kjlfe ouy Oerry Weber 4-daagse 2de Artikel voor de HALVE PRIJS* Buiten is liet koud, maar «LENTE!! 10% LENTE KORTING Klikken mag Sponsorloop Achtbaan voor Roparun Opnieuw botsing op A20 Oefencross Zuidplasruiters De Zuidplasruiters leukste sportvereniging Overtuigende winst voor Moordrecht V! MÊÊÊÊBÈËÊÊm Van woensdag 10 april t/m zaterdag 13 april 2013 WIJSMAN £3 HOVENIERS HART VAN HOLLAND 10 APRIL 2013 45 www.hartvanholland-online.nl Voetbal ^schoenen *9oedkoopste artikel voor de halve prijs, niet i.c.m. andere acties. Er zijn weer gratis kaarten in de winkel verkrijgbaar voor de modeshows van maandag 15 april en dinsdag 16 april N K E L DE KI op de zomercollectie van o.a. C-StaT, Maison Scotch, Scotch Shrunk, Scotch R'beüe, Retour, Claesen's, Jottum enz..... Burg. Boerstraat 22-24 I 2761 VP Zevenhuizen (ZH) I Tel. 0180-631238 I Fax. 0180-634162 Email: info£>bacmode.nl I www.bacmode.nl Profiteer vanaf nu van de BTW-verlaging naar 6%! Moordrecht - Openbare basis school de Achtbaan houdt tijdens de Nationale Koningsspelen, op vrijdag 26 april, een sponsorloop. De leerlingen proberen die dag zoveel mogelijk rondjes te lopen voor de Roparun, de stichting die het leven van kankerpatiënten zo aangenaam mogelijk probeert te makenonderhetmotto 'Voeg leven toe aan dagen, waar geen dagen toe te voegen zijn aan het leven'. Een aantal teams uit Zuidpias, waaronder het Zeparo-team uit Zevenhuizen, neemt in het Pinksterweekeinde deel aan de Roparun, een estafetteloop over ruim 500 kilometer vanuit Pa rijs of Hamburg naar Rotterdam. De sponsorloop, welke onder steund wordt door leden van Ze- paro, vindt plaats rond de korf- balvelden. Om 10.00 en 11.00 uur starten respectievelijk de leerlin gen van de groepen 1-2 en 3-4, en om 13.00 ewn 14.00 uur de leerlingen van de groepen 5-6 en 7-8. Publiek is welkom om de kin deren aan te moedigen. Moordrecht - Een auto botste vrij dag 25 april rond 14.30 uur op zijn voorganger. De opgeroepen am bulance kon na controle van twee personen terug naar zijn post. Om dat de rechterrijstrook afgesloten moest worden liep de A20 snel vol. Na twintig minuten stond er zo'n zes kilometer file tussen Rotterdam en Moordrecht. Na ruim een uur kon de rijstrook weer vrijgegeven worden. (foto: Michael de Man] Moordrecht - Paardensportvereniging De Zuidplasruiters houdt zondag 28 april een oefencross op haar crosster rein aan de Oost Ringdijk 3a. De af stand bedraagt 1.000 tot 1.300 meter met daarin dertien hindernissen. Het parcours wordt begeleid door Michiel Brons, spring- en eventingtrainer uit Brielle. Het is mogelijk om het par cours in twee verschillende ronden te rijden. De oefencross staat open voor zowel leden als niet-leden. Voor meer informatie en inschrijven (tot en met 20 april): www.zuidplasruiters.nl of springen.zpr@gmail.com. Zuidpias/Moordrecht - Paarden sportvereniging De Zuidplasruiters uit Moordrecht is genomineerd voor Leukste Sportvereniging van de ge meente Zuidpias. Tot 19 mei kunnen inwoners stemmen via www.leuks- tesportvereniging.nl. De Zuidplasrui ters bestaat veertig jaar. Vrijwilligers maken veel paardensportactiviteiten mogelijk, waaraan zowel leden als niet-leden kunnen deelnemen, zo als onderlinge wedstrijden, springen, crosstrainingen, oefencrossen en elk najaar een puzzeltocht te paard. Moordrecht - Voor Moordrecht stond zondag 7 april de wedstrijd tegen Ammerstolse SV op het programma. Voor Moordrecht was het taak om de punten in eigen huis te houden om zicht te houden op de 3e periode. Moordrecht wilde in de openingsfase snel scoren om zo een stempel op de wedstrijd te drukken, maar een doel punt bleef lange tijd uit. Veelal werd de opbouw achterin verzorgd door het centrale duo Mark van der Laan en Roy Hoek, ondersteund door backs Lionel Binken en Daniël Lataheru, die in verdedigend opzicht bijna niks weggaven, zodat keeper Mitch Binken nauwelijks in actie hoefde te komen. Buitenspelers Augusto Cassarotti en Stefan Bos konden na goeie acties vaak net spits Randy Binken niet be reiken en ook bij middenvelders Jan de Joode, Jonathan Slobbe en Mike de Haas ontbeerde het geluk om het doel eens goed onder vuur te nemen. Uiteindelijk lukte het Jan de Joode, uit een vrije trap op 20 meter van de goal, de 1-0 op het scorebord te brengen. In de tweede helft wist Randy Binken in de 57e minuut een actie van Ste fan Bos prima af te ronden; 2-0. Niet veel later zorgde Mike de Haas voor de 3-0. Jan de Joode verzilverde ver volgens een strafschop en bracht de stand op 4-0. De Joode tekende ook nog de 5-0 aan, waarna invaller Bart Overeijnder de eindstand bepaalde op 6-0. Door deze overwinning gaat Moordrecht aan de leiding in de 3e periode met 17 treffers voor en 0 te gen. T» '-orw- Adres Dorpsstraat 111b Openingstijden: 2761 AN Zevenhuizen Ma: Gesloten Di: 09:30-17:30 Telefoon 0180-633855 Wo: 09:30-17:30 Do: 09:30-17:30 E-mail info@bij111.nl Vr: 09:30-20:00 Za: 10:00-17:00 Internet www.bengeldekinderwinkel.nl Tweede Bloksweg 42a 2742 KK Waddinxveen www.wijsman-hoveniers.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45