X X X X Werken aan de weg m Wees de vakantie- drukte voor! Onderhoud kade Bermweg in Nieuwerkerk aan den Ussel VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I GEMEENTENIEUWSI 2 MEI 2013 Verkeersbesluit Algemene plaatselijke verordening APV: kennisgeving incidentele festiviteit Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunning Algemene plaatselijke verordening Voorontwerpbestem- mingsplan Glasparel+, Waddinxveen MM V Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den Ussel (telefoon 0180-3303001. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden- Holland, www.odmh.nl. ZEVENHUIZEN Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994. besloten: Verkeersbesluit 14-2013: Aanleg van een bushalte aan de Burgemeester Klinkhamerweg te Zevenhuizen Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 1 mei 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300 Ontheffing geluidhinder Zevenhuizen, ontheffing geluidhinder in verband met werkzaamheden aan de over wegen aan het Noordeinde en de Swanlaweg in Zevenhuizen, van 18 mei tot en met 20 mei 2013. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Kennisgeving incidentele festiviteit Lake 7, kennisgeving incidentele festiviteit in verband met een feest Op 25 mei 2013 in de horecainrichting aan de Strandweg 23 in Zevenhuizen Molenweg 6 (2761 BL) Bestratingswerkzaamheden met stelconpla- ten (ontvangen 19-04-2013) Locatie nabij Zuidplasweg 2 Aanleggen tijdelijke (2 weken) uitweg (verzon den 23-04-2013) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 300. ZUIDPLAS Wijziging standplaatsvergunningen Het college heeft besloten om de termijn van de huidige standplaatsvergunningen om te zetten in een onbepaalde termijn. Het is voor deze standplaatsen dus niet meer nodig om elk jaar een vergunning aan te vragen. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht Naar aanleiding van het raadsbesluit van 16 april 2013 geldt een uitsterf-constructie voor: Penningkruid, op het trottoir van Winkelcentrum Reigerhof achter het gemeentehuis, op de parkeerplaats bij het spoortunnettje bij De Wilg, op de parkeerplaats (P&R-terreinl tussen de spoorlijn en kantoorgebouw De Saffier, op het terras van café "Rust Wat". Als de huidige standplaatshouder zijn stand plaats opzegt, dan kan daar niet een ander bedrijf voor in de plaats komen. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Fietstocht 'Rondje Zuidpias' Stichting Evenement, evenementenvèrgun- ning ten behoeve van de fietstocht 'Rondje Zuidpias', op zaterdag 1 juni 2013 van 09.00 tot 12.00 uur. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiters-te termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. OOntheffing geluidhinder Zuidpias, ontheffing geluidhinder in verband met werkzaamheden aan de spooronderdoor- gang ter hoogte van de Zuidelijke Dwarsweg en de Bredeweg, van 18 mei tot en met 21 mei 2013. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. WADDINXVEEN Burgemeester en wethouders van de gemeente Waddinxveen maken bekend dat zij op 23 april 2013 hebben ingestemd met het voorontwerpbestemmingsplan Glasparel+. Het bestemmingsplan is opgesteld met als doel de ontwikkeling van het project Glasparel+ juridisch planologisch mogelijk te maken. Doelstelling van het project Glasparel+ is het realiseren van 90 hectare voor glastuinbouw, 34 hectare logisitiek- en distributieterrein, 7 hectare agribusiness, 3,5 hectare kleinschalige bedrijvigheid en 130 grondgebonden woningen. Realisering vindt plaats in twee fasen. Het grootste gedeelte van de ontwikkeling heeft plaats direct na vervolmaking van de ruimtelijke procedure. In de tweede fase wordt middels uitwerkingsplannen de kleinschalige bedrijvigheid, een deel logistiek terrein en twee plekken (1,5 hectare genaamd de 'specials') langs de Plasweg ingevuld. Naast de