpunt van Thijs van Nieuwkoop. Na een goede voorzet wist hij de bal over en achter de doelman te koppen. Eindstand 1-0. Nieuwerkerk aan den IJssel - Judoka Jim Heijman (16) heeft afgelopen weekend goud gewonnen op het International Antwerp Open Judo. Hij deed dit door al zijn vijf partijen, waaronder die tegen de Nederlands kampioen Kevin Bakker, op ippon te winnen. Dit Antwerp Open was voor de Nederlandse judoka's onder 18 jaar een kwalificatietoernooi voor EK en WK plaatsing. Regio - Kinderen en kanker, dat hoort niet bij elkaar. Toch wordt de ziekte jaarlijks bij een groot aantal kinderen geconstateerd. Er is nog heel veel te winnen voordat kinderkanker echt is uitgebannen. KiKa (Stichting Kinde ren Kankervrij] zet zich in voor méér genezingskans voor kankerpatiënten. Om geld in te zamelen organiseert KiKa voor vrijdag 30 en zaterdag 31 augustus de 'Run for KiKa 95', een bijzondere wandeltocht over 95 ki lometer over de Veluwe. De lange afstandswandeling kan ook als es tafette van tweemaal 47,5 kilometer gelopen worden. De start vindt plaats op vrijdag om 10.30 uur op het Raad huisplein in Ede. De wandelaars heb ben vervolgens 28 uur de tijd om de finish te bereiken. Op zaterdag moet iedereen om 14.30 uur weer binnen zijn. Meedoen kan op individuele basis, maar ook als team van collega's, bu ren, vrienden of familieleden. Voor hardlopers staan dit jaar ook di verse evenementen op het program ma, waaronder één in Rotterdam. Voor meer informatie en aanmelden: www.runforkika95.nl of www.funforkika.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 31