Aardbeienslofje 6,- Ongeval op A20 Fancy fair Beth-EI Gemeente Aad Veelen- turf overall winnaar Moordrechtse Ride Out aMMerlaan slagroomschnitte Krentenbollen 1,25 Krentenbollen e stuks 2,- j Vette cheque voor Dieren ambulance Gouda Luisteren naar eikaars levensverhaal Verkeersregelaars Avond- 4-daagse in nieuw jasje Wok Grillbuffet ALL INCLUSIVE Reserveer tijdig Wok Grillbuffet bakker Gebak bestellen op "Voor Moeder" Roomboter Kathinka's 200 gram 2 - HART VAN HOLLAND I MOORDRL I 8 MEI 2013 33 www.bakkerammerlaan.nl Inclusief drankjes en dessertbuffet Maandag t/m donderdag Vrijdag t/m zondag en feestdagen Informeer naar de mogelijkheden Moederdag Hemel vaartsdag Hotel het Oosten Hotel, restaurant, conferenties,, recepties èn feesten. UUok 5i Grillrestaurant De Gouden UUok Hazerswoude dorp International Trade Center bij Boskoop Maandag t/m donderdag. '4* W Vrijdag t/m zondag en feestdagen I Nu nog uitgebreider, inclusief I dessertbuffet hx H t)A »v Bij een ongeval op de A20 moest de brandweer in actie komen om een bestuurder te bevrijden, (foto: Michael de Man) Moodrecht - En weer was het raak op de A20. De brandweer moest maandagavond opnieuw in ac tie komen om een persoon uit zijn voertuig te knippen na een kop - staart botsing tussen een personen auto en een bestelbusje. Het onge val gebeurde op de A20, ter hoogte van Moordrecht. Beide voertuigen belandden in de vangrail. Door het ongeluk werd de snelweg in de richting van Rotterdam een poosje afgesloten. De politie doet onderzoek naar de toedracht. Het slachtoffer die uit zijn auto geknipt moest worden, was nog aanspreek baar en is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Moordrecht - Op het adres Kerklaan 2 houdt de Beth-EI Gemeente op vrijdag 10 mei van 19.00 tot 22.00 uur een fancy fair. Bezoekers kunnen hier een keuze maken uit onder meer de coratieartikelen voor in en om het huis, kleinmeubelen, kaarten en allerhande moederdagca deaus. De koffie staat klaar. Moordrecht - De vierde com petitiewedstrijd van HSV Moor drecht werd zaterdag gevist in het Voornse Kanaal. De vangsten waren redelijk te noemen. In het A-korps werd Cees van den Heuvel eerste met een vangst van 11.290 gram; tweede werd Koos van Herk met 7.095 gram en Peter van der Hoek eindigde op de derde plaats met 6.934 gram. In het B-korps eindigde Aad Vee- lenturf bovenaan de lijst met 17.100 gram; Aad Morien werd tweede met 7.424gram en Rien Huisman eindigde op de derde plaats met 3.700 gram. Moordrecht - Twinbrothers organi seert in samenwerking met eetcafé East End op zaterdag 6 juli de vijf tiende Moordrechtse Ride Out. De kosten voor deelname bedragen 5 euro. Om 20.00 uur start de Ride Out After Party met coverband Joint Strike Fighters en BBQ. Kaarten zijn te koop bij East End. -ne aanbiedingen gelden van vrijdag 10 t/m woensdag 15 mei, ^naar de Voor Moeder" schnitte is van vrijdag 10 t/m zaterdag 11 mei in de aanbieding Moordrecht/Gouda - Aan de ope ning in Moordrecht van een nieuwe vestiging van supermarktketen Al- bert Heijn, op woensdag 22 maart, werd een aantal acties verbonden waaronder een sponsoractie waar bij klanten munten konden sparen om lokale verenigingen financieel te ondersteunen. In de spaarpot van de Dierenambulance Goude bleken zoveel muntjes gespaard te zijn, dat deze organisatie op vrijdag 3 mei een cheque ter waarde van 590 euro in ontvangst mocht nemen. Moordrecht - In de nieuw op te starten Verhalengroep vertellen de deelnemers aan de hand van een thema over een persoonlijke bele venis of herinnering. Een verhalen groep is geen discussiegroep; men luistert naar een stukje van het le vensverhaal van de andere groeps leden. De Verhalengroep komt eenmaal per twee weken bijeen en wordt geleid door vrijwilligers. In De Zespunt aan de Molenlaan wordt dinsdag 21 mei een informa tiebijeenkomst gehouden van 9.45 tot 11.15 uur. Voor meer informatie en aanmel den: 0180-553022 of sbruggen@ meldpunt-ck.nl. Moordrecht - De verkeersregelaars van de Avond-4-daagse zijn in het nieuw gestoken. Vanwege de aan gepaste Europese wet- en regelge ving moeten alle verkeersregelaars zich vanaf 1 maart 2014 aan nieu we kledingvoorschriften houden. Ook hebben alle verkeersregelaars inmiddels een verplichte cursus ge volgd. De