AGENDA In goede handen bij Radiologie Wat vindt u van ons MaGHZine? Aangepaste openingstijden Voorlichtingsavond spataderen Groene Hart Ziekenhuis - Open voor iedereen w Polikliniek Nieuwerkerk In deze rubriek leest u iedere maand alles over de laatste ontwikkelingen in uw ziekenhuis HART VAN HOLLAND ADVERTENTIt 10 APRIL 2013 L Waar Wij ontvangen u graag op 22 of 25 april van 09.30 - op de Jozefiocatie. 11.30 uur in de Balkonkamer Aanmelden U kunt zich aanmelden door een mail te sturen naar: communicatie@ghz.nl, uw vragen kunt u ook via dit e-mailadres stellen. Op maandag 29 april en vrijdag 10 mei zijn onze poliklinieken, het afsprakenbureau en de meeste ondersteunende afdelingen gesloten. Het ziekenhuis is deze dagen geopend vergelijkbaar met een feestdag, u kunt dan geen afspraak voor een spreekuur maken. Wilt u een afspraak op deze dagen maken? Wij doen ons best om u een geschikte alternatieve datum voor te stellen. Wilt u op deze dagen contact met ons opnemen om een afspraak te plannen? Wij zijn in plaats van maandag 29 april weer bereikbaar op woensdag 1 mei. En in plaats van vrijdag 10 mei kunt u ons weer op maandag 13 mei bereiken. Wilt u op deze dagen een patiënt die in ons ziekenhuis opgenomen is, bezoeken? Dat is uiteraard mogelijk, de bezoektijden per afdeling vindt u op onze website. Heeft u acute zorg nodig? Acute patiënten kunnen, zoals gebruikelijk, 24 uur per dag, 7 dagen per week terecht op de Spoedeisende hulp. Op donderdag 18 april is er een informatiebijeenkomst over spataderen. Chirurgen en dermatologen van het GHZ geven informatie over de verschillende behandelmogelijkheden en vergoedingen. Ook heeft u uitgebreid de gelegenheid om vragen te stellen aan de aanwezige specialisten. Aanmelden Het aantal deelnemers is beperkt, daarom is het nodig om u vooraf aan te melden via e-mail: heelkunde@ghz.nl of telefoonnummer: (0182) 50 55 21. Topzorg Het GHZ heeft van zorgverzekeraar Menzis een Topzorg predikaat ontvangen voor de spataderbehandelingen. U bent bij het GHZ dus verzekerd van zorg van de allerhoogste kwaliteit. Inloopdagen Loop vrijblijvend binnen voor een gesprek met ervaringsdeskundigen van 10.00 -12.00 u op de Bleuland- en Jozeflocatie. Jozeflocatie I mei Chronische pijn 10 april en 8 mei Fibromyalgie II april en 9 mei Borstkanker Informatiebijeenkomsten Bleulandiocatie 30 mei Thuis dialyseren met de Nx Stage 19.30-22.00 uur Informatiebijeenkomsten Jozeflocatie 10 april Bekkenbodemproblematiek 19.30-21.00 uur 18 april Spataderen 19.30-21.30 uur 24 april Symposium Delier 14.00- 16.30 uur 21 mei Bevallen in het GHZ met kraammarkt 19.30-22.00 uur Bleulandiocatie Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda Tel: 0182 50 50 50 Jozeflocatie Graaf Florisweg 77-79 (ingang Jan va Beaumontstraat), 2805 AH Gouda Tel: 0182 50 50 50 Doortocht 40, 2914 KA Nieuwerkerk a/d I Tel: 0180 33 16 99 Meer informatie op www.ghz.nl Volg ons op Facebook www.facebook.com/GroeneHartZiekenhuis Volg ons via Twitter www.twitter.com/GHZgouda Het GHZ wil kwalitatief hoogwaardige zorg en diensten verlenen. Met de verschillende certificaten die het ziekenhuis heeft behaald, laten we zien dat we kwaliteit veiligheid belangrijk vinden. Vanaf januari 2013 is het GHZ het eerste ziekenhuis in Nederland dat zowel in het bezit is van het internationale keurmerk ISO 9001 (voor kwaliteit) als het NTA 8009 (voor veiligheid). Korte toegangstijden Anita Schoonderwoerd van de afdeling Radiologie is, evenals de maatschap Radiologie, trots op de erkenning en heeft het certificaat inmiddels een prominente plek gegeven. "Patiënten kunnen zien dat er wordt gewerkt volgens duidelijke regels, procedures en continue verbetering. Door de korte toegangstijden worden patiënten snel geholpen en de uitslag wordt snel naar de huisarts of specialist gecommuniceerd." Meest geavanceerde apparatuur De afdeling Radiologie beschikt over moderne apparatuur. Eén van de MRI-scanners heeft een bredere tunnel, waardoor deze uitermate geschikt is voor zwaardere patiënten of mensen met claustrofobie. De wijdte van de MRI-scanner zorgt ervoor dat er geen beklemmend gevoel optreed. Rustige kleuren Het is belangrijk dat patiënten zich op hun gemak voelen tijdens een onderzoek. Daarom zijn onder andere de CT-onderzoekskamers en mammografiekamers ingericht met speciale kleuren en afbeeldingen, waardoor patiënten een rustiger gevoel krijgen tijdens de behandeling. Twee maal per jaar brengen wij ons patiëntenfijdschrift MaGHZine uit om onze patiënten en bezoekers op de hoogte te houden van de gebeurtenissen in ons ziekenhuis. Dit doen we graag op een manier die u aanspreekt. Wij vinden het daarom belangrijk om te horen hoe u over ons MaGHZine denkt. Op 22 en 25 april organiseren we hiervoor een bijeenkomst. Samen met ca. vijf anderen leest u het MaGHZine ter plaatse. Hierna horen we graag wat er volgens u beter kan en wat er beslist in moet blijven. i

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 28