De Smidse 16, Moordrecht 10 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE27 MAART 2013 Advertorial tenminste Woensdag 20 maart opende Albert Heijn een nieuwe winkel aan de De Smidse 16 in Moordrecht. Het was er al snel gezellig druk - en niet alleen omdat er veel voordeel te behalen was. De winkel is ruim en overzichtelijk van opzet en ademt een prettige sfeer. De nadruk van het assortiment ligt op verse producten uit alle windstreken en die zijn dan ook goed vertegenwoordigd. Kortom, zeker de moeite waard om even te gaan kijken. Hieronder leest u de reacties op de nieuwe supermarkt. "Ik ga hier vaker boodschappen doen." Voor Christine zit het eerste bezoek aan de nieuwe Albert Heijn erop en dat is haar goed bevallen. "De winkel is prachtig geworden. Het is lekker ruim en de winkelpaden zijn breed. Daardoor kun je overal prima bij. Ik vind het assortiment ronduit fantastisch. Alles is er en alles is ook van hoge kwaliteit. Bovendien heb ik zowel de A-merken als het AH Huismerk en dat goedkope Euro Shopper gezien. Bij deze Albert Heijn winkel je erg prettig. Ik ga dus vaker hier boodschappen doen," aldus Christine. "Betrokken voelen bij Moordrecht." Ondernemers Wim en Anja van Houwelingen hebben, vanwege van de opening, een speciale sponsoractie voor verschillende Moordrechtse verenigingen en organisaties. Tot en met eind april krijgen klanten bij iedere 20 euro aan boodschappen een muntje dat 10 eurocent waard is. In de winkel staan spaarbuizen van de verenigingen en organisaties. Het muntje van Jaap gaat in de buis van de basisschool. "Ik vind dit geweldig. Het toont weer eens aan hoe deze ondernemers zich betrokken voelen bij Moordrecht." "Brood van Albert Heijn is lekker." Het is druk bij de opening van de nieuwe Albert Heijn. Ook Ellen en Marlies staan te popelen om naar binnen te gaan. "Het lijkt wel of iedereen uit Moordrecht meteen de winkel wil bekijken", lacht Marlies. "Ik ben blij met een Albert Heijn in mijn woonplaats. Vanwege de Bonusaanbiedingen, de bijzondere producten en de Allerhande voor de recepten." Ellen is het met haar eens en ziet nog een pluspunt. En dat is het grote assortiment brood. "Het brood van Albert Heijn is altijd lekker", aldus Ellen. "Groot versplein met wandkoelingen." Het echtpaar Multem is onder de indruk van het grote versplein, in het begin van de winkel. "Wat is er veel keuze. Het ziet er allemaal goed uit", zegt mevrouw Multem. Ze kookt graag en heeft daarom ook oog voor de bijzondere ingrediënten. Zoals verse rode pepers waarmee ze sambal wil maken. Die liggen voortaan in de wandkoelingen, samen met ander verse specialiteiten. Medewerker Herman wijst mevrouw Multem de weg. Zij is tevreden. "Prettig dat de medewerkers altijd zo behulpzaam zijn." "Praatje maken in de Gall Gall." Na het boodschappen doen in de Albert Heijn kunnen klanten doorlopen naar de Gall Gall gemak. Die biedt ruime keuze uit een uitgebreid assortiment gedestilleerde dranken. Koos heeft in de Gall Gall zijn favoriete merk jenever snel gevonden en rekent af. Hij maakt meteen even een praatje met medewerkster Miranda. "Alles ziet er anders uit, er zijn allemaal nieuwe producten en iedereen loopt nu in het blauw", zegt hij. "Maar tegelijk is het hier precies zoals het altijd al was. Gewoon gezellig." "Tas vol met gratis boodschappen." In de nacht voor de opening zijn in de buurt van de winkel 25 winkelmandjes verstopt. Wie er één heeft gevonden, mag het omwisselen voor een boodschappenpakket ter waarde van 25 euro. Mevrouw Van der Bruggen heeft een mandje ontdekt en meldt zich meteen in de Albert Heijn. Ze krijgt van Anja van Houwelingen een boodschappentas vol met verschillende producten. "Het zijn allemaal lekkere dingen voor de paasdagen", constateert mevrouw Van der Bruggen. "Albert Heijn, bedankt voor deze leuke verrassing". Openingstijden Maandag tot en met zaterdag 8.00 - 20.00 uur. Sp,iar voor* uw eigen" vereniging. Feestelijke opening Albert Heijn Moordrecht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 10