Vanuit contact naar verbinding Jomare KIJK °p OGEN ZON VOGUE Workshop speciaal voor vrouwen: f Kerkplein 15 Moordrecht T 0182-37 08 25 www.kijkopogen.nl De charme van deze zonaanbidder is tijdloos. Deze zonnebril is geïnspireerd op de natuur en het verleden en heeft een oversized vierkante vormgeving die nog eens wordt versterkt door de mooie bloem bij de scharnieren. Een smaakvol montuur met uitgesproken lijnen. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren, waaronder kersenrood, olijfgroen en klassiek zwart. Vanaf €125,- In een rustige en veilige omgeving gaan we samen met een klein groepje vrou wen een hele dag aan de slag die al het nodige gedaan hebben op het gebied van persoonlijke groei en ontwikkeling. De dag gaat over contact maken met het HART. Het is een dag van diepe verbinding met jezelf en de ander. Hoe maak jij contact met jezelf en de ander? Kun je werkelijk aannemen? Kun je goedje grens daarin ontdekken? Wat is van jou en wat is van de ander? Hoe open en hoe sluit je je hart? Ken je het verschil tussen sluiten en afsluiten? Hoe ga je om met de 'verwondingen' van het hart? In het maken van echt contact speelt het hart een belangrijke factor. Ons hart kun je zien als een 'brein in het klein', maar met een heel groot geheu gen voor wat er gebeurd in ons leven. Veel vrouwen hebben negatieve erva ringen opgedaan en hebben het hart en/of bekkengebied gesloten. Daardoor kunnen zij onvoldoende verbinding maken met hun passie en verlangens, waardoor het in het leven aan vitaliteit ontbreekt. Met behulp van lichaamswerk en aanslui tende theorie gaan we weer verbinding maken met jouw ZIJN. Door het kleine aantal deelnemers kunnen we anders en intenser werken dan normaliter gebeurd in een workshop. Bovendien is een dagje 'vrouwenenergie' opdoen een zaligheid waar je nog lang van na kunt genieten. Je hart zal vervuld zijn na afloop. Door samen te werken aan jouw eigen heid levert dat vele inzichten vanuit ver schillende invalshoeken op. Op die manier voel je je gesteund om nog meer uitje eigen talenten te halen en je kwaliteiten aan te scherpen. Je contact met jezelf en de ander wordt nog intenser, waardoor je volop kunt genieten van alles wat het leven biedt. 'Je hebt het zelf te doen EN je hoeft het niet alleen te doen' Heb je interesse, bel me op of stuur een mail. Voorafgaand vindt er een gesprek plaats om nader kennis te maken en de wensen te inventariseren. Tel: 0180-313038 Email: joke@jomare.nl 4 Mei: vol 8 Juni - 7 September - 2 november Coaching Counseling Trainingen voor volwassenen en kinderen BRILLEN'CONTACTLENZEN OPTOMETRIE*HOORTOESTELLEN Data:

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 21