Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht X X X gemeente Zuidpias dorps Qwieke dorpsavond in Moordrecht Vervangen riolering J.A. Beijerinkstraat te Nieuwerkerk aan den IJssel WEEK Thema: veranderingen in de zorg VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND GEMEENTENIWWS I 3 APRIL 2013 Donderdag U april 19.00 - 21.30 uur I U komt toch ook? zevenhuizen Aangevraagde omgevingsvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Publicatie ondergrondse containers huishoudelijk restafval Bekendmaking inwerking treding verordening Pilot welstandsvrij bouwen vastgesteld Bouwplannen? Doe de vergunningcheck op www.omgevingsloket.nl Locatie Verenigingsgebouw De Zespunt Molenlaan 1a 2841 XE Moordrecht Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formu lieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behande ling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Tulpstraat 84 5-kamer eengezinswoning (tussen) Beschikbaar per: direct Bruto huur: 584,32 per maand Voorwaarden: Minimaal 4 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 28.550 tot €34.229 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Crocusstraat 7 5-kamer eengezinswoning (tussen) Beschikbaar per: direct Bruto huur: 647,75 per maand Voorwaarden: Minimaal 4 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 28.550 tot €34.299 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 8 april 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. De gemeente heeft opdracht gegeven aan hef aannemersbedrijf Stuit om de riolering in de Beijerinkstraat tussen huisnummers 15,en 30 te vervangen. Deze werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uii het vervangen riolering en het herleggen van bestrating. De'werkzaamheden zullen vanaf 8 april 2013 plaatsvinden en circa 2 weken in beslag nemen, afhankelijk van de weersomstandigheden. Het doorgaande verkeer op de Beijerinkstraat richting Prins Alexanderlaan zal vanaf die datum niet mogelijk zijn en wordt afgesloten. Hiervoor zullen, aan het begin en einde van de Prins Alexanderlaan en J.A. Beijerinkstraat, bor den worden geplaatst. locatie N219 nabij rotonde Zevenhuizen en nabij op- en afrit Zevenhuizen en tussen 1e Tochtweg 21 en 25 te Nieuwerkerk aan den IJssel (03-OA-2013) Plaatsen 3 tijdelijke (3 jaar) borden voor 9ebiedspromotie Zuidpias (ontvanqen 22-03-2013) MELDINGEN Me dingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven 9e den algemene regels die zijn vastgelegd e Algemene Maatregelen van Bestuur, ueuvergunning isdan niet nodig. Het '-an volstaan met een melding van de activiteiten. P -'.meester en wethouders hebben de tonde meldingen ontvangen: ':eitenbesluit milieubeheer Autobedrijf Zuidpias, Bredeweg 118i, 2761 - Zevenhuizen, voor het oprichten van een paratie- en verkoopbedrijf van tweede hands auto's. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. ZUIDPLAS Gouwe tussen 1 en 35 (huidige aanbiedptek) NWK0187 Aanwijzingsbesluiten fase 1 en 2 Het college maakt bekend dat, gelet op het bepaalde in artikel 4, lid 2 van de Afvalstoffenverordening van de gemeente Zuidpias en artikel 4, lid 3 sub a tot en met j van het uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening van de gemeente Zuidpias, de volgende locaties voor een ondergrondse container voor huishoudelijke restafval worden aangewezen: Containernaam Containernummer Roekendaal tegenover 1 NWK0075 Boslaan ter hoogte van MeandergebouwNWK0086 Schoolstraat ter hoogte van 22 NWK0089 Pr. Alexanderlaan/Hoek Eureka NWK0090 Goudmos/Sterremos 26 NWK0115 Kroonkruid 20 NWK0137 Parallelweg Zuid 115 NWK0141 Bgm. van Heugtenlaan tegenover 119 NWK0163 Wolga ter hoogte van 89/91 (parkeerplaats) NWK0173 De raad heeft op 5 maart 2013 de Verordening rechtspositie wethouders, raads- en commissieleden vastgesteld. De verordening treedt in werking een dag na bekendmaking. Deze verordening regelt voorzieningen voor Deze verordening regelt voorzieningen voor de wethouders, raads- en commissieleden en is aangepast vanwege de invoering van de mogelijkheid voor bedrijfsfitness. De Verordening rechtspositie wethouders, raads- en commissieleden 2011 is gelijktijdig ingetrokken. De nieuwe verordening ligt ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk a/d IJssel. Conform het bepaalde in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht wordt het aan wijzingsbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken ter inzage gelegd gedu rende zes weken; van 3 april 2013 tot en 16 mei 2013, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De besluiten zijn tevens te vinden op www.zuidpias ,nl. Elke belanghebbende kan binnen zes weken na deze publicatie schriftelijk beroep aanteke nen tegen het betreffende aanwijzingsbesluit. Uw schriftelijke beroep kunt u indienen bij de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag). Op 26 maart 2013 heeft de raad de Pilot wel standsvrij bouwen in Zuidpias vastgesteld. De proef heeft als doel ervaring op te doen met welstandsvrij bouwen. De proef omvat een dwarsdoorsnede van woonwijken en andersoortige gebieden met bouwwerken uit diverse tijdsperioden in Zuidpias. In deze gebieden wordt voor de duur van de proef geen welstandstoets verricht bij een aanvraag voor een omgevingsvergunning. De resultaten van de proef worden betrokken bij de evaluatie van het welstandsbeleid. De Pilot welstandsvrij bouwen in Zuidpias treedt 1 dag na publicatie op 3 april 2013, in werking.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5