Kan hij later wel een huis kopen? Wij zijn uw bank, RegioBank 5 Droomdekenmaaksters werken gestaag door Monsterscore voor winnaars scharreldrive Tentoonstelling over tentoonstellingen Schoolvolleybaltoernooi gezellig en spannend www.odonhoogendoorn.nl ïoetfcf2É,0°/o HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE 27 MAART 2013 29 Bridge Odon Hoogendoorn Den Ouden Assurantiën B.V. Veerman Diensten B.V. Van Eijk Partners ACM Assurantiën en Hypotheken Al 130 ernstig zieke kinderen zijn blij gemaakt met een droomdekentje. Moerkapelle - Het is dinsdag 2 april een jaar geleden dat de droomde kenmaaksters in hun nieuwe onder komen, het Rode Kruisgebouw aan het Moerveen 1, aan de slag kon den. Het afgelopen jaar zijn 36 ern stig zieke kinderen blij gemaakt met een droomdekentje. De vrouwen komen sinds drie jaar eenmaal per maand op de dinsdag vanaf 13.30 uur bij elkaar. Zij hebben inmiddels 130 dekentjes af kunnen leveren bij stichting de Regenboogboom, initi atiefnemer van de droomdekentjes. Voor meer informatie: mariejose.phylipsen@gmail.com, 06-27516209 en www.regenboogboom.nl. Zevenhuizen - Voor de scharreld rive van bridgeclub Zevenhuizen trotseerden zaterdag 23 maart 142 paren de kou en de harde wind. De stemming was goed en gezellig; daar werkten ook de locaties waar gespeeld werd aan mee. Winnaars werden Rotteveel en Clerc met een monsterscore van 72.47%. Goede tweede waren moeder en zoon Van Calsteren met 68.95%; zij werden op de voet gevolgd door het koppel Bothof en Barzilaij met 68.90%. Zevenhuizen/Moerkapelle - Het Historisch Centrum, onderkomen van Ons Verleden en Ons Mo lenverleden, opent zaterdag 30 maart aan de Tweemanspolder 15 van 13.30 tot 16.00 uur haar deuren. Om 14.00 uur wordt een nieuwe tentoonstelling geopend die een overzicht geeft van de ten toonstellingen die stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle tot nu toe gerealiseerd heeft. Bezoekers krijgen een kijkje in het vele werk dat conservator Ad de Vries in de afgelopen 25 jaar heeft verricht. In het Historisch Centrum is verder nog de tentoonstelling 'Onze dorpen van boven' te be zichtigen en men kan aan de hand van foto's, voorwerpen en archiefstukken een duik nemen in de geschiedenis van 'Ons Be lang', de maalderij van de, nu een eeuw geleden, opgerichte Zevenhuizense Coöperatieve Landbouwvereniging. Wie hulp nodig heeft bij een zoektocht door de eigen familie geschiedenis kan voor informa tie terecht bij de genealogische werkgroep. Het afgelopen jaar is gewerkt aan het digitaliseren van de Burgerlijke Stand van Zevenhuizen en Moerkapelle. De bezoeker kan alle gedigitali seerde gegevens via de computer raadplegen. Zevenhuizen - Met veel enthousi asme hebben circa 150 kinderen woensdag 20 maart deelgenomen aan het onderlinge schoolvolley baltoernooi in dorpshuis Swanla. Twintig teams uit de groepen ze ven van 't Reigerbos, De Eendragt en De Rehobothschool hadden zich ingeschreven. Het toernooi werd gespeeld vol gens het minicirculatie volleybal systeem, dat bij het tegenwoor dige jeugdvolleybal gebruikelijk is. De wedstrijden waren dynamisch, spannend en leuk omdat het voor kinderen dankzij dit minivolley- balsysteem, véél makkelijker is om het volleybal aan te leren. Ook het publiek, bestaande uit ouders en grootouders vermaakte zich prima. De teams met de meeste punten waren Reigerbos 4 en Eendragt 3, maar alle teams waren heel tevreden over hun prestaties en over het gezellige toernooi. Van daag, woensdag 27 maart spelen de groepen acht; hier doen ook de Keijzerschool uit Moerkapelle en De Nessevliet uit Oud Verlaat aan mee. Hoveniersbedrijf ontwerp aanleg renovatie onderhoud Knibbelweg 42, 2761 JE Zevenhuizen Telefoon: 06-51257148 E-mail: info@odonhoogendoorn.nl Kroonkruid 38 2914 BN NIEUWERKERK A/D IJSSEL T (0180) 31 21 77 E info@doa.nl i www.doa.nl Dorpsstraat 200 2761 AJ ZEVENHUIZEN T (0180) 6318 66 E info@veermanadviseurs.nl www.veermanadviseurs.nl Kerkweg-Oost 159 2741 HC WADDINXVEEN T (0182) 6311 91 E info@vepv.nl www.vepv.nl Kerkplein 7 2841 XK Moordrecht T 0182 - 37 27 22 E acm@acmadvies.nl www.acmadvies.nl i O CN Zelfstandig Adviseur Wij zijn de bank bij u in de buurt. Met persoonlijk advies en producten zonder poespas.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29