Studio voor afslanken en figuurcorrectie bodylight Produkt van S 11 fft www.sitandgohairstyling.nl Oostbuurt 4,2841XN Moordrecht Psychosociaal hulpverleenster Janet van Uffelen-Immink uit Moerkapelle en haar praktijk Contextenzo. Figuuranalyse Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies HART VAN HOLLAND SPIEGELBEELD 2 MEI 2013 Drs. Jenet van Uffelen-Immink Moerkapelle - Tel: 06 47119169 - www.contextenzo.nl 0lB t 010-4515555 2 sport- én 2 ozonbehandelingen cadeau Afpaste 0 Context "Gezonde balans in geven en ontvangen is het belangrijkste in een relatie. Soms kan de balans om welke reden dan ook (tijdelijk) verstoord zijn, maar dan is erkenning daarvoor heel belangrijk." Van Uffelen heeft sinds vier maanden een praktijk in psychosociale hulpverlening. Hier voor deed ze negen jaar lang pastoraal werk. "Wanneer u niet lekker in uw vel zit, weet u soms niet waardoor dit komt. Mogelijk heeft u moeite met relaties, eigenwaarde, grenzen en/ of opvoeding. Werken aan herstel doe ik door concrete doelen, die ik regelmatig evalueer." De praktijk van Van Uffelen is bedoeld voor jongeren en volwassenen, bij wie geen psychi atrische problematiek speelt. Zij vertelt: "Veel problemen zijn relatio nele problemen. Daarom heb ik mijn bedrijf Contextenzo genoemd: je leeft altijd in een context. We hebben soms weinig zicht op ei gen verlangens en behoeften en op behoeften en verlangens van de ander. Het meenemen van de behoeften en verlangens van zowel de ander als van jezelf helpt om in balans met jezelf en de ander om te gaan. Je kunt beter je grenzen aangeven en je kunt anderen beter tegemoet komen." Als de cliënt voor het eerst bij Van Uffelen komt, maakt zij een genogram, een soort teke ning van drie generaties in een familie. "Door hiernaar te kijken, krijg je zicht op belangrijke gebeurtenissen in het leven van iemand. Zo kan het een grote impact op iemand hebben als haar moeder op jonge leeftijd is overleden. Dat kan van invloed zijn op de manier waarop zij zelfs als moeder met haar kind omgaat." Van Uffelen werkt in haar praktijk met con crete situaties. "Ik geef de mensen opdrachten mee naar huis, want in de praktijk moet het gebeuren." Als tips wil ze meegeven het spel Familie en Zo (zie verder op de website), en de tip eens na te denken over watje als ouders mee hebt gekregen van jouw ouders. Wat wil je daarvan meegeven aan je eigen kinderen? Voor meer informatie: www.contextenzo.nl voor Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel e: info@body-light.nl w: www.body-light.nl Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Bij inlevering van deze advertentie bij afsluiting van een kuur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 41