Zuidpias Zuidpias Q i dorps gemeente Qwieke dorpsavond in Moordrecht Veranderingen in de zorg 'Alles is Liefde' maaridthema CJG Zuidpias Check-up-cursus voor bezitters rijbewijs B Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Gemeentehuis gesloten op 29 maart en 1 april Voor ouderen nu en in de toekomst, Voor wie zorg geeft en zorg nodig heeft HART VAN HOLLAND GEMEENTEN IEUWS 27 MAART 2013 Donderdag U april I 19.00 - 21.30 uur I U komt toch ook? él centrum voor jeugd en gezin gemeente De komende jaren verandert er veel in de zorg, met name voor kwetsbare burgers. Tijdens de dorpsdagen 2013 staan de AWBZ en de WMO centraal. Maatwerk, zelfredzaamheid, betrokkenheid van familie en vrienden, betere afstemming, decentralisatie naar gemeen ten en bezuinigingen, zijn allemaal onderwerpen die we graag met u aan tafel bespreken. Locatie Verenigingsgebouw De Zespunt Molenlaan 1a 2841 XE Moordrecht Politiek café Dit jaar is er een politiek café aan het programma toegevoegd. Hier kunt u informeel in gesprek met raadsleden van uw gemeente. Programma 18.45 uur 19.00 uur 19.15 uur 19.30 uur 19.45 uur Inloop introductie programma door burgemeester 20.30 uur 20.50 uur 21.00 uur 21.30-21.45 uur Welkom -t inleiding Korte presentatie (2-3 minuten) door instanties die aan tafel zitten 3 tafels: Tafel 1: Eigen kracht Aan tafel: ouderenadviseur, mantelzorgondersteuner, gemeente Tafel 2: Scheiding wonen en zorg Aan tafel: zorginstellingen voor ouderenzorg, verstandelijk gehandicapten en psychiatrie Tafel 3: Wat betekenen de veranderingen voor u Vangnetfunctie gemeente Aan tafel: gemeente Mondeling (plenair) verslag per tafel Burgemeester reageert en sluit af Politiek café I meldpunt I projectententoonstelling Einde avond Wilt u meepraten over een van de onderwerpen? Mail dan naar qwiekOzuidplas.nl, of vul onderstaande bon in. Naam Adres Postcode plaats -!a, ik kom naar de dorpsavond in ik neem deel aan tafelgesprek nummer G kunt de coupon in een envelop terugsturen naar: Gemeente Zuidpias Qwieke Dorpsdagen Antwoordnummer 6 VB Nieuwerkerk aan den IJssel Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) Zuidpias is dé vraagbaak voor ouders, opvoeders, kinderen en jongeren van 0 tot 23 jaar. Met welke vraag je ook rondloopt, met de profes sionele ondersteuning van het CJG kom je er zelf weer uit. Je kunt langskomen bij een van onze locaties, of de website bezoeken voor meer informatie, iedere maand plaatsen we een inspirerende column. Deze periode staat de column in het teken van 'Alles is Liefde'. Alles is Liefde "Of je kinderen nu hun eten laten staan, niet voor de tv zijn weg te slaan, je ze af en toe wel achter het behang kunt plakken... Voor de meeste ouders geldt toch iedere keer weer het bekende 'amor vincit omnia': liefde overwint alles! Die onvoorwaardelijke liefde van ouders voor hun kind is natuurlijk prachtig, maar weet je kind eigenlijk wel datje zielsveel van hem of haar houdt?" Nieuwsgierig naar de afloop? Lees dan ver der op www.cjgzuidplas.nl. Er zijn gelukkig ontzettend veel manieren om je kind te laten weten datje van hem of haar houdt. Zuidpias De afdeling Zuidpias van Veilig Verkeer Nederland (VVN) organiseert in april een check-up-cursus voor iedereen met rijbewijs B. Deze cursus is bedoeld om bestuurders een spiegel voor te houden, hoe u zich in het huidige verkeer gedraagt. U kunt uw rijbewijs dus niet kwijtraken en de resultaten worden ook niet doorgestuurd. Een van de onderdelen van de check-up- cursus is een verkeersquiz. Hierbij wordt beoordeeld of u op de hoogte bent van de geldende verkeersregels. Daarnaast rijdt u in uw eigen auto een stuk mee met een instructeur. Na afloop voorziet deze instructeur u eventueel van tips en adviezen. Wanneer? De check-up-cursus vindt in april twee maal plaats: Op donderdag 11 april van 9.00 t/m 12.00 uur in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. 2914 KM te Nieuwerkerk aan den IJssel; Op donderdag 25 april van 13.00 t/m 17.00 uur De Zevenster, Leliestraat 3, 2761 HD te Zevenhuizen. Kosten en aanmelding De kosten voor deelname aan de cursus bedragen 10 euro. Dit bedrag kunt u bij binnenkomst contant en bij voorkeur gepast betalen. We verzoeken u uiterlijk 15 minuten voor aanvang van de cursus aanwezig te zijn. Opgeven voor een van de cursussen kan via e-mail infoOvvn-zuid- plas.nl, of via het telefoonnummer (0180) 316 000. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave, IB-60 formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Sportlaan 112 2-kamer etagewoning (galerijflat zonder lift, begane grond) Beschikbaar per: 17 april 2013 Bruto huur: 424,99 per maand Voorwaarden: Tot 27 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen €34.229,- Land voor Water 25 2-kamerseniorenwoning (begane grond) Beschikbaar per: direct Bruto huur: 432,29 per maand Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen 48.245,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeente huis (per woning één formulier) telefoon nummer (0180) 330 300, of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrij ving moet 2 april 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formu lier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeente huis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1, of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. 0p Goede Vrijdag (29 maart) en Tweede Paasdag (maandag 1 april) is het gemeentehuis s gesloten. Graag maken we u erop attent dat u ook online een afspraak kunt maken oor et aanvragen en afhalen van diverse producten. U kunt zelf bepalen op welke dag we k tijdstip u wilt langskomen. Bovendien hoeft u niet te wachten, aangezien u wordt geholpen op de afgesproken tijd.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5