Ve^ C'A <£\cJr\\b\\ 'Markt en middenstand kunnen in toekomst gaan samenwerken' Opening markt in Zevenhuizen Markt Zevenhuizen Hoogendoorn Kaas The Big Apple Dorpsplein J.P. Hoogendoorn zoetwarenspecialist op de markt Bloemen en Plantenkraam Kees Koch. Bakkerij 't Stoepje HART VAN HOLLAND] MARKT 17 APRIL 2013 Zevenhuizen - "Ik acht niet uitgesloten dat we in de toekomst samen acties gaan houden." Aan het woord is Erik Kuiper, voorzitter van de Middenstands Vereniging Zevenhuizen. Kui per zegt dit naar aanleiding van de komst van de nieuwe markt afgelopen donderdag naar Zevenhuizen. Elke donderdagochtend is er nu een markt van acht kramen, waaronder veel met etenswaren zoals noten, kaas, snoep, vlees en bloemen. "Het heeft even geduurd voor de markt er kwam, omdat sommige ondernemers vreesden voor concurrentie" vertelt Kuiper. "Maar de komst van de rotonde, waardoor het verkeer door Zevenhuizen en daarmee de klan dizie voor ondernemers sterk afnam, heeft het draagvlak voor deze markt sterk vergroot. De markt vormt met zijn aanbod én sfeer een Maak kans op een maand lang verse marktproducten! In Zevenhuizen kunt u terecht voor verse producten op de markt. Vis, vleeswaren, snoep, chocolade, zuivelpro ducten, groenten, fruit, noten, zuidvruchten, bloemen, brood en banket: het is er allemaal. Kom langs en geniet van het aanbod! Maak bovendien kans op een maand lang gratis verse marktproducten tijdens de officiële opening op donderdag 18 april om 10.00 uur. prima aanvulling op de middenstand in Ze venhuizen. Dit willen we graag gaan verster ken door in de toekomst gezamenlijke met de marktkooplieden acties te organiseren voor de klant. Een sterke Middenstand Vereniging Ze venhuizen, met veel leden, biedt hiervoor de beste kansen." (voor het voormalig gemeentekantöor) Iedere donderdagmorgen op het marktplein voor het oude raadhuis. Hoogendoorn Kaas is opgericht in de jaren '30 waar opa Hoog endoorn ooit begon met venten langs de deur in de omgeving van Rotterdam, waaronder ook in Zevenhuizen. De zoon van opa Hoogendoorn kwam gedurende de jaren '70 in het bedrijf en be gon met de markten om kaas en eieren aan de man te brengen. De markt ontwikkelde goed en in de jaren '90 werd een eigen kaas pakhuis gebouwd om zo de kazenvoorraad op traditionele manier te laten rijpen en daarmee de kwaliteit naar een hoger niveau te tillen. Daardoor ontstaat de unieke "Hoogendoorn kaassmaak Inmiddels werken 4 kinderen van vader Hoogendoorn in de zaak en zijn voornemens om de traditie in ere te houden en het bedrijf ookvoortte zetten. "DeHoogendoorntjes" streven naar een perfect kaasproduct om aan de klantenkring te presenteren en de kaastra ditie hoog in het vaandel te houden. Ger Hoogendoorn is sinds jaren actief op de markt in Nieuwerkerk aan den IJssel. Hij is opgegroeid tussen de groente en fruit bij zijn vader Jan Hoogendoorn, die diverse groentewinkels exploiteerde in de Alexanderpolder e.o. De service, versheid en kwaliteit voor de producten is de belangrijkste graadmeter die al decennialang be waard is gebleven, vanaf de oprichting in 1936 in de Tabortstraat in Kralingen door zijn opa. Ook op de markt in Zevenhuizen wordt hij bijgestaan door een professioneel verkoopteam, dat er op ge brand is om u zo goed mogelijk te bedienen. Vers, gezond en vooral lekker. Dagelijkse verse groente en fruit. Elke dagmarkt verse jus d'orange. En uiteraard ananas zonder jas. J.P Hoogendoorn V.O.F is actief sinds 1968 als specialist in kleur- stofvrije zoetwaren, Belgische bonbons en overige chocoladepro ducten en kan bogen op ruim 40 jaar ervaring en productkennis. Klantvriendelijkheid en service staan bij de zoetwarenspecialist hoog in 't vaandel meteen juiste prijs-kwaliteit verhouding. Doch ter Henri tte en zoon John zijn ook al jaren werkzaam in het be drijf. Na 15 jaar een winkel erbij te hebben gehad in Nieuwerkerk a/d IJssel is J.P. Hoogendoorn actief op nog 10 overige markten in de week. Tegenwoordig is J.P. Hoogendoorn ook te volgen via Facebook. Bakkerij 't Stoepje is al ruim 30 jaar een begrip met een groot as sortiment vers brood, koek en gebak in vele soorten, maten en smaken op de markt. Bakkerij 't Stoepje, ooit begonnen als klein bakkerijtje in Spakenburg, is dit jaar al actief op meer dan 900 plaatsen binnen Nederland. Sinds enige tijd biedt Bakkerij 't Stoepje nu ook nieuwe soorten ambachtelijk, natuurlijk biologisch brood aan uit eigen bakkerij. Kees Koch is uw nieuwe bloemen en planten marktkoopman op de Weekmarkt van Zevenhuizen. Deze nieuwe bloemist in Zeven huizen is een echt familiebedrijf. Vader en moeder Koch hebben al circa 40 jaar ervaring in de markthandel met bloemen en plan ten. Hierdoor weten ze wat kwaliteit is en hoe er moet worden in gekocht. Voor dag en dauw zit de familie Koch al voor de klok op de veiling om de beste kwaliteit bloemen en planten voor hun we kelijks terugkerende klanten in te kopen, zodat er weer bloemen en planten met scherpe prijzen kunnen worden aangeboden. Op de markt in Zevenhuizen vindt u wekelijkse aanbiedingen en zelf gemaakte boeketten. Tot ziens bij zoon Tom en vader Kees Koch.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 24