Oira-fts #£>lf op (S-ape-Kc- Jik Moerdregt U be-nf ✓an harte- we-ltcom! Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt Voorjaarsuitvoering Harmonie KNDA Lezing Ron Habiboe over RMS Frank Visser weer op kop bij De IJssel Vrouwen van Nu naar Paleis het Loo Slangekruid 1 te Nieuwerkerk a/d IJssel urcu Goi Vraagprijs 295.000,- k.k. - 365.000,- k.k. e.e.a. afhankelijk van de bestemming 29 zaterdag 20 april en zondag 21 april van 11.00 tot 16.00 www.golfclubcapelle.nl Uniek object midden in de woonwijk Zuidpias op een perceel grond van ca. 400 m2 midden in het groene hart van de woonwijk. De huidige bestemming is maatschappelijke doeleinden maar een optie van wonen en/of werken is ook mogelijk. Golf op Capelle is uniek voor beginners en gevorderden. Een mooie parkbaan met een aansprekend verenigingsleven! Om dat echt mee te maken moet u het zelf beleven. Daarom kunt u als u de Capelse wilt leren kennen een maand lang gratis golfen als u zich inschrijft tijdens de Open Golfdagen! opengolfdag.nl r Ontvangst in het clubhuis met een gratis drankje Rondleiding golfbaan en clubhuis Informatie over de golfsport en de vereniging Een maand lang onbeperkt gratis golfen* Nooit gegolft? Volg een gratis proefles om 12:00,13:00 of 14:00 uur Verder kennismaken met de sport? 3 lessen voor 35,- Aanbieding cursus GVB met korting Jorwaarden, inschrijving of meer informatie via het secretariaat: 010-4422485 of info@golfclubcapelle.nl 0 Country Club Capelle aan den IJssel 's-Gravenweg 311 2905 LB Capelle aan den IJssel Moordrecht - Rond de RMS dagen wordt er vanuit Stichting Jeugdwerk Zuidpias een programma georgani seerd voor de jeugd. Zaterdag 13 april geeft Ron Habiboe om 13.00 uur een vrij toegankelijke lezing in het JWF- gebouw. Habiboe staat bekend om zijn lezingen en boeken omtrent de Molukse cultuur. De lezing gaat over de RMS en de achtergronden van de KNIL militairen. De middag is voorna melijk gericht op de jeugd in de Am- bonwijk, om hun kennis van de Mo lukse geschiedenis te vergroten, maar ook ouderen zijn van harte welkom. Moordrecht - In de week van 15 tot en met 19 april vinden in Centrum Moerdregt de volgende activiteiten plaats: Maandag 15 april, 10.30 uur Koersbal, een spel voor mensen van alle leeftijden. Van 13.30- 16.30 uur biljarten, van 14.15- 16.00 uur sjoelen. Entree 1,25 euro. Dinsdag 16 april, 10.30 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. En tree 1,25 euro. Woensdag 17 april, 14.30 uur Bingo, het populaire cijferspel met voor elke deelnemer een prijsje. Entree 3 euro. Donderdag 18 april, 10.00 uur workshop schilderen, de derde uit een serie van vijf ochtenden. Entree 5 euro. 10.30 uur Geheugentraining, houd uw geheugen vitaal en ac tief met spelletjes, quizzen en oefeningen. Van 14.15-16.00 uur Spelmiddag: onder andere rum- mikub, scrabble en sjoelen. En tree 1,25 euro. Vrijdag 19 april, 14.30 uur Een quizmiddag met ook een lek kere versnapering. Entree 3 euro. ledereen is welkom. Nadere infor matie is op te vragen bij de recep tie van Centrum Moerdregt aan Land voor Water 3 of telefonisch via 0182-373844. Zorgpartners Midden-Holland Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel Telefoon: 0180 - 33 22 22 Fax: 0180 - 32 34 49 E-mail: info@vdpanne.nl Website: www.vdpanne.nl Moordrecht - Dankzij een gemakkelijke winstpartij tegen Gerard van der Wouden en afwezigheid van zijn belangrijkste concurrenten staat Frank Vis ser na de 21e competitieronde weer aan kop in de clubcompetitie bij De IJssel. Wim Mulder blijft goed meedoen. Hij veroverde tegen Leen Boonstra al snel een stuk en maakte het bekwaam uit. Mick van den Berg kwam tegen Sjaak in 't Veld al in de opening in het voordeel en leek af te stevenen op een snelle winst. Hij miste echter een tegenactie van zijn tegenstander, kwam een pion achter en moest alle zeilen bijzetten om overeind te blijven. Dat lukte en met een goed ge speeld eindspel haalde hij toch de winst binnen. Rien Duine kwam tegen Stefan Llpschart een stuk tegen een pion in de plus maar had toch nog vrijwel zijn volledige bedenktijd nodig om de winst bin nen te halen. Winst was er ook voor Aad van der Meer tegen Arie Macdaniël, Jan van den Dorpel te gen Casper de Pijper en Teus Boere tegen Peter Koolmees. Jan Vink en Frans Dubois kwamen remise over een. Moordrecht - Sporthal De Zuidpias was zaterdag 6 april omgetoverd in eer concertzaal voor de voorjaars uitvoering van Harmonie Kunst na de Arbeid (KNDA). Onder lei ding van dirigent Richard Vrijhoef speelde het orkest bewerkingen van populaire songs. De slagwerk groep bracht een show, compleet met licht en rookeffecten en leer lingenorkest Decibel liet horen dat er ook voor de toekomst muziek zit in KNDA. Presentator Felix Bots werd door voorzitter Gerard Spij kerman junior in het zonnetje ge zet, omdat hij inmiddels tien jaar de aankondigingen tijdens de con certen verzorgt. Moordrecht - Vrouwen van Nu af deling Moordrecht gaat donderdag 16 mei naar Apeldoorn voor een bezoek aan Paleis het Loo. De dag tocht kost 48 euro. Dit is inclusief busreis, entree Paleis het Loo, be zichtigen exposities en een eten tje tijdens de terugtocht. Leden en niet-leden kunnen zich opgeven op de ledenavond, via 0182-373792, of riatettelaarham@gmail.com.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29