X X Opening Eendragtspolder met spetterende activiteiten voor publiek Zaterdag 27 april VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND GEMEENTENIEUWS 17 APRIL 2013 Vooraankondiging bestemmingsplan Ingetrokken vergunning Verleende omgevingsvergunning Bekendmaking Wet geluidhinder Ontwerpuitwerkingsplan "Lintzone Noordelijke Dwarsweg 94" Verkeersbesluiten Vooraankondiging bestemmingsplan Glasparel+ Tot ziens in de Eendragtspolder U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Omgevingsdienst 96 (Weikoop) te Zevenhuizen zes nieuwe woningen mogelijk te maken. Twee van deze woningen zullen op de Noordelijke Dwarsweg worden georiënteerd. Vier nieuwe woningen Parallelweg-Zuid 185 (2914 LE) Bouwen fietsenstalling (verzonden 11-04-2013) WADDINXVEEN Tegen het hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 300. 's-Gravenweg 10 (2911 CG) Bouwen schuur in achtererfgebied [verzonden 08-04-2013) ZEVENHUIZEN Knibbelweg 12a (2761 JD) Aanleggen uitrit (verzonden 11-04-2013) Knibbelweg 16 (2761 JE) Realiseren overkapping op bestaande pergola (verzonden 11-04-2013) Locatie N219 nabij rotonde Zevenhuizen en nabij op- en afrit Zevenhuizen en tussen 1e Tochtweg 21 en 25 te Nieuwerkerk aan den IJssel (17-04-2013) Plaatsen 3 tijdelijke (3 jaar) borden voor gebiedspromotie Zuidpias (verzonden 11-04-2013) Tegen het hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 300. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken bekend dat met ingang van 18 april 2013 het ontwerpuitwer- kingsplan "Lintzone Noordelijke Dwarsweg 94", met bijbehorende stukken gedurende 6 weken ter inzage ligt. Inhoud van het plan Het uitwerkingsplan maakt het mogelijk om tussen de Noordelijke Dwarsweg 92 en 96 [Weikoop) te Zevenhuizen zes nieuwe woningen mogelijk te maken. Twee van deze woningen zullen op de Noordelijke Dwarsweg worden georiënteerd. Vier nieuwe woningen zijn georiënteerd op een nieuwe woonstraat haaks op de Noordelijke Dwarsweg. Ter inzage Het ontwerpuitwerkingsplan ligt met ingang van 18 april 2013 gedurende 6 weken tijdens openingsuren ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerpuit werkingsplan is in deze periode ook digitaal te raadplegen opwww.ruimtelijkeplannen.nl. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien (www. zuidplas.nl onder Wonen Leefomgeving/ Ruimtelijke Plannen/Bestemmingsplannen in voorbereiding). Reageren Gedurende de inzagetermijn kunnen belang hebbenden schriftelijk of mondeling zienswij zen op het ontwerpuitwerkingsplan naar voren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze kunt u sturen aan het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw ziens wijze kunt u een afspraak maken via het secretariaat van de afdeling VROM, telefonisch bereikbaar via (0180) 637 711. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Omgevingsdienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Midden- Holland (0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen overeen ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de web site van de Omgevingsdienst Midden- Holland, www.odmh.nl. ZUIDPLAS ONTWERPBESLUIT VASTSTELLEN HOGERE WAARDEN GELUID Burgemeester en wethouders zijn van plan het volgende besluit te nemen: Noordelijke Dwarsweg 94 te Zevenhuizen: het vaststellen van hogere geluidswaarden voor het realiseren van twee nieuw te bouwen woningen. Dit besluit wordt gecombineerd met het uitwerkingsplan "Lintzone Noordelijke Dwarsweg 94" te Zevenhuizen. Dit ontwerpbesluit en de daarbij behorende stukken kunt u van 18 april tot en met 29 mei 2013 inzien bij de gemeente Zuidpias. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: Ontheffing 2013-12: ontheffing voor bepaalde verkeersregels en verkeerstekens op grond van artikel 87 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 Ontheffing 2013-13: Tijdelijke ontheffing voor het rijden over de fiets- en voetpaden door de gemeente Zuidpias op grond van artikel 87 van het Reglement verkeersre gels en verkeerstekens 1990. