Paasvieringen in Ontmoetingskerk schuifdeurkasten op maat Fastguide PAASBRUNCH Canadees sehoolkoor in Sint Jan Inschrijven voor Rapid Schaaktoernooi Tarzan en core stability Ben jij de pragmatische teamspeler waar wij sssBssr-» naar op zoek zijn? OudftNieuw in Wapen van Moerkapelle 1e en 2e Paasdag 25,95 p.p., kinderen 9,95 Senior webdeveloper PHP HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 20 MAART 2013 35 www.enkast.nl 0] 80-634866 Convenient Vanaf 2 april zijn weer open met de lunch (vanaf 12.00 uur) Moerkapelle/Zevenhuizen - De Rooms-Katholieke Gemeenschap Moerkapelle/Zevenhuizen houdt in de week van Pasen in de Ont moetingskerk aan de Dorpsstraat 106 een aantal gezamenlijke vie ringen met de Gereformeerden. Vespers worden gehouden van maan dag 25toten met woensdag 27 maart om 19.30 uur; op Witte Donderdag is er om 19.30 uur een viering met ds. P. van Hall en op Goede Vrijdag is er om dezelfde tijd een viering met pas tor JJ. Donkers en pastor A. Bosman. Op Paaszaterdag wordt om 20.00 uur een Eucharistieviering gehouden met pastor A. Bosman. Thema van de vie ring is 'Opstaan en verder gaan'. Alle vieringen worden begeleid door een gelegenheidskoor onder leiding van Margré van Gestel, ledereen is wel kom. Noordkade 94 Postbus 175 2740 AD Waddinxveen Tel. 0182 - 621 111 Software solutions Soep Gevogeltebouillon gevuld met voorjaarsgroenten Huisgemaakte salades Salade maïskip, zalmsalade, pastasalade Vleesplateau Rundercarpaccio, Serranoham, gebraden rosbief en fricandeau Visplateau Hollandse haring, gerookte paling, gerookte zalm en roze garnalen Kaasplateau Roombrie, jong belegen kaas en Rotterdamsche oude kaas Luxe broodsoorten Zoet beleg Aardbeien jam en hagelslag Warme gerechten Gepocheerde zalmfilet, gehaktballetjes in pindasaus Wrap gevuld met Oosterse gemarineerde kipfilet. Gebraden zijlende biefstuk fl Aardappelgratin, frites en rijst Grande dessert Reserveer tijdig! Gouda/Moerkapelle - Traditiege trouw verzorgt het Timothy Chris tian School Choir uit Chiliiwack tij dens hun driejaarlijkse bezoek aan Nederland een zangavond in de Sint Janskerk in Gouda. Tijdens het concert van het uit Ca nada afkomstige koor, op zaterdag 23 maart om 19.30 uur, wordt te vens opgetreden door een groot sa mengesteld gemengd koor met le den uit Alphen aan den Rijn, Gouda, Moerkapelle en Scheveningen, door jongerenkoor Nethanja uit Moerka pelle en door Christelijk Ensemble Filomusica. De collecte van deze avond is be stemd voor een kindertehuis in de Oekraïne, dat ondersteund wordt door stichting Kom over en help. Twee medewerkers van dit kinderte huis zijn aanwezig om te vertellen over hun werk. Zaal open om 18.45 uur. De toegang bedraagt 5 euro; kinderen tot en met twaalf jaar mo gen gratis naar binnen. Moerkapelle - In Dorpshuis Op Moer aan de Raadhuisstraat 40, wordt zaterdag 30 maar het jaarlijkse Rapidtoernooi gehouden. Er wordt geschaakt in twee groepen: senio ren A (rating 1650) en senioren B (rating< 1650 en huisschakers). Het inschrijfgeld bedraagt 8 euro. Het toernooi begint om 10.00 uur, de prijsuitreiking is rond 16.30 uur. Aanmelden kan voor 28 maart op paastoernooi@svmoerkapelle.nl onder vermelding van naam, vereni ging en eventuele rating. Moerkapelle - Na de algemene le denvergadering van gymnastiekver eniging Tarzan op maandag 25 maart spreek bewegingswetenschapper en fysiotherapeut Lisanne Rozema over 'core stability'. Wat is core stability en hoe kan het toegepast worden in de sport, tijdens de gym en in het da gelijks leven. Leden zijn welkom om 20.00 uur in Dorpshuis Op Moer. Sollicitaties en informatie: P&0 manager Zwanie Kolster sollicitatie@convenient. nt tel. 0182-621103 General Manager Fastguide Wöldemar Hogerwaard w iogerwaard@fastguide.eu tel. 06-21462742 Fastguide is een IT bedrijf dat zich specialiseert in de ontwikkeling van innovatieve medische software. Vanuit Bergen op Zoom wordt in informele sfeer gewerkt aan mooie software voor zorgverleners en wetenschappers die uiteraard ook functioneel is. Als onderdeel van Convenient BV in Waddinxveen biedt Fastguide een grote diversiteit aan uitdagende werkzaamheden, doorgroei mogelijkheden in kleine teams met de zekerheid van een stabiele organisatie Vanwege het groeiend aantal opdrachten is Fastguide voor de regio Bergen op Zoom én Waddinxveen per direct op zoek naar een Functie eisen: Minimaal HBO werk en denk niveau met ICT gerelateerde opleiding Op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op IT gebied Minimaal 5 jaar ervaring met PHP en MYSQL Ruime ervaring met Webservices, jQuery, Javascript, CSS en HTML MVC en OO programmeren .NET ervaring is een pré Moerkapelle - Het rockpodium in het Wapen van Moerkapelle wordt in het kader van 'OudEtNieuw' op zaterdag 30 maart ingenomen door de rockbands The Legacy en Tissum. 'Oud' staat in dit geval voor de bandleden van Tissum die al langer in het rockcircus meedraaien terwijl 'nieuw' verwijst naar The Legacy; een jonge veelbelovende band die sinds kort nadrukkelijk aan de weg timmert. Beide bands bestaan uit leden die bijna allemaal uit Moer kapelle afkomstig zijn. Zoveel muzi kaliteit uit een klein dorp, dat mag toch uniek genoemd worden, aldus de organisatie. Tissum wordt gevormd door Patrick van Schaik, Roy Pragt, Jan Wil lem Meijer en Nico Heesterman. Sinds kort is frontman Joe Mc Gregor toegetreden tot de band. The Legacy werd in de zomer van 2010 opgericht als een coverband. De band is serieus aan het werk ge gaan, met de EP 'Directions' als re sultaat. Dit leidde tot veel aandacht van lokale events en radiostations, maar ook tot airplay op 3FM, radio 538 en radio Rijnmond. De band bestaat uit Jop van den Berg, Wes- sel Freeke, Arian de Graaf, Frank van der Bas en Tijmen Wigboldus. Zaal open vanaf 21.30 uur; de toe gang bedraagt 5 euro. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar in het café en in de snackbar. Het Wa pen van Moerkapelle is gevestigd aan de Moerkapelsezijde 12. Dorpsstraat 111, Zevenhuizen ZH Telefoon: 0180-633394 www.restaurantdeviergang.nl Openingstijden: Dinsdag t/m zaterdag vanaf 12.00 tot 24.00 uur geopend. Keuken vanaf 12:00 uur geopend. Zondag vanaf 16.00 t/m 24.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 31