Slapen in het donker? Verduisterende stof vanaf €19,95 p.mtr Bent u klaar voor het voorjaar? www.vivante.nl/homan Gratis gemaakt! Als u geen 'doorsnee' inrichting wilt, bent u bij Vivante Homan aan het goede adres. Wij zijn een team van adviseurs dat op een creatieve manier invulling geeft aan uw wensen. We begrijpen dat het moeilijk kan zijn om SafrÉff uit de vele mogelijkheden een bij u iIKbIE passend interieur te kiezen. Komen f we er in de winkel niet uit, dan komen we voor een persoonlijk advies. Uiteraard meten wij alles zelf op, en zorgen we voor een vakkundige plaatsing. U bent van harte welkom bij ons in de winkel voor een vrijblijvend advies. Reigerhof 95 2914 KE Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 - 31 36 70 Fax 0180 - 31 03 06 len 'opleven' en creëren een vrolij ke ambiance. En waarom altijd een witte, beige of zwarte parasol? Ga voor een knalroze exemplaar, voor een zomers effect. Door de roze sierpotten te vullen met knalroze violen ontstaat een explosie van kleur. Dat haalt toch een ultiem vakantiegevoel naar boven?! Alleen al door die felle kleuren lijkt het op het Tropicana-terras een paar graden warmer. Combineer bonte kleuren met tropische accessoires Een houten krukje is handig om erbij te zetten als bijzettafel, of om snel aan te kunnen schuiven. Door een stukje vrolijk gekleurd zeil er als kleedje op te leggen versterk je de tropische sfeer. Leuk voor buiten: de mini cactus in allerlei soorten en kleuren. Deze bonte verzameling springt in het oog. Benadruk deze vrolijke sfeer met lampionnen; het zijn per fecte sfeermakers! Ze zijn vooral 's avonds op het terras leuk om op te hangen aan een parasol of de veranda, als je met vrienden geniet van de laatste zonnestralen. 'open structuur' van het onderstel. Vergeet niet, zoals binnenshuis, te decoreren met accessoires om de sfeer te versterken. Denk aan rode sierkussens en -placemats, Boeddha beelden, een buitenpos ter, lantaarns en diverse bloeiende planten. Azië is hot, bereid je dus voor op de Asia Mania! Combineer rood met zwart Door een rode geranium in een strakke zwarte pot te zetten krijgt deze een oosterse uitstraling en geef je de tuin een extra kleurac cent. Kies daarnaast niet voor één maar vijf vierkante potten in verschillende hoogtes. Zet ze als verzameling bij elkaar, gevuld met hetzelfde soort gras. Deze moderne groendecoratie 'vult' het terras en geeft het een Aziatische sfeer. Ook comfort is belangrijk: dank zij de gestoffeerde kussens biedt deze zithoek optimaal comfort. De luxe van een 'buitenkamer' is voor iedereen! Trend 2: Trés Tropicana Wel of geen zon; met de juiste decoraties ontstaat vanzelf een tropische sfeer op je terras. Felle accenten in fuchsia, paars, geel en groen doen de stoere tuinmeube- onderscheiden zijn van binnen- meubelen. Kies jouw trend: ga je voor Oosters, Romantisch of Tropisch? Trend 1Asia Mania Laatje inspireren door de myste rieuze sferen uit het Verre Oosten en verander je tuin in een oase van rust en gezelligheid: De stenen schutting is zwart geschilderd waardoor het decor direct de toon zet. Gevlochten meubelen doen Aziatisch aan met hun donker grijze kleur, hoekige vorm en Als de zon zich straks weer in volle glorie laat zien en de lente in Nederland ein-de-lijk los- tbarst, dan willen we er klaar voor zijn. De eerste nieuwe tuinplanten zijn inmiddels aan geschaft, de parasol is alvast van zolder gehaald en we oriënteren ons op nieuwe buitenmeubelen en -accessoires. Want als we buiten borrelen of barbecueën dan doen we dat graag in stijl! Gelukkig zijn er prachtige bui tencollecties die qua ontwerp en comfort bijna niet meer te

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37