Team Zuidplas beklimt Alpe d'Huez in Reigerhof Loopvirus op Comenius College Magreb de kansen, Nieuwer- kerk pakt punt Moordtzangers zingen voor Alpe D'Huzes Team CKV schikt, kookt en timmert voor Alpe d'Huzes Groeneweg verliest van koploper CKV wint van koploper Dubbelkampioenen bij Love 70 '♦w:. i t*L HART VAN HOLLAND SPORT 3 APRIL 2013'" 45 W M WTO* - c Voetbal Voetbal Korfbal Tennis Teuwerkerk aan den IJssel - Het winkelend pubiek zaterdag 6 april kennismaken met de leden van de Tpe d'HuZes fietsteams Zuidpias 1 en 2. Die dag 9as' een aantal leden van de teams de berg 'virtu- 'oeklimmen en zij kunnen daarbij de aanmoedi- 9'n9 van de toeschouwers goed gebruiken. eren van een aantal teamleden hebben aan %e d'HuZes gerelateerde ansichtkaarten getekend, die nu door de leden worden verkocht. Blok d'HuZes Vior zaterdag 20 april staat een concert in jonge rencentrum 't Blok op het programma. Een groot aantal bands zal hier acte de présence geven. De opbrengst van alle acties is voor Alpe d'HuZes, de 9oede doelenactie waarbij geld ingezameld wordt voor de KWF kankerbestrijding. Regio - Een aantal leerlin gen van het Co menius College, locatie Lijster- fepSgpg JSjjwl H singel, is besmet 'r met het 'loop- virus'. Tien leer- lingen en drie docenten zijn zich aan het voor bereiden op de '10 kilometer loop', onderdeel van Rotterdam Marathon, op zondag 14 april. De sportievelingen lopen voor stichting 'Semmy' die zich inzet voor het vergroten van de overle vingskansen van kinderen met hersenstamkanker. Inmiddels is al een bedrag van 2600 euro ingeza meld. Het doel is om op 14 april 3000 euro bijeen gebracht te hebben. Lichamelijke Opvoeding docent' Henk Collee over zijn loopgroep: "Ik ben supertrots op die gasten!". 0 Nieuwerkerk aan den IJssel - Het begin van de wedstrijd tegen Ma- greb'90 zaterdag 30 maart was rommelig, met veel overtredingen van Nieuwerkerkse kant. Pas in de twintigste minuut viel het eerste schot van Nieuwerkerk te noteren. In de 27e minuut kwam Magreb op voorsprong na knullig balverlies op het middenveld en een schitterende aanval door het centrum van de Nieuwerkerkse verdediging. Het be gin van de tweede helft was voor de Utrechtse ploeg, die kwam fel uit de startblokken, maar vergat de score te verhogen. In benutte Ali Benomar een strafschop: 1-1. Magreb leek even de weg kwijt en Nieuwerkerk ging voor de winst. Veel kansen kwamen er echter niet meer, ook niet toen Magreb met tien man kwam te staan na twee keer geel. Eindstand 1-1. Maandag 1 april won Nieuwerkerk, opnieuw thuis, met 2-1 van Kocate- pe. Dit leverde Nieuwerkerk tevens een vijfde plaats op de ranglijst op. Bent u, of kent u iemand die zich in welke tak van sport dan ook inzet voor de medemens? Uw tekst (maximaal 300 woorden) en foto zijn welkom op redactie@hart-van-holland.nl. Zevenhuizen - Op de overwinning die koploper Concordia zaterdag 30 maart op Groeneweg behaalde valt niets af te dingen. Bij een 0-0 stand, Concordia veel beter voetballend maar Groeneweg counterend zeer gevaarlijk, kregen zowel Luuk Gritter als Dennis van Vliet twee 100 pro cent kansen om de score te openen. Nadat spitsen Willem Groenewegen en Vincent Krul de thuisclub op een 2-0 voorsprong hadden gezet kreeg topscorer Maurice Eckhardt in de blessuretijd van de eerste helft de kans op de aansluitingstreffer. Kee per Waling redde bekwaam. Direct na rust werd het 3-0. Johan Hoo- geveen kreeg een afstandsschot niet onder controle en Krul was er als de kippen bij om dit af te straffen. De wedstrijd leek gespeeld maar Con cordia ging achterover leunen en Bas Roos scoorde in de 55e minuut na een prachtig lopende aanval. In de 68e minuut maakte Eckhardt de aansluitingstreffer. Al klaar voor de aftrap besloot scheidsrechter Slaag- er het geldig ogende doelpunt toch af te keuren wegens buitenspel. Twee minuten later was de wed strijd beslist. Eindstand 4-1. Maandag 1 april deed Groeneweg prima zaken door in Bodegraven drie punten mee naar huis te ne men. Direct na de rust nam de thuisclub door Wouter-Jan Bos een voorsprong na balverlies van de overigens goed spelende Paul Steenbergen. Joey Grootscholten, na een steekbal van Eckhardt, en Luke Schaaf, uit een onmogelijke hoek, verrasten de talentvolle Esto doelman Anker. Eindstand 1-2. Met deze winst steeg Groeneweg drie plaatsen op de ranglijst en staat vierde. