wBww&W* ■f PPiaR 32 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE3 APRIL 2013 Week 14/Nr. 135 Lente: tegel eruit, groen erin! 1 www.Lhsk.nl Vergunningen VJ sterner ken Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Dinsdag 2 april gaven Ed Aldus, de gemeente Rotterdam en het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard de aftrap voor de actie: "Tegel eruit, groen erin!" Naast mooi en gezond is een groene stad ook prettig om in te wonen, te werken en te recreëren. Het groen heeft nog een extra functie: waar tegels worden vervangen door groen, helpen we de stad beter bestand te maken tegen klimaatveranderingen en wateroverlast. In gemeentelijke plantsoenen én in Rotterdamse tuinen. Water-en groen specialisten schieten te hulp Het Green Team is een groep water- en groenspecialisten die de komende maanden een aantal Rotterdamse wijken zal intrekken. Zij geven bewoners tuintips: hoe kan je jouw tuin groener maken op een manier die bij jou past. Ed Aldus zal hen daarbij helpen. [l 'laK www.rotterdam.nl/tuintips Gemoonto Rotterdam De actie loopt tot begin zomer. Het Green Team richt zich vooral op de Agniesebuurt, Oude Noorden, Oud Crooswijk, Oude Westen en Rotterdam Centrum. Dat zijn de wijken met de grootste opgaven voor water en vergroening. Meer informatie en tuintips vindt u op www.rotterdam.nl/tuintips. Samen zorgen we ervoor dat Rotterdam steeds groener wordt! Legger polder De Wilde Veenen vastgesteld Dijkgraaf en hoogheemraden maken bekend dat de nieuwe legger van de polder De Wilde Veenen door het algemeen bestuur in de verenigde vergadering van 27 maart 2013 is vastgesteld. Deze legger bevat de onderhoudsplichtigen en onderhoudsverplichtingen voor de oppervlaktewaterlichamen, ondersteunende kunstwerken en waterscheidingen in genoemd gebied. De legger is in werking getreden op 28 maart 2013. De legger is in te zien op de volgende adressen: Het hoofdkantoor van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Maasboulevard 123 te Rotterdam; De website van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard www.hhsk.nl. Beroep Binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd, kunt u beroep instellen tegen dit besluit bij de arrondissementsrechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een beroepschrift moet zijn voorzien van uw naam, adres en handtekening en van een datum. In het beroepschrift moet u aangeven tegen welk besluit u beroep instelt en wat de gronden zijn van uw beroep. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http:// loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de voorwaarden. Het indienen van een beroepschrift schorst de werking van dit besluit niet. Als u een spoedeisend belang hebt bij de gehele of gedeeltelijke schorsing van dit besluit, kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de president van de bovengenoemde arrondissementsrechtbank. Voor meer informatie verwijzen wij u naar déze instantie. Peilbesluit Oostpolder vastgesteld Dijkgraaf en hoogheemraden maken bekend dat het peilbesluit Oostpolder door het algemeen bestuur in de verenigde vergadering op 27 maart 2013 is vastgesteld. Dit peilbesluit Oostpolder vervangt het peilbesluit Oostpolder uit 2001. Het nieuwe peilbesluit Oostpolder is te raadplegen via onze website onder'Wat doet HHSK/waterpeil/ peilbesluiten'. Beroep Tegen het besluit van het Algemeen Bestuur kunnen belanghebbenden gedurende 6 weken, van vrijdag 5 april 2013 tot en met vrijdag 17 mei 2013, beroep instellen bij de arrondissementsrechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Overigens schorst het beroep de werking van het besluit niet. Degene die tegen dit besluit beroep aantekent, kan als onverwijlde spoed dat vereist, gelet op de betrokken belangen, een verzoek tot voorlopige voorziening bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, indienen. Nadat de rechtbank uitspraak heeft gedaan, is er ook nog de mogelijkheid om hoger beroep in te stellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bedrijfsadvies en Ondersteuning of afdeling Watersystemen van het hoogheemraadschap via tel. 010 45 37 200. Peilbesluit Waterberging Eendragtspolder vastgesteld Dijkgraaf en hoogheemraden maken bekend dat het peilbesluit Waterberging Eendragtspolder door het algemeen bestuur in de verenigde vergadering op 27 maart 2013 is vastgesteld. Het nieuwe peilbesluit Waterberging Eendragtspolder is te raadplegen via onze website onder'Wat doet HHSK/waterpeil/peilbesluiten'. Beroep Tegen het besluit van het Algemeen Bestuur kunnen belanghebbenden gedurende 6 weken, van vrijdag 5 april 2013 tot en met vrijdag 17 mei 2013, beroep instellen bij de arrondissementsrechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Overigens schorst het beroep de werking van het besluit niet. Degene die tegen dit besluit beroep aantekent, kan als onverwijlde spoed dat vereist, gelet op de betrokken belangen, een verzoek tot voorlopige voorziening bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, indienen. Nadat de rechtbank uitspraak heeft gedaan, is er ook nog de mogelijkheid om hoger beroep in te stellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bedrijfsadvies en Ondersteuning of afdeling Watersystemen van het hoogheemraadschap via tel. 010 45 37 200. Fiets met ons mee Op zaterdag 11 mei, tijdens de Nationale Molen- en Gemalendag organiseren we fietstochten langs de Rotte en Zuidpias. Samen met een bestuurder van het hoogheemraadschap fietsen we langs bezienswaardigheden en geven wij uitleg. U kunt met ons mee fietsen! Geef u nu op via onze website. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezondTiouden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RVV) en stelt maatwerkvoorschriften op. Gouda (K.13.108,15 maart 2013) Provincie Zuid-Holland, realiseren fietsonderdoorgang F263 onder N207 t.h.v. de Julianasluis. Moordrecht (K.13.110,18 maart 2013) L.A. Hoogerwaard, aanbrengen van een steiger en het hebben van een ligplaats, Oost Ringdijk 113; (K.13.138,18 maart 2013) Visser Smit Hanab B.V., aanbrengen en tijdelijk hebben van bruggen over diverse watergangen in diverse gemeenten van Schieland en de Krimpenerwaard; (K.13.177, 26 maart 2013) J. Verboom, vervangen van een beschoeiing; Middelweg 36. Moerkapelle (K.13.138,18 maart 2013) Visser Smit Hanab B.V., aanbrengen en tijdelijk hebben van bruggen over diverse watergangen in diverse gemeenten van Schieland en de Krimpenerwaard. Zevenhuizen (K.13.138,18 maart 2013) Visser Smit Hanab B.V., aanbrengen en tijdelijk hebben van bruggen over diverse watergangen in diverse gemeenten van Schieland en de Krimpenerwaard; (K.13.144, 26 maart 2013) Liander Infra West N.V., vervangen van kabels, Rottekade. De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. 010 45 37 335.Tegen de vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot zes weken na de bij de vergunningen genoemde besluitdatum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanten informatie, telefoonnummer 010 45 37 200 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123, 3063 GK Rotterdam.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 30