"Meer een sieraad dan een bril" sïïSi JIJ STIJL HEBT OMDAT... 0$jS Edwin Raghunath von 'Kijk op Ogen' in Moordrecht Een bril op maat met het team van Tom Davies: Maak op 18 mei gebruik van een exclusief STAR TREATMENT KIJKor OGEN als je een speciaal materiaal als bijvoorbeeld hoorn wilt, kan de prijs oplopen tot wel 1250 euro. Bij dit soort merken gaat het om een unieke, persoonlijke touch, het gaat om het unieke van de mens zelf. "Zo'n bril is meer een sieraad dan een bril", zegt Raghunath. "Dit is meer persoonlijke couture, bij couture heb je het over merkbrillen als Prada en Dior." Raghunath werkt nu een jaar met het sy steem van Tom Davies en is er zeer tevreden over. "Het is toch een manier om je als zelf standig opticien te kunnen onderscheiden. Je kunt veel persoonlijke aandacht aan de klant geven, er valt veel over te vertellen." Op zaterdag 18 mei komt de leverancier in de winkel. Je persoonlijke bril bij Kijk op Ogen. In overleg met jou kunnen wij een bril samenstellen naar eigen wens. De designers van Tom Davies gaan aan de slag om de voor jou perfecte bril te ontwerpen en individueel te produceren. Moordrecht - Wie wel eens een bril heeft moeten uitzoeken, weet hoe lastig dat kan zijn. Soms staat hij gewoon goed, maar zit hij helemaal niet lekker. Sinds een jaar heeft Optiek 'Kijk op Ogen' het systeem van het van oorsprong Engelse merk Tom Davies in huis. Dat zijn op maat gemaakt^ brillen, couture-brillen als het ware. Edwin Raghunath van 'Kijk op Ogen' vertelt: "We hebben een basiscollectie brillen van Tom Davies in huis, waar je als consument van alles mee kan. Je kunt de kleur aanpassen, er zijn verschillende pasvormen. We hebben allerlei middelen om de lengte van de veren te bepalen. Er zijn extra's: zo kunnen we bij voorbeeld de bril signeren met de naam van de drager. Ik heb wel eens een stel gehad dat hun bril liet signeren met de trouw datum. De monturen worden overigens in China gemaakt. We kunnen echter ook een stap verder gaan en dat is het maken van een bril geheel op maat, een couturebril. Via de computer sturen wij een foto van de persoon in kwestie met een bril die hij of zij mooi vindt naar de designers van Tom Davies. Ook sturen we een foto van het gezicht zonder bril. Uiteraard sturen wij alle relevante gegevens mee, zoals de lengte van het gezicht, de afschuining van de neus, de gezichtslijn, de neusbreedte enzovoort. Het design-team gaat een gesi muleerde bril maken, en wij checken of we alles zo met de klant hebben besproken. Dan geven we akkoord en kan de bril gemaakt worden. Zo krijg je een bril die staat als een huis. Het maken van de bril duurt overigens tussen de drie en zes weken." Zo'n couture bril hoeft trouwens niet onbetaalbaar te zijn. Een op maat gemaakte bril kost gemiddeld tussen de vier- en zevenhonderd euro. Maar Het eindresultaat is een persoonlijke exclusieve bril met een perfecte pasvorm, gesigneerd met je naam en een unieke ontwerptekening bijgeleverd. Vertel of mail ons vóór 9 mei via tomdavies@kijkopogen.nl (met jouw motivatie) waarom jij gebruik wilt maken van het STAR TREATMENT. Wij nodigen je uit voor een exclusieve afspraak op zaterdag 18 mei. BRIUEN-C0NTACTIEN2EN OPTOMETRIE*HOORTOESTELLE Kerkplein 15, Moordrecht T 0182-37 08 25 www.kijkopogen.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 39