I Elke woensdag! Verzilver uw goud in ons mobiel kantoor! Unity99 Rotterdam opper machtig bij NK Wado karate Elmar van Kleef wint Krokoyama Cup Turn en Fun in Nieuwkoop Wedstrijd om snel te vergeten goudwisselkantoor Goudwisselkantoor Locaties van onze (mobiele) kantoren bij u in de buurt HART VAN HOLLAND SPORT 10 APRIL 2013 Karate Karate Gymnastiek Hockey VIER ruim 25 jaar ervaring in goud, zilver en munten een deskundige en vrijblijvende taxatie contante betaling of indien gewenst per bank discrete ruimte voor de taxatie advies in het beleggen van goud en zilve meer dan 25 kantoren door heel Neder an facebook.com/ goudwisselkantoor Zevenhuizen - O.S.S. BeFit nam zaterdag 6 april met achttien deelnemers deel aan de Turn en Fun wedstrijd in Nieuwkoop. Een toestel driekamp met spanbrug, lange mat en trampoline. Met vier gouden, twee zilveren en drie bronzen plakken kan de ploeg te vreden terugkijken. Na de turn- wedstrijd was het tijd voor fun met freerunning, estafetteraees en tumblingbanen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De IJsseldames speelden zondag 7 april in Roosendaal tegen Pelikaan. Vanaf het begin probeerde Pelikaan met hakken en duwen de Nieuwer- kerkse dames uit hun spel te halen. De IJssel had zeker in de eerste helft het betere van het spel. De Bra bantse dames bleven veelal op de eigen helft hangen en loerden op de counter. Julia Wetsteijn opende de score uit een strafcorner. Door niet scherp te zijn tijdens een aanval van Pelikaan werd de stand weer snel gelijk getrokken. Na de rust veranderde Pelikaan van tactiek en stonden de IJsseldames lange tijd onder druk. Passes kwa men niet aan en loopacties misluk ten en Pelikaan kon uit een mooi genomen strafcorner de voorsprong nemen. Voor de IJssel was het nu zaak om achterin de boel dicht te houden en op zoek te gaan naar de gelijkmaker. Met veel moeite en geluk kon Anne Stange haar ploeg toch nog een punt bezorgen. Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter, al ruim 25 jaar een begrip in de wereld van de goudhandel. 1 snzelfsprekend is Goudwisselkantoor lid van de diverse vakverenigingen. Goudwisselkantoor is geen winkel, =ar koopt uitsluitend goud, zilver en munten in. Door onze jarenlange ervaring weten we waar het om gaat in de goudwereld. U krijgt dus een reële taxatie en een goede prijs. Zonder een afspraak te maken kunt u dus met uw sieraden, loges, baren, munten, zilver bestek, zilveren schalen en 'Orzamelingen langskomen. Wacht niet langer, profiteer van de huidige hoge goudprijs en aÜ ons langs voor een vrijblijvende taxatie. JP. verplichte legitimatie bij binnenkomst! Waddinxveen Groensvoorde 2, 2742 DJ Elke zaterdag 10:00 - 16:30 uur Berkel en Rodenrijs (parkeerplaats Kerkstraat) Kerkstraat 10, 2651 CE Elke dinsdag 10:00 - 16:30 uur Bodegraven Winkelcentrum Broekvelden (ingang C1000) Broekvelden 27, 2411 LG Elke woensdag 10:00 - 16:30 uur Koblenz/Nesselande - Een delegatie van Unity99 nam zaterdag 6 april deel aan een WK kwalificatietoer nooi voor karateka's tot 21 jaar in het Duitse Koblenz. Elmar van Kleef deed tijdens deze Krokoyama-cup goede zaken en ver overde het goud in de klasse -61 kg. De 17-jarige Rotterdammer rekende in de finale af met een karateka uit Oekraïne. Laury Vogelzang legde beslag op het zilver in de klasse +60kg. Brons was er voor Zoë Jutte in de +59kg klasse, voor Nick Gerrese (-68kg) en voor Lizzy Klappe (-54kg). Rotterdam - Het NK Wado karate is het Nederlandse kampioen schap voor de stijlgroep Wado- Ryu. Deze stijlgroep kent in ons land de meeste beoefenaars. Unity99 nam met een sterke dele gatie deel aan dit toernooi. Goud werd veroverd door Tanya Izelaar, Bryan Lusse, Lizzy Klappe, Eli Muis, River Luns en Giovanni van Ra- vesteijn. Het zilver ging naar Me lissa van Oudenaarden en Alyssa van Wijgerden en brons was er voor Saad Melouk, Chimene Goep- tar, Finn van der Meer en Jesse van der Oest. Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl www.goudwisselkantoor.nl Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur De goudprijs en zilverprijs waren nog nooit zo hoog. En dus kan het interessant zijn juist nu uw gouden sieraden, munten en zilver te verkopen. Maar dan wel aan een vertrouwd adres: het Goudwisselkantoor. Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48, 2914 KC Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Prijzenregen voor karateka's Unity99.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 63