Buurtboom voor Jan Slijtersstraat Kinderkledingbeurs Kledingbeurs in Zevenhuizen De lente is weer begonnen en dat is duidelijk te merken bij Bac Mode en Schoenen in Zevenhuizen. Kerk in Nesselande op weg naar Pasen HART VAN HOLLAND I NESSELANDE I 27 MAART 2013 57 LAST VAN SPATADEREN? Groene Hart Ziekenhuis w Open voor iedereen w De winkel hangt helemaal vol met frisse voorjaarskleuren. De zachte pastels doen denken aan lekkere zoe te snoepjes en de felle kleuren laten ons verlangen naar warme oorden. Ook de voeten staan er weer gekleurd op deze zomer. Van pumps in zachte suede pastels tot sandaaltjes in frisse kleuren. Merken zoals Gabor, Wolky, Tamarisen Esprit zetten hun beste beentje voor. Voor de kids zijn er veel gympen in allerlei prijsklassen deze zomer.Zo kunnen ze heerlijk buiten spelen en ravotten. Bij Bac is er van klein tot groot veel plezier te beleven. Voor de babies kunt u terecht vanaf maat 50 tot en met maat 92. Voor kraamkadoo- tjes bent u bij Bac dan ook aan het goede adres. De kidskleding loopt vanaf maat 92 tot en met maat 176. Voor stoere meiden en jongens is er genoeg keus. Ook de klassiek of lief geklede meisjes en jongens worden niet vergeten. Merken zoals NoNo, Flo, Mexx en Petrol hebben weer hun best gedaan om een geweldige col lectie neer te zetten. En dat is weer gelukt! Bij de dames zijn er een aantal be kende merken die zich weer van hun beste kant laten zien. Zo zijn Expres- so, Gerry Weber en Tramontana echte bestsellers. Er is wat betreft de collectie van alles veranderd in de winkel. Let op: Ook de openingstijden zijn veranderd bij Bac Mode en Schoenen. Openingstijden: Maandag: 13:00-17:30 uur Dinsdag: 9:00-17:30 uur Woensdag 9:00-17:30 uur Donderdag 9:00-17:30 uur Vrijdag 9:00-17:30 uur Zaterdag 9:30-16:30 uur MODE SCHOENEN Nesselande - In het schoolgebouw van het Tangram aan het Marcel Duchampplein 802, naast de hoc keyvelden van OMHC, wordt zater dag 6 april van 9.00 tot 13.00 uur een tweedehands kinderkleding beurs gehouden. Er is een ruime keuze uit jurken, shirtjes, blouses en broeken in de maten 80 tot 170. Kleding aanbieden voor de beurs kan via Kledingbeurs-Nesselande@ hotmail.nl onder vermelding van jongens- of meisjeskleding en de maat. Vele handen maken licht werk: nog een klein beetje aarde erbij en de boom staat. Nesselande - Tijdens de nationale Boomplantdag op woensdag 20 maart hebben de 'Nessekrekers' een buurtboom geplaatst. Ze deden dat samen met de buurtbewoners en de gemeente in het teken van 'Bomen maken gezond'. Door Sanne Westphal De actieve feestcommissie van de wijk Nessekreek greep de Boom plantdag meteen aan om iets leuks te doen voor en met de buurtbewo ners van de Jan Sluijtersstraat. Het lege stukje groen in het perkje in de straat werd deze dag opgevuld met een 'buurtboom'. Met hulp van de gemeente Rot terdam en een gesponsorde boom van tuinplantcentrum van der Dus- sen, werd de buurtboom geplant. De buurtkinderen pakten vol enthousi asme de scheppen op om mee te hel pen de boom in te graven. Een klein beetje aanstampen en de nu nog kale els is klaar om te gaan bloeien. De gemeente schonk het herinnerings paaltje. Om van de Boomplantdag een gezel lig feestje te maken, startte de mid dag met het verven van vogelhuisjes. Bomendokter Ronald Loch, 'adviseur bomen' van de gemeente, hield een praatje, waardoor het naast een gezellige middag ook een leerzame middag werd. "Met het plaatsen van de boom willen we de kinderen le ren wat gezond en groen is", vertelt buurtbewoner Linda Uylenhoet. Ed van der Gaag, lid van de feest commissie: "In de toekomst zullen er ook nog bankjes rondom de boom geplaatst worden, waar we gezellig als buren een bakkie kunnen doen." Nadat Van der Gaag sponsors en buurtbewoners bedankt had, sloot hij af: "En dan is het nu tijd om te proosten!" Met buurvrouw Uylen hoet ontkurkte hij een fles cham pagne, om de boom te dopen. Zevenhuizen/Moerkapelle - In de Ge reformeerde Kerk wordt donderdag 4 en vrijdag 5 april een kinderkle ding- en speelgoedbeurs gehouden ten behoeve van Unicef. Prijslijsten kunnen worden opgehaald aan de Perkstraat 55, Weideplantsoen 7 en Boslaan 52 in Zevenhuizen en in Moerkapelle aan de Klaproosstraat 3 en Swaanswijckstraat 14. Inleveren kan op donderdag 4 april van 9.00 tot 18.30 uur; daar kan ook kleding geprijsd worden. Een derde van de opbrengst is bestemd voor Unicef, de rest is voor de verkoper. De verkoop is op donderdag 4 april van 19.30 tot 21.00 uur en op vrijdag 5 april van 8.30 tot 11.00 uur. Voor meer infor matie: 0180-633971, 0180-633381 of 06-11480680. Nesselande - Voor het zesde ach tereenvolgende jaar organiseert de Kerk in Nesselande een aantal bij eenkomsten in de Stille Week voor Pasen; deze keer met als thema 'Bewogen woorden'. Tot en met vrijdag 29 maart wordt elke avond om 20.00 uur een ves per, een korte dienst, gehouden in De Knoop in de Brede School aan de Robert van 't Hoffstraat 10. Op zaterdag 30 maart is er van 9.00 tot 10.00 uur een meditatief mo ment aan de oever van de Zeven- huizerplas met aansluitend een korte wandeling. Verzamelen op de parkeerplaats aan de Middelweg ter hoogte van de woningen. Op zondag 31 maart volgt om 10.00 uur de Paasviering in De Knoop. Voor meer informatie: www.kerkinnesselande.net. Voor een veilige, persoonlijke en snelle behandeling kunt u terecht op ons spatader- Weekuur. Wij bieden een compleet aanbod '°"i diverse behandelmethodes. In één Qf"Praak: onderzoek door dermatoloog en vaa,chirurg. De kosten voor uw eerste b kliniekbezoek worden altijd vergoed door uw zorgverzekeraar. bent welkom op de voorlichtingsavond. Wanneer? Donderdag 18 april a.s. van 19.30 - 21.30 uur. De zaal is om 19.00 uur open. Waar? Jozeflocatie. Graat Florisweg 77-79 (Kapel) te Gouda. Meer informatie en aanmelding www.ghz.nl/voorlichting fr^<) DAMES- EN KINDER B cuy

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 57