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 17 april 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300 Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor de ontwikke ling van een glastuinbouwgebied, logistiek- en distributiepark en woningen alles met aan- en toebehoren gelegen aan de zuidzijde van de gemeente Waddinxveen in de Zuidplaspolder nabij de A12. Het plangebied van bestemmingsplan Glasparel+ wordt begrensd door de Zesde Tochtweg en het bestaande glastuingebied aan de G. van Dort Kroonweg aan de noord zijde, de Plasweg en de Beijerincklaan aan de oostzijde, de Bredeweg aan de zuidzijde en de bestaande glastuinbouwkavels langs de Abraham Kroesweg aan de westzijde. Het voorontwerpbestemmingsplan zal in het voorjaar van 2013 ter inzage worden gelegd. Het ontwerpbestemmingsplan zal volgens planning na de zomer voor zes weken ter inzage worden gelegd op het gemeentehuis van Waddinxveen, via www.waddinxveen.nl en op www.ruimtelijkeplannen.nl. Gedurende de termijn van terinzagelegging van zowel voorontwerp- als het ontwerpbe stemmingsplan kan eenieder een zienswijze indienen. De terinzagelegging van het ont werpbestemmingsplan is verplicht in de Wet ruimtelijke ordening en dat maakt onderdeel uit van de formele procedure. De kennisgeving van de terinzagelegging van het voorontwerp- en ontwerpbestem mingsplan wordt gepubliceerd in het Hart van Holland (editie Waddinxveen en Zuidpias), de Staatscourant en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite). Voor meer informatie over deze vooraankondi ging kunt u contact opnemen met de afde ling Strategie Beleidsontwikkeling van de gemeente Waddinxveen (mevrouw N. Broeke bereikbaarvia 14 0182). Op grond van artikel 1.3.1, lid 2 Bro wordt hier gemeld dat geen gelegenheid wordt geboden om te reageren over dit voornemen en dat er geen onafhanke lijke instantie in de gelegenheid wordt gesteld advies uit te brengen over dit voornemen en dat er momenteel geen stukken ter inzage liggen. De nieuw ingerichte Eendragtspolder is op zaterdag 27 april het toneel voor allerlei spetterende activiteiten voor het publiek. Tussen 10.00 en 18.00 uur is waaier aan sportieve activiteiten rondom de roeibaan Willem-Alexander Baan georganiseerd. Een betere start van de meivakantie kunnen we niet bedenken', aldus de organisatie die de openingsfestiviteiten voorbereidt. Ontdek zelf de Eendragtspolder op de fiets, drakenboot, kano of roeiboot, te voet, vliegerend, op de skates of waveboard, bedenk het maar. Verder zijn er muziek- en danspresentaties op het terrein van de roeiaccommodatie. Kom ook en neem je familie of vrienden mee! Volgende week volgt in deze krant meer informatie! Op het centrale evenemententerrein bij de roeiaccommodatie aan het Nelly Gambonplein 1 concentreren zich de acti viteiten. Vanaf dit punt starten de meeste activiteiten. Een handige overzichtskaart met alle activiteiten en tijdstippen wordt uit gereikt en dient als gids voor de bezoekers. De Eendragtspolder kun je met de auto bereiken vanaf de hoofdingang aan het Zuideinde te Zevenhuizen. Met de fiets kan dat ook via de Middelweg en de Tweemanspolder. Programma Het programma is tot stand gekomen met medewerking van zoveel mogelijk lokale en regionale ondernemers en verenigingen. Op het programma staan onder meer: Diverse 'doe-mee' clinics roeien, dra kenboot, zeilen, SUP boarden, vliegeren Diverse demonstraties: dans I Fabia Dance Center), muziek (Viswijvenkoor Sootjevisch), drakenbootvaren, water sporten, rollerskatesshow door Rolling '90 Vogelspotting Outdoor-activiteiten: boogschieten/ bootcamp Springkussen voor de kinderen Waterballen rollend over het water) Steppen Avonturen met waterscouting Diverse routes voor fietsers en wandelaars Waterproefjes Droge voeten programma En nog veel meer Ontdek de Eendragtspolder vanuit de uitkijktoren Bij de centrale parkeerplaats in de Eendragtspolder staat de nieuwe uitkijk toren die op 7 meter hoogte een prachtig uitzicht geeft op de omgeving. Info Kijk ook op www.eendragtspolder.nl Volg via Facebook ©Zuidpias en 0 RdamTopsport en Twitter ©eendragtspolder een dag boordevol activiteiten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6