Jan Evengroen wint paastoernooi Appeltaartje Indisch broodje Tijger lichtbruin Grote sprits vondopening Historisch Centrum Tuinspreekuur in bibliotheek J;"'"!?overEuropese awiMerlaan Opbrengst collecte reumafonds PVC laminaat vloeren Vrijdag 5 april extra drukte op de Dorpsstraat in Zevenhuizen i.v.m. Huwelijk van Fred en Liesbeth Jakkert© Schaken www.enkast.ni 0180-634866 Verjaardagstaart bestellen? 5 stuks HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZENMOERKAPELLE 3 APRIL 2013 www.bakkerammerlaan.nl Moerkapelle - Jan Evengroen sleepte zaterdag 30 maart aan het einde van de dag op weerstandspunten de overwinning in de achttiende editie van het Moerkapelle Rapidtoernooi binnen. Groep A, waarin deelnemers met een rating boven de 1650 speelden, telt 23 deelnemers, waaronder vele Moerkapellenaren. Na twee ronden gingen Ad van de Berg, Jan Even groen, Bob Jansen en Erik Hennink aan de leiding. Voor de laatste ron de voerden drie spelers de ranglijst aan. Evengroen, Maarten van Zetten en Jansen. Op een half punt achter stand maakte ook Van den Berg nog kans op de eindprijs. De laatste ron de is spannend. Jansen won van Van Zetten en Evengroen versloeg Van den Berg. Omdat Evengroen meer weerstandspunten had, werd hij de winnaar. Jansen werd tweede en op de derde plaats eindigde Van Zetten. In groep B ging na twee ronden de kampioen van vorig jaar, Moer- kapellenaar Kevin Bakker, aan de leiding met Wim Bergers en Do minique Taapken. Omdat Bakker in ronde drie een remise moest toe staan kwam Bergers alleen aan de leiding. In ronde vier pakte Bakker, in een rechtstreeks duel opnieuw de leiding. Omdat Bergers in ronde zes remise speelde en Bakker won, ging Bakker met een punt voorsprong de laatste ronde in. In de laatste ronde pakte hij een tactische re mise en werd daarmee onbereikbaar voor zijn belager. Omdat Bergers in de laatste ronde verloor, werd hij nog voorbij gegaan door nummer twee Otto Boot en nummer drie Ab Scheel. Moerkapelle - De onlangs gehouden collecte voor het reumafonds heeft in Moerkapelle 1419,24 opgehaald. De organisatie bedankt gevers en collec tanten voor hun bijdrage. Collectant gemist? Giften zijn welkom op reke ning 12.30.40.000, Amsterdam. Vrijdagmiddag 5 april om 15.00 uur zullen Llesbeth Poot en Fred van Noort elkaar het ja-woord geven In het kleine kerkje aan de Dorpsstraat In Zevenulzen. Hun zonen, Bram en Stef zullen hiervan getuige zijn. Hoe de vervoerder uit Waddinxveen deze schoonheid heeft gevonden Is voor belde ouders nog steeds onbegrijpelijk. De ambtenaar van de burgelijke stand zal zijn best doen om dit bruidspaar voor eeuwig aan elkaar te binden. Na de huwelijksvoltrekking zal de bruid, onder politiebescherming, lopend naar restau rant de Viergang gaan, want iedere man wil graag zo'n mooie lieve bruid kussen. Ongeveer om 18.00 uur Is het aperitief voorbij en zullen de benodigde dranghekken worden verwijderd. Zevenhuizen - In de plaatselijke ves tiging van bibliotheek de Groene Ve nen wordt een tuinspreekuur gehou- tfen. Belangstellenden kunnen een of'spraak maken met Carla Wilhelm ran Bladgeritsel voor een gratis ad vies over ontwerp en aanleg van de eigen tuin. Het spreekuur is onderdeel van de Nationale Tuinontwerpdag die de Nederlandse Vereniging voor Tuin en Landschapsarchitectuur (NVTL) voor de veertiende keer organiseert. Een afspraak maken kan voor don derdag 18 april tussen 18.30 en 20.30 uur of voor zaterdag 20 april tussen 10.00 en 12.00 uur. Na af loop gaat men niet met een kant en klaar plan van aanpak naar huis, maar wel met een eerste schets en een advies voor verdere uitwerking. Plattegrond van de tuin en wensen- lijstje meenemen. Voor meer informatie en aanmel den: 0180-638388 of 010-7890295. Zevenhuizen - Lou Megens houdt vrijdag 5 april een lezing over Eu ropese vogels in hun biotoop en het houden en kweken. Megens is schrijver van het boek 'Het jaar rond' waarin hij de lezer meeneemt op zijn wandelingen in de Bra bantse Kempen en de vogels in hun biotoop beschrijft. De avond wordt gehouden in het clubgebouw van vogelvereniging Zang en Kleur aan het Nijverheidscentrum 52. Aan vang 20.00 uur, de toegang is vrij. (venhuizen - Het Historisch Cen tum aan de Tweemanspolder 75, at onderdak biedt aan de musea Ons Verleden' en 'Ons Molenver- (ijen', is dinsdag 9 april geopend an 19.00 tot 21.00 uur. Belangstellenden kunnen de over- ichtstentoonstelling bezichtigen :an de vele tentoonstellingen die lichting Oud Zevenhuizen-Moer- kapelle de afgelopen jaren gereali seerd heeft. Ook de tentoonstelling 'Onze dorpen van boven' is te bezich tigen en op de bovenverdieping is een nieuwe tentoonstelling over de molens in de Krimpener- waard en Vijfherenlanden. Be zoekers kunnen tevens de stand van de vereniging Molenvrienden in het Rottemerengebied bezoe ken en informatie inwinnen over De bouw van verzorgingshuis Beth-San in 1970. het wandelpad langs de Rotte dat gerealiseerd gaat worden. Leden van de genealogische werk groep zijn aanwezig om vragen te beantwoorden en om starters en gevorderde genealogen verder te helpen bij hun zoektocht naar de eigen familiegeschiedenis. Wij verzoeken iedereen begrip te hebben voor deze gewichtige dag van het bruidspaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 23