Q Ve-rS e-n dlohfb\j\ Vanaf morgen kunt u ook in Zevenhuizen terecht voor verse producten op de markt. Vis, vleeswaren, snoep, chocolade, zuivelproducten, groenten, fruit, noten, zuidvruchten, bloemen, brood en banket: het is er allemaal Kom langs en geniet van het aanbod. Markt Zevenhuizen in (voor het voormalig gemeentekantoor) Iedere donderdagmorgen Burgemeester opent Lions-voorjaarsconcert Wereldwinkel een dierentuin? Bijpraten in de Huiskamer ne Lions Voorjaafsconcert Er werd gebridged Opbrengst Unicef-beurs l)c Kleine I romncllci 34 HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 10 APRIL 2013 Vrijdag 12 april 2013 in dé HervormOè Kèrfe Zevenhuizen Zevenhuizen - Het elfde Lions- voorjaarsconeert wordt traditiege trouw geopend door de burgemees ter. Gert-Jan Kats opent vrijdag 12 april dit benefietconcert met Pearl Jozefzoon, pianovirtuoos Jan Vayne en De Kleine Trompetter. Het pro gramma is gevarieerd, met één of meer verrassingen. Net als vorig jaar wordt de kerk door een feeë rieke verlichting getransformeerd in een sprookjesachtige concertomge ving. De opbrengst komt ten goede aan lokale en regionale goede doe len. Het concert vindt plaats in de Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat 170. Kaarten a 17,50 euro zijn ver krijgbaar bij Reisburo De Zwaluw, Dorpsstraat 149, Zevenhuizen, in Moerkapelle bij De Fotoboe tiek, Dorpsstraat 28 en bij de in gang van de kerk indien voorradig. Voor meer informatie: www.lions. nl/zevenhuizen of 0180-631956. Zevenhuizen - Ouderenadviseur Tessa Roos heeft samen met de diaconie van de Hervormde Kerk het initiatief genomen een 'Huiskamer' voor ouderen te organiseren. Deze Huiskamer wordt een ontmoetings plaats waar men elkaar onder het genot van een kopje koffie/thee kan ontmoeten en waar altijd wel iemand is om een praatje mee te maken. Gastvrouwen van Zonnebloem, NPVen van de Hervormde Kerk zorgen er voor, dat niemand voor een gesloten deur komt te staan. Aam aiig 20.06 uur Prijs C 1 -.50 Zevenhuizen - Overal in de We reldwinkel zijn dieren te vinden van allerlei materiaal. Afvalmetaal werd gebruikt voor de vissen en kikkers uit Indonesië. Deze kikkers zijn muzikaal, want de één speelt trombone en de andere drumt. De hanen, ook uit Indonesië, zijn be kleed met stukjes gekleurd glas. Deze versiering van glasmozaïek is bekend van de schalen, die ook nu in de winkel staan. De Stone Art producent maakte weer diverse vogeltjes. Leuk om in de tuin te zetten. De grote kleurige schildpad van afvalmetaal fleurt een tuin eveneens op. Aan de verzamelaars van olifanten, katjes en uiltjes is ook gedacht. Deze dieren zijn roy aal aanwezig. De grote vlinder, leuk aan een bui tenmuur, is van hout. Bijzonder is het houten vogelpaar, gemaakt van een kalebas. Met de verkoop van deze vogels wordt de producent gesteund in de vorm van betere voorzieningen voor de productie en continue afname van de pro ducten Het assortiment bevat ook zilveren sieraden, leuke kettingen, Boed dha's, opvallende vazen, en nog veel meer. De Wereldwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 202D en is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Om te onderzoeken of er voldoende animo bestaat om huiskameroch tenden te organiseren wordt proef gedraaid op donderdag 18 april, 16 mei en 20 juni van 10.00 tot 12.00 uur. Belangstellenden zijn welkom in de zaal van het Hervormd Cen trum aan de Dorpsstraat 156. In Nieuwerkerk aan den IJssel heeft men al een Huiskamer. Deze is van maandag tot en met donderdag in de ochtenduren geopend en kan rekenen op een vaste groep bezoe kers. Vragen en opmerkingen zijn welkom via 0180-310050. Zevenhuizen - Bridgeclub Zeven huizen speelde dinsdag 2 april de eerste zitting van de vierde ronde. Uitslag A-lijn: Uanna Bruil en Herman Derksen 64.58%, 2. Ruud Bantje en Mark de Wall 62.85%, 3. Wim en Marga Metselaar 55.21%. B-lijn: 1. John de Clerq en Marion Kerklingh 61,25%, 2. Truus Caré en Erika Kluiver 60%, 3. Wil en Arie Blok 59.17%. C-lijn: 1. Els Arensen Loes Bantje 58.33%, 2. Rieneke en Ed Keizer 57.50%, 3. Rik Berends en Geertje Wiggers 57.08%. Zevenhuizen - De kinderkleding- en speelgoedbeurs die donderdag en vrij dag werd gehouden heeft 957,25 euro opgebracht. De opbrengst gaat naar Unicef, overgebleven kleding en speelgoed naar kinderen in Polen. KM

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 34