humanitas Kinderopvang Kinderopvang Humanitas: Een geweldige plek voor kinderen! 26 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 20 MAART 2013 Zoekt u kinderopvang in Nieuwerkerk aan den IJssel of Waddinxveen? Kinderopvang Humanitas heeft drie kinderdagverblijven en maar liefst zeven centra voor buitenschoolse opvang in Nieuwerkerk aan den IJssel of Waddinxveen. Volop keuze voor een locatie bij u in de buurt. Ruim baan voor baby's Bij onze kinderdagverblijven krijgen baby's letterlijk en figuurlijk bewegingsvrijheid. De inspiratie hiervoor komt voort uit de ideeën van de Hongaarse ontwikkelingspsycholoog en kinderarts Emmi Pikler. Een baby wil en is goed in staat om met inzet van al zijn zintuigen (nieuwe) aspecten uit de wereld om zich heen te ontdekken, te ervaren en zich te ontwikkelen. Lichaamstaal staat hierbij centraal. Onze pedagogisch medewerkers stimuleren uw kind door het zelf standig te laten spelen, bewegen en aangeven wat het wil, kan en moet. Kinderen leren zelf in hun eigen tempo. Zekerheid, veiligheid en eigenwaarde De Piklermethode heeft bewezen dat kinderen niet alleen fysiek beter in balans zijn. Het versterkt ook hun gevoel van zekerheid, veiligheid en eigenwaarde. Voor een baby is het belangrijk dat hij/zij zich vrij kan bewegen en dat er voldoende uitdaging in de omgeving is om nieuwe vaardigheden te proberen. Dit kan alleen wanneer de omgeving voldoende veilig is en je als volwassene niet steeds hoeft in te grijpen. Bij de inrichting van onze locaties is hier rekening mee gehouden. Kind centraal De dagindeling en de verzorgingsmomenten in de kinderdagver blijven zijn herkenbaar voor het kind. Tijdens de individuele verzorg ingsmomenten staat het kind centraal. Het kind geeft zelf het tempo van het omkleden of het verschonen aan. De baby's worden op schoot gevoed tot ze zelf kunnen zitten (en zelfstandig kunnen eten). De taak van onze pedagogisch medewerkers is voorwaarden te scheppen - aandachtige verzorging, eten, drinken, slaapgelegenheid, veiligheid, voorspelbaarheid, voldoende ruimte en goed spel- en klimmateriaal - zodat het kind naar hartenlust kan bewegen, spelen en leren. Activiteitengericht werken Vanaf het moment dat kinderen kunnen lopen, bieden wij ze de mogelijkheid om deel te nemen aan allerlei activiteiten. Ze kunnen kiezen uit een divers aanbod - rekening houdend met het niveau van het kind en gericht op alle ontwikkelingsgebieden en interesses. De activiteiten zijn binnen hun eigen stamgroep, maar ze mogen ook meedoen met een andere groep. Het kind is niet verplicht deel te nemen; het kan ook zelfstandig iets doen. Kortom: Kinderopvang Humanitas is een geweldige plek voor kinderen! Grote kinderen, grotere uitdagingen Grotere kinderen willen grotere uitdagingen. Kinderen richten zich op deze leeftijd steeds minder op volwassenen, leeftijdsgenoten worden belangrijker en de zelfstandigheid neemt enorm toe. Vaardigheden en spel veranderen en er ontwikkelen zich vriend schappen. De pedagogisch medewerkers begeleiden kinderen naar zelfstandigheid, bij het ontwikkelen van hun competenties maar ook hun waarden en normen. Onze centra voor buitenschoolse opvang bieden de kinderen een afwisselend aanbod dat past bij hun leeftijd. Zo kunnen kinderen hun interesses ontwikkelen. Buitenschoolse opvang is afwisselend en leuk. Buitenschoolse opvang is een plek waar niemand zich te oud voor voelt. Wie is Kinderopvang Humanitas? Kinderopvang Humanitas is de grootste kinderopvangaanbieder zonder winstoogmerk, met kinderdagverblijven, centra voor buitenschoolse opvang, peuterspeelzalen en gastouders door heel Nederland. Onze locaties in uw regio: Nieuwerkerk aan den IJssel Kinderdagverblijf De Esse Kinderdagverblijf Kakelbont Buitenschoolse Opvang EsseZoom Buitenschoolse Opvang Timboektoe Buitenschoolse Opvang Takatuka Waddinxveen Kinderdagverblijf De Boemel Buitenschoolse Opvang De Boomhut Buitenschoolse Opvang Pardoes Buitenschoolse Opvang De Schatkist Buitenschoolse Opvang Sportpunt Wilt u meer informatie over of een rondleiding op een van onze locaties? Neem dan contact op met Kinderopvang Humanitas, regiokantoor Zuid-Holland, tel. 010 - 407 47 00, e-mail: regiozuidholland@kinderopvanghumanitas.nl. Voor prijzen en aanmelden zie www.kinderopvanghumanitas.nl. Via de functie 'Zoek een locatie' kunt u zien welke locatie er bij u in de buurt is. U kunt hier ook doorklikken naar de website van de betreffende locatie.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 22