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na drie nederlagen dit seizoen tegen DSC is het Nieuwerkerk gelukt om te win nen van de koploper uit Eindhoven. Voorafgaand aan het eerste duel van het tweede deel van de veldcompe- titie stond DSC zonder puntverlies bovenaan. Nieuwerkerk stond daar negen punten achter. Daar was het eerste kwartier niets van te merken. Het achttal van Verbeek had het minst last van de barre kou en pakte een beslissende 7-1 voorsprong. DSC bleef door vrije ballen in de wedstrijd en mocht niet klagen met een 11-7 ruststand. In de tweede helft zette DSC de achtervolging in. Nieuwerkerk liep nog uit naar 13-9, maar zag DSC drie minuten voor tijd op 15-14 komen. De 16-14 was een bevrijdende treffer. De vijfde com petitiezege op rij voor Nieuwerkerk. Man van de wedstrijd was Matthijs Lansbergen met zes goals. Moordrecht - Vier Moordrechtse sportievelingen, Jacques Steen hoven, Bas Vink, Johan Tuynder en Cees Smulders zijn als de Vier Musketiers volop in training om op 6 juni zesmaal de Alpe d'Huez te beklimmen. Hiermee willen ze geld inzamelen ten behoeve van het KWF. Het afgelopen winterseizoen hebben de heren vooral binnen op de spinningfiets getraind, maar in middels zijn de eerste ritten buiten gemaakt. Het is de bedoeling dat er ook getraind gaat worden in Lim burg en in de Belgische Ardennen. Shantykoor De Moordtzangers wil een sponsorbedrag voor de Vier Musketiers bij elkaar zingen tijdens een concert op maandag 22 april Van links naar rechts: Johan Tuynder, Cees Smulders, Jacques Steenhoven en Bas Vink. in het clubgebouw van de Moor drechtse harmonie Kunst na de Arbeid, gelegen naast sporthal De Zuidpias. Aanvang 19.30 uur. Kaar ten a 10 euro zijn verkrijgbaar in de winkels van Bakker Johan aan het Thorbeckeplein en aan De Smidse, bij Boekhandel Moordrecht en via de leden van het shantykoor De Moordtzangers. Nieuwerkerk aan den IJssel - On der ieiding van Ineke Harms volg den 35 dames op woensdag 27 maart een wo'rkshop bloemschik ken. Omdat vrijwel alle benodigd heden gesponsord waren kon de opbrengst van de avond, 682,50 euro, gedoneerd worden aan Alpe d'HuZes. Team CKV Nieuwerkerk timmert flink aan de weg voor de goede doelen actie. Op vrijdag 22 maart vond de tweede restaurantavond plaats in de kantine bij sport- ha: de Kleine Vink. Het diner dat chefkok Wim van Wunnik zijn gasten voorschotelde bracht in totaal 2000 euro op. Het afslui- tende vuurwerk was tot in de verre omgeving te zien en te horen. Verder heeft het team een lan ge bestellijst van steigerhouten meubelen inmiddels voor de helft weggewerkt. Team CKV zaagt en schroeft deze steigerhouten meu belen eigenhandig in elkaar. Moerkapelle - Bij tennisvereniging Love 70 werden vorige week de clubkampioenschappen dames- en herendubbel gespeeld. Bij de dames werden poulewinnaars Renate Rut- grink en Jessica Steenkamer kampi oen. Bij de heren is Harro van Dam al verschillende keren clubkampi oen geweest, maar nog nooit samen met Krijn Verdoes, met wie hij dit jaar speelde. Zij stonden tijdens het hele toernooi geen set af en ver sloegen in de finale Henk Huisman en Wim Koolhoven met 6-3 en 6-1. Van links naar rechts Harro van Dam, Krijn Verdoes, Renate Rutgrink en Jessica Steenkamer

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 43