Audipack* Voordelen van een matras op maat GLOBAL Team Brothers schittert op eigen kickboksgala Korfbal - CKV wint slechte wedstrijd voetbal - Moerkapelle wint van hekkensluiter Britt Petterson districts kampioene PLANNER/LOCA TIELEIDER HART VAN HOLLAND I I 10 APRIL 2013 61 Kickboksen Turnen Voordeel en ervaring De juiste matras Zelfstandig blijven Bezoek aan huis Showroom en productie Nieuwerkerk aan den IJssel - In Bar- neveld heeft Nieuwerkerk/Feenstra Ft ProfiLease haar zesde achtereenvol gende competitiezege op rij geboekt. Tegen de nummer drie van de rang lijst, ODIK, was het zeker niet groots wat de ploeg van Verbeek liet zien, maar een zeer solide defensie vormde de basis voor de 7-11 overwinning. Nieuwerkerk pakte in de beginfase een 1-3 voorsprong en die voor sprong werd de hele wedstrijd vast gehouden. Bij rust was de stand 4-6. In de tweede helft kwam Nieuwer kerk op een verschil van drie, maar zeven minuten voor tijd werd het bij een stand van 7-8 nog spannend. Vervolgens scoorde Nieuwerkerk drie keer op rij en pakte twee belangrijke punten. CKV stijgt door deze zege naar de derde plek. Moerkapelle - Moerkapelle zette za terdag 6 april in Polsbroek van meet af aan druk op SPV. Na ruim een kwartier was het Jaron van Dom- mele die vanaf het middenveld een rush inzette, ongestoord op de doel man afging en scoorde. Vlak voor rust kreeg Moerkapelle op het middenveld een vrije trap die door Van Dommele handig werd genomen; de inlopende Jurn Ploogma kopte de bal over de keeper, 0-2. In de tweede helft zette Van Dommele vanaf de achterlijn over de grond voor, Plarmen Verweij tikte de bal net aan voordat de keeper er bij kon. Vijf minuten voor tijd floot de scheidsrechter, na vasthouden van Taco Drost in het strafschopgebied, voor een penalty. Drost nam de straf schop feilloos. Eindstand 0-4. De strijd om de derde plaats is weer even actueel als voor het paasweek einde, omdat Sportief bij Hazers- woudse Boys niet wist te winnen. Zevenhuizen/Nieuwerkerk aan den IJssel - In de sporthal van dorpshuis Swanla vond zaterdag 6 april op initiatief van Sportcentrum Brothers een kickboksgala plaats met toppers uit Nederland, Italië, Denemarken en Rus land. Het duizendkoppige publiek zag tal van mooie partijen, waaronder een partij op topniveau van Roxana Gaal van Team Brothers. Mark van Duin van Brothers veroverde in de cate gorie tot 83kg de Nederlandse titel. Organisatoren Bappie Tetteroo en Roxana Gaal zijn al weer bezig met de voorbereidingen voor het gala van volgend jaar; op 5 oktober, we derom in sporthal Swanla. Voor meer informatie: www.sportcentrumbrothers.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - Zeven turnsters van NGV streden zater dag 6 april in Amsterdam om het districtskampioenschap van Zuid- Holland derde divisie. Eline Spruit veroverde ondanks een blessure een bronzen medaille. Leeftijdsge nootje Britt Petterson eindigde met ruim twee punten verschil ver bo ven haar concurrenten en mag zich districtskampioen Zuid-Holland noemen. Britt Petterson mocht het hoogste treetje beklimmen, Elina Spruit werd knap derde. It's great to have solutions... Wij zijn op zoek naar een Als planner en locatieleider weet je klantenorders effectief te plannen waarbij je direct toezicht houdt op de productie en de tekenkamer. Jouw werkzaamheden: plant de inzet van mensen en materialen, rekening houdend met de interne regels en procedures, forecast en de eigenschappen van personeel en materieel optimaliseert de productieprocessen en verwerkt de gerealiseerde resultaten onderhoudt intensief contact met Saies en Operations van de nevenlocatie maakt optimale combinaties van services aan de klant is aanspreekpunt voor het management inzake het reilen en zeilen van de locatie verwerkt de parameters t.b.v. de managementinformatie neemt deel aan het wekelijkse managementoverleg Jouw profiel HBO werk- en denkniveau technische kennis van staalverwerking in de ruimste zin des woords analytisch kunnen denken en plannen leidinggevende capaciteiten minimaal 5 jaar bewezen werkervaring Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties kunt u richten aan de de directie, t.a.v. de heer C. G. van den Berg (cor.v.d.berg@audipack.com). H i Global is een familiebedrijf waar bedden en matrassen volgens uw wensen worden gemaakt. Door eigen productie is er veel voordeel in prijs, service en kwaliteit. Zo maken we een drukverlagende matras al voor 925,- Is er sprake van reuma dan is drukverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug- of schouderklachten een specifieke samenstelling van de matras verlangen. Wat de vraag ook is, we vinden met onze mensen altijd een weg om de juiste ma tras te maken. Dit geldt ook voor mensen met overgewicht. Ook in twijfelaars maken we bedden die zelfstandig wonen bevorderen. Naar wens zelfs uit te voeren als hoog/laagbed. Het fijne is dat het bed alle gewenste functies heeft en prachtig is om te zien. Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door omstandigheden een bezoek aan huis u beter past. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor bezoek aan huis is een telefoontje voldoende. U kunt ons zelf bezoeken in onze showroom in Moordrecht waar bedden bedden fraai opgesteld staan. Tevens kunt u kijken in het atelier en bij de productie. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden. U vindt dat terug in het resultaat. SLAPEN IN EIGEN STIJL Zuidplaspolderweg n 2841 DC Moordrecht showroom en productie: di. t/m za. 10.00-17.00 uur bel voor een afspraak: 0182-375022 www.slapenineigenstijl.nl <1

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 61