hoofdfuncties wordt ruimte gecreëerd voor water- en groeninpassingen. Het duurzame karakter van het gebied komt onder andere tot uitdrukking in het watersysteem dat de bedrijven zal koppelen aan de glastuinbouw. Hierdoor kan uitwisseling plaatsvinden tussen regenwater enerzijds en productiewater voor de tuinbouw anderzijds. De innovatie in de glastuinbouw biedt mogelijkheden om de bedrijven voorzien van (rest Iwarmte uit de kassen, waardoor het totale verbruik van fossiele brandstoffen binnen het gebied kan worden gereduceerd. Het plangebied van bestemmingsplan GlaspareU- is gelegen in de Zuidplaspolder. Aan de noordzijde wordt het plangebied begrensd door de Zesde Tochtweg en het glastuinbouwgebied aan de G. van Dort Kroonweg, aan de oostzijde door de Plasweg en de Beijerincklaan, aan de zuidzijde door de Bredeweg en aan de westzijde door de bestaande glastuinbouwkavels langs de Abraham Kroesweg. Raadplegen van de voorontwerpbestemmingsplannen Wij raden aan om gebruik te maken van de mogelijkheden om het voorontwerpbestemmingsplan te raadplegen voor zover het uw belangen treft. Het voorontwerpbestemmingsplan wordt met ingang van 3 mei 2013 gedurende zes weken (tot en met 13 juni 2013) ter inzage gelegd bij de Publieksbalie op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, geopend op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, op woensdagmiddag van 13:00 tot 16:00 uur en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur. Ook zijn de plannen raadpleegbaar via de website van de gemeente Waddinxveen www.waddinxveen.nl Informatiebijeenkomst Tevens wordt voor dit plan een informatieavond gehouden op 23 mei 2013 om 20.00 uur op het gemeentehuis Waddinxveen. Tijdens deze informatieavond wordt uitleg gegeven over het plan, kunt u het plan inzien en zullen de ontwikkelaar en medewerkers van de gemeente aanwezig zijn om eventuele vragen te beantwoorden. Reacties Eenieder wordt in de gelegenheid gesteld om gedurende de bovengenoemde periode van zes weken te reageren op het voorontwerpbestemmingsplan. Schriftelijke reacties kunt u richten aan het college van burgemeester wethouders, Postbus 400, 2740 AK te Waddinxveen onder vermelding van 'voorontwerpbestemmingsplan Glasparel+'. Het is niet mogelijk om mondelinge reacties in te dienen. Uw reactie wordt betrokken in de procedure die leidt tot het ontwerpbestemmingsplan. Ten overvloede wordt opgemerkt dat de nu voorliggende mogelijkheid tot reageren de wettelijk verplichte terinzagelegging van het ontwerpbestemmingsplan niet beperkt. Alle tijdig binnengekomen reacties op het voorontwerpbestemmingsplan worden gebundeld, samengevat en gezamenlijk beantwoord. Voor meer informatie over deze publicatie kunt u contact opnemen met mevrouw N. Broeke, telefoonnummer 140182 of via het e-mailadres n.broekeldwaddinxveen.nl De kade langs de Bermweg moet worden opgehoogd en verstevigd om het achterliggende gebied weer optimaal te kunnen beschermen tegen het water uit de Ringvaart. De werkzaamheden beginnen op 19 april a.s. en duren tot eind juni 2013. De kade wordt opgehoogd en er wordt een steunberm aangelegd. Het fietspad op de kade moet tijdelijk worden verwijderd om het werk uit kunnen voeren. Dit is in de meivakantie gepland om de overlast voor schoolkinderen te beperken. Meer informatie staat op www.hhsk.nl "fT* Is uw reisdocument of rijbewijs (bijna) verlopen? Wacht dan niet en maak een afspraak! VQu.V€ V/F TT I-»'.- 91 rj>*n Hwrir Dit kan via www.zuidplas.nl of via 0180-330300. U kunt zelf bepalen op welke dag en welk tijdstip u wilt langskomen. Bovendien hoeft u niet te wachten. U wordt geholpen op de afgesproken tijd. Zo voorkomt u lange wachttijden bij de balies door de vele aanvragen wegens de vakantie periode. fUROKSt UN 6 =\KO£ANeOS*i>M

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6