Voordelen van een matras op maat Bij de makers van de betere bedden GLOBAL SLAPEN IN EIGEN STIJL HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 3 APRIL 2013 Voordeel en ervaring Global is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant gemaakt worden. "Mijn vader heeft al zo'n dertig jaar ervaring in dit vak," vertelt eigenaar Bart Hofman. "Sinds zijn zonen en neef Wim er bij zijn gekomen, is dat verder uitgebreid met kasten en complete slaapkamers." Bart: "Door onze eigen productie is er veel voordeel in prijs, service en kwaliteit. Zo maken we een drukverlagende matras op maat al voor 890,- hoog/laag bed met gecapitonneerd hoofdpaneel De juiste matras "Is er sprake van gewrichtsklachten dan is drUkverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug- of schouder klachten een specifieke samenstelling van de matras verlangen. Bart: "Wat de vraag ook is, als u het beste voor u zelf wilt, vinden wij met onze mensen in overleg met u altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht." Zijdezacht in bed "Het juiste kussen draagt bij aan een fijne nachtrust, maar ook in beddengoed is extra comfort te vinden. Zo voorkomt echte zijde hinderlijke transpiratie, ligt heerlijk, is non-allergisch en vermindert het huidproblemen." Bart: "Omdat je er gemakkelijk in omdraait beeft zijde veel voordeel voor ouderen of mensen met motorische klachten zoals Parkinson." Zelfstandig blijven "Senioren willen vaak zelfstandig blijven wonen. We maken daar uiterst func tionele bedden voor, ook twijfelaarbed den," vervolgt Bart. "In de twijfelaarmaten produceren we bedden in uiteenlopende bekledingen en houtsoorten. Met de zithoogte wordt rekening gehouden en de twijfelaars kunnen naar wens verrijdbaar, verstel baar en.met hoog/laag functie gemaakt worden. Bart enthousiast: "Het fijne voor mensen is dat het bed alle gewen ste functies heeft, prachtig is om te zien en in het geheel niet van andere bedden te onderscheiden." Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld en kunt u kijken in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," benadrukt Bart. De mensen worden betrokken bij de samenstelling van hun eigen bed of slaapkamer. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: het advies, het inmeten, het tekenen, de productie en de montage. U vindt dat terug in het resultaat." Bezoek aan huis Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door omstandigheden een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Bart: "Een nuttig voor deel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor bezoek aan huis kunt u telefonisch een afspraak maken." kasten op maat bel voor een bezoek aan huis: 0182 375022 www.slapenineigenstijl.nl di.t/m za. 10.00-17.00 uur koopavond do. t/m 21.00 uur showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht Bart Hofman Wim Hofman

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 2