<fo/F Weet wat u eet: uw ze Ifgekmekte groenten, het hele aplf op C-af>e>ll f be>Y& van harte- tv&lfcoml Shantyfestival in Swanla SNOOT! zoekt enthousiast publiek Koninginnedag viswedstrijd voor jeugd en senioren Programma Dorpshuis Swanla Tweedaags voetbalevenement voor jeugd Bezoek onze open dagen op 20 en 27 april! 6 Artison HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 17 APRIL 2013 23 zaterdag 20 april en zondag 21 april van 11.00 tot 16.00 www.golfclubcapelle.nl Huur uw eigen volkstuin. Kijk voor alle voordelen op WWW.UWVOLKSTUIN.nl of bel: 0655777017 STARS NOT ONLY ON TELEVISION opengolfdag.nl Ontvangst in het clubhuis met een gratis drankje Rondleiding golfbaan en clubhuis Informatie over de golfsport en de vereniging Een maand lang onbeperkt gratis golfen* Nooit gegolft? Volg een gratis proefles om 12:00,13:00 of 14:00 uur Verder kennismaken met de sport? 3 lessen voor 35,- Aanbieding cursus GVB met korting Voorwaarden, inschrijving of meer informatie via het secretariaat: 010-4422485 of info@golfclubcapelle.nl Country Club Capelle aan den IJssel 's-Gravenweg 311 2905 LB Capelle aan den IJssel Goud en Zilversmederij (sinds 1982) Bredeweg 136 2761 KB ZEVENHUIZEN tel: 0180-633272 fax: 0180-633843 www.artison.nlartison@planet.nl Wij geven een hoge prijs voor uw oude gouden sieraden, ook kunnen wij uw oude sieraden vermaken tot eigentijdse nieuwe sieraden Golf op Capelle is uniek voor beginners en gevorderden. Een mooie parkbaan met een aansprekend verenigingsleven! Om dat echt mee te maken moet u het zelf beleven. Daarom kunt u als u de Capelse wilt leren kennen een maand lang gratis golfen als u zich inschrijft tijdens de Open Golfdagen! Zevenhuizen - Het programma voor de achtste editie van SNOOT! (Stars Not Only On Television!) is rond. Alle artiesten voor deze re gionale talentenshow in Dorps huis Swanla hebben inmiddels auditie gedaan, wat twaalf afwis selende acts heeft opgeleverd. De huisband heeft de nodige num mers ingestudeerd en de vrijwil ligers van de decorploeg en de technische ploeg hebben overuren gedraaid om een schitterend de cor te vervaardigen en te zorgen voor een goed geluid en de juiste belichting. De programma's zijn gedrukt. Het enige dat nu nog ont breekt is een enthousiast publiek. De toegang bedraagt 10 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Flo wers Et Feelings aan de Dorps straat en bij Dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg. Voor meer informatie: www.snootopenpodium.nl. Zevenhuizen - In Dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86 vindt zaterdag 20 april van 12.00 tot 17.00 uur het jaarlijkse Shantyfes tival plaats. Zes koren brengen deze dag hun mooiste liederen ten gehore onder het motto 'Zingen aan de Rotte'. Viswijvenkoor Sootjevisch is voor de vierde keer de organisator van het festival. Zevenhuizen - Voor de komen de periode staan in Dorpshuis Swanla diverse activiteiten en voorstellingen op het program ma. Op zaterdag 20 april wordt van 12.00 tot 17.00 uur het Shantyfestival gehouden. Vanaf 20.00 uur neemt SNOOT (Stars Not Only on Television) het po dium over. Op woensdag 24 april is er van 19.30 tot 22.00 uur een Dorpsavond in Swanla en voor zaterdag 25 mei staat Swanpop Unplugged op de agenda. Dorpshuis Swanla, gevestigd aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86, is gesloten op zondag 19 en maandag 20 mei (Pinksteren) en in de zomervakantie is Swanla gesloten van zaterdag 20 juli tot en met zondag 25 augustus. Voor meer informatie: 0180-631989, info@theaters- wanla.nl ofwww.dorpshuis.nl. Zevenhuizen - Op Koninginne dag houdt hengelvereniging HZM een viswedstrijd in de Ringvaart. Deelname is vrij, inschrijven vanaf 7.45 uur op de parkeerplaats bij de Hotel Vos-brug aan de Noorde lijke Dwarsweg. De wedstrijd be gint om 8.00 uur. De hengelvereniging zorgt voor visvoer en maden voor de jeugd. Ook in Moerkapelle wordt een viswedstrijd gehouden. Voor meer in formatie: 079-5932788 of het activiteitenprogramma Koninginnedag. Moerkapelle - Voetbalvereniging Moerkapelle organiseert voor don derdag 2 en vrijdag 3 mei in sa menwerking met voetbalopleidings centrum De Complete Techniek een tweedaags voetbalevenement. Jongens en meisjes tussen de zes en veertien jaar van alle voetbalver enigingen uit de regio zijn welkom. Op het programma staan verschil lende techniek-, spel-, afwerk- en toernooivormen alsmede het voet balkampioenschap de 'Complete Speler' en de 'Complete Keeper'. De trainingen worden verzorgd door professionele voetbaltrainers. Voor meer informatie en aanmel den: www.decompletetechniek.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 23