naar winl De klasgenoten van Oud Zevenhuizen-Moerkapelle ambiant Vakantiegastouders gezocht mFLOR HART VAN HOLLAND REGIO 10 APRIL 2013 47 vraag naar de voorwaarden Actie geldig tot 3 weken na verspreiding. &Kast Dorpsstraat 141c 2761 AL Zevenhuizen zh Tel. 0180-634866 info@enkast.nl Onze merken: ^OGreen-Flor Vorige keer -AANHUIS.NL levenhuizen - Op deze klassenfoto poseren de kinderen van de open bare kleuterschool van Zevenhuizen in het seizoen 1952/1953. Op de bovenste rij (van links naar rechts) juf Rietveld, Nico de Vla ming, Ton van Helden, Cors van Dorp, Dik van den Haak, Piet Heij, Nico Koppenaal, Siem Heijkoop, Piet Schelling, Adrie Stuurman en juf Poesbergen. Op de tweede Wim van den Hoek, Piet Hertog, Marinus Dullaart, Dik de Ruiter, Kees den Otter, Jan Bazen en Wout Braat. Op de onderste rij Janie van den Hoek, Barbara Spekman, Miep Muit, Ria Verhoef, Joke Glintmeijer, Gré den Otter, Ankie Bazen, onbekend, Agnes Zweere, Joke de Koning en Marian Heemsbergen. Aanvullingen en verbeteringen zijn welkom! Regio - Europa Kinderhulp is dringend op zoek naar enkele tientallen liefdevolle vakantie- gastouders die hun huis en hart ruim 2,5 week willen openstellen voor een Duits of Frans vakan tiekind. Het gaat om kinderen die het in het dagelijks leven niet makkelijk hebben. De Franse kinderen komen naar Nederland van 6 tot 26 juli en van 20 juli tot 9 augustus, de Duitse kinde ren van 8 tot 25 juli en van 15 juli tot 2 augustus. Aanmelden of vrijblijvend een informatie boekje aanvragen kan via 010- 5927176, 0180-844652 of zuid- holland@europakinderhulp.nl. Voor meer informatie: www.europakinderhulp.nl. AKTIE Er is een aantal reacties binnen ge komen op de foto van de vorige keer. De foto betrof de openbare lagere school van Moerkapelle in het begin van de jaren '50 van de vorige eeuw. Waarschijnlijk klas 4 en 5. Op de bovenste rij van links naar rechts Lenie van Wijk, Ria Drost, To- nie Vermulm, Mieke Schipper, Truus Breedijk, Jannie de Vos, Hennie de Vos, Nel Klomp en meester van Eeu- we. Op de tweede rij Bas van Prooyen, Dick Ottevanger, Wim de Knegt, Ri- nus Zijderhand, Nel Koole, Jannie de Graaf, Geertje Breedijk, Louis de Maar, Giel Mol en Ton Slingerland. Derde rij Ineke Verheul, Jennie Her tog, Lena van Prooyen, Gradie Ver schoor, Rieta Hage, Hennie Knop, Dikkie Klomp en Jannie Koole. De voorste rij: Han de Knegt, Johan Regters, Hans Verschoor, Herman van Wijk, Han Breedijk, Gert de Graaf, De kinderen van de openbare kleuterschool Zevenhuizen in het seizoen 1952/1953. Een schoolklas van de openbare lagere school Moerkapelle, begin jaren '50 van de vorige eeuw. Kees de Knegt, Dick Sol en Rien Ta- merus. Van iedere gepubliceerde klassenfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs vermeerderd met 2 euro. Die bijdrage komt ten goede aan de stichting Oud Zevenhuizen- Moerkapelle (OZM). Van klassen- foto's van vóór 1980 maakt Pim van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dat de foto in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de stichting OZM. Reacties zijn welkom (20.00- 22.00 uur): 0180 - 633077 of via famvdzalm@hetnet.nl. WONINGINRICHTING AKTIE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47