Elke woensdag! Verzilver uw goud in ons mobiel kantoor! Antiek dressoir op rommelmarkt Bert Louissen in Kleine Kerkje Diamanten echtpaar Van der Knaap-Bos blij met 'grote, gezellige familie' goudwisselkantoor Goudwisselkantoor Locaties van onze (mobiele) kantoren bij u in de buurt HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZENMOERKAPELLE 3 APRIL 2013 23 Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter, al ruim 25 jaar een begrip in de wereld van de goudhandel. Vanzelfsprekend is Goudwisselkantoor lid van de diverse vakverenigingen. Goudwisselkantoor is geen winkel, maar koopt uitsluitend goud, zilver en munten in. Door onze jarenlange ervaring weten we waar het om gaat in de goudwereld. U krijgt dus een reële taxatie en een goede prijs. Zonder een afspraak te maken kunt u dus met uw sieraden, horloges, baren, munten, zilver bestek, zilveren schalen en verzamelingen langskomen. Wacht niet langer, profiteer van de huidige hoge goudprijs en kom bij ons langs voor een vrijblijvende taxatie. Let op: verplichte legitimatie bij binnenkomst! ruim 25 jaar ervaring in goud, zilver en munten een deskundige en vrijbli)vende taxatie contante betaling of indien gewenst per bank discrete ruimte voor de taxatie advies in het beleggen van goud en zilver meer dan 25 kantoren door heel Nederland Bodegraven Winkelcentrum Broekvelden (ingang C1000) Broekvelden 27, 2411 LG Elke woensdag 10:00 - 16:30 uur facebook.com/ goudwisselkantoor Zevenhuizen - De maandelijkse rommelmarkt van de hervormde kerk vindt plaats op zaterdag 6 april van 9.00 tot 12.00 uur. In de 'win kel' aan de Wilgenlaan 2 wordt veel ruimte gemaakt voor tuinmeubels en tuingereedschap. Pronkstuk is een antiek Pander dressoir, maar ook vindt de rom melmarktbezoeker een blank ei ken bergmeubel, rotan fauteuils, een massief grenen bedombouw en twee eenpersoonsbedden. De verzameling spellen en puzzels is uitgebreid en ook de 'graaikratten' staan klaar. Zevenhuizen - Bert Louissen, een jonge blinde zanger, treedt donder dag 18 april om 20.30 uur op in het Kleine Kerkje aan de Dorpsstraat 139. Het programma van Louissen, met als titel 'Muziek als inspiratie bron' heeft als thema 'Compassie' meegekregen. De toegang is vrij; bij de uitgang wordt een collecte gehouden om de kosten te drukken. Zevenhuizen - Cor van der Knaap zag in 1948 een aardig meisje langs fietsen: Nel Bos uit Moordrecht. Vijf jaar later, om precies te zijn op 26 maart 1953, werd er getrouwd. Zestig jaar verder is wat ze met zijn tweeën begonnen, uitgegroeid tot een grote, gezellige familie, met zes kinderen, zestien kleinkinderen en veertien achterkleinkinderen. Toen burgemeester Gert-Jan Kats bij het echtpaar op bezoek kwam, zat een aantal kinderen met aanhang, plus twee kleindochters in de woonka mer; zij praatten en lachten gezellig mee. Het huwelijksfeest is met een brunch gevierd. Door Marianne Fortuin Cor van der Knaap is bijna 86 jaar geleden geboren in Zevenhuizen. Hij ging op zijn veertiende bij zijn vader in het bedrijf werken: het ge lijknamige bouwbedrijf, dat werd opgericht in 1919. "Ik kwam toen in loondienst en verdiende vijf gulden in de week. Later heb ik het bedrijf voortgezet met mijn broer. Toen die grond had gekocht aan de Noorde lijke Dwarsweg, ben ik verder ge gaan aan de Groeneweg. Daar staat het mooiste dat ik ooit gebouwd heb: het huis waar we in gewoond hebben." Inmiddels is de vierde ge neratie in het bedrijf werkzaam. Nel Bos is 82 jaar; een boerendoch ter uit Moordrecht: "Mijn vader zag dat niet zitten, een timmerman als Al zestig jaar een huwelijkspaar: Cor en Nel van der Knaap; burgemeester Kats ging ter ere van hun jubileum op bezoek. schoonzoon, maar mijn moeder heeft een goed woordje voor hem gedaan. Ze zei: 'Cor is een goeie jongen.' En dat heeft ze goed gezien. Ik heb de boekhouding gedaan, toen we voor onszelf werkten. Daarna ben ik vrijwilliger geworden bij Welfare, in De Zevenster. Ik help de mensen op weg met breien. Dat doe ik nu al 35 jaar. Voor de kinderen en kleinkinderen heb ik ook heel veel gebreid. En als een achterkleinkind een gat in haar maillot heeft, komt ze naar mij, de 'ouwe oma' toe." Hoewel meneer het druk had met het eigen bedrijf, vond ook hij tijd voor vrijwilligerswerk: "Ik deed dat voor de Ontmoetingskerk. Ik ben on der andere voorzitter geweest van de jongerenvereniging en ging op huisbezoek. Ik heb erg veel geleerd van de mensen." Als hobby heeft hij de tuin en zijn schaakcomputer: "Af en toe win ik daar wel eens van." Het echtpaar is heel tevreden met hun gezin. Mevrouw: "Allemaal hebben ze werk en ze zijn nog bij elkaar. Dat zijn de belangrijke din gen." Haar man vult aan: "Ze zijn allemaal goed bij hun verstand en kunnen tot tien tellen. Dat is heel mooi, want zoiets is niet vanzelf sprekend." nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl www.goudwisselkantoor.nl Waddinxveen Groensvoorde 2, 2742 DJ Elke zaterdag 10:00 - 16:30 uur Berkel en Rodenrijs (parkeerplaats Kerkstraat) Kerkstraat 10, 2651 CE Elke dinsdag 10:00 - 16:30 uur Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur De goudprijs en zilverprijs waren nog nooit zo hoog. En dus kan het interessant zijn juist nu uw gouden sieraden, munten en zilver te verkopen. Maar dan wel aan een vertrouwd adres: het Goudwisselkantoor. Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48, 2914 KC Elke woensdag van 10.00 - 16.30 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 21