I IXI>HI Weer winst voor Groeneweg Verkiezing leukste sport vereniging van Zuidpias Minikampioenen Oefencross in trek Zondag t/m donderdag 19,50 p.p. Vrijdag en zaterdag 21,50 p.p. Raam decoratie Oproepkracht m/v HART VAN HOLLAND SPORT 2 MEI 2013 47 www.enkast.nl 0180-634866 Voetbal Volleybal Paardensport van as autoschade crprtw iwreey crpyye^l GRIEKS SPECIALITEITEN RESTAURANT Zoetermeer - Centrum stad, bij Theater, NS en Stadhuis Oostwaarts 11,2711 BA Tel. 079-331700 Zeven dagen per week geopend v.a. 16.00 uur. Keuken tot laat geopend "ook voor meeneemgerechten" Zevenhuizen - Groeneweg 1 maakt nog steeds kans op de na- competitie voor promotie. Het tweede elftal is hier inmiddels wel al zeker van. Door de vijfde overwinning op rij is de achterstand van Groeneweg I op het op de derde plaats staande Gouda slechts één punt en is het winnen van de derde periode ook nog een optie. Tegen het Delftse Full Speed was de wedstrijd voor de rust nauwe lijks het aanzien waard. Maurice Eckhardt kreeg een kans om met een kopbal te scoren en Groene weg doelman Johan Hoogeveen moest slechts één keer hande lend optreden. In de tweede helft werd het meer een gelijkopgaande wedstrijd die beslist werd door een klassieke Groeneweg aanval. Linkspoot Coen Hoogeveen stuur de linkspoot Joey Grootscholten de diepte in; diens strakke voor zet van links liet Eckhardt bewust lopen waardoor de keeper werd verrast en Jan Douwe Hof de bal rustig kon binnentikken; 1-0. De bezoekers probeerden daarna de wedstrijd over te nemen ter wijl Groeneweg verzuimde op de counter de wedstrijd te beslissen. Eindstand 1-0. Zuidpias - Iedere sportvereniging is uniek, maar wat is nu de leukste sportvereniging van de gemeente Zuidpias? Vorig jaar won Korfbal vereniging IJsselvogels deze felbe geerde titel. De verkiezing draait om de waar dering voor de sportverenigingen. Bij het uitbrengen van een stem kunnen waarderingcijfers gegeven worden voor sfeer, sportiviteit en respect, betrokkenheid vrijwilligers en deskundigheid bestuur. Zowel het aantal stemmen als de hoogte van de waarderingcijfers tellen mee in de einduitslag. Gestemd kan worden op alle sport verenigingen uit de gemeente en de winnende sportvereniging vertegenwoordigt de gemeente Zuidpias in de landelijke finale ronde. Daarin maakt de Leukste Sportvereniging van de gemeente Zuidpias kans op de titel van de Leukste Sportvereniging van Ne derland. Onder de stemmers wordt een aantal prijzen verloot en voor elke stem maken sponsoren 0,05 euro over aan Spieren voor Spieren. Stemmen kan tot en met zondag 19 mei via www.leukstesportvereni- ging.nl. Moordrecht - Paardensportvereniging De Zuidplasruiters hield op zondag 28 april een mini oefencross of het eigen crossterrein. De ruiters en amazones konden kiezen uit een beginners- of een gevorderden parcours, waarbij ho gere hindernissen werden gesprongen. De oefencross werd georganiseerd door Liselotte van der Hart en An- nelies Hofman. Zij kijken terug op een geslaagd evenement. Van der Hart: "Het was een prachtige zonnige dag. Met 29 deelnemers en 58 starts was het een gezel lige boel". De volgende oefencross wordt gehouden op zondag 29 september. Zevenhuizen - Bij de afsluiting van de mini-competitie kregen alle deelnemers zaterdag 27 april een medaille. De jeugd van VC Nesse- lande van zeven tot en met twaalf jaar hebben het heel goed gedaan. Team 3 niveau 5 werd kampioen, Amanda, Julia, Signe, Justyna en Maaike werden gehuldigd en kre gen een beker. Van As Autoschade is een modern bedrijf met vier vestigingen in Barendrecht, Capelle aan den IJssel, Dordrecht en Sliedrecht met ruim 65 medewerkers. Per jaar worden meer dan 7500 voertuigschades hersteld in opdracht van zowel particulieren als bedrijven, lease-maatschappijen en verzekeraars. Voor de vestiging in Capelle a/d IJssel zijn wij op zoek naar een Je werkzaamheden bestaan uit het transporteren van auto's. Ben je in het bezit van je rijbewijs CE, heb je affiniteit met het autovak en zoek je een baan voor circa 20 uur per week? Kortom: ben jij de oproepkracht in topvorm? Reageer dan vandaag nog op deze leuke functie. Wij bieden: Een uitstekend salaris, een veilige werkomgeving, een goede opleiding, geweldige collega's en mooie, stevige werkkleding. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Andries de Vries, tel. nr. 06 - 10 88 94 40. Je motivatie inclusief je CV kun je, bij voorkeur via mail, sturen naar: Van As Autoschade Capelle a/d IJssel, t.a.v. de heer Andries de Vries, Essebaan 2-8, Hoofdweg sector D, 2908 LK Capelle a/d IJssel. E-mail: andries.de.vries@vanasautoschade.nl d IXI>HI 3-gangenmenu barendrecht capelle aan den ijssel dordrecht sliedrecht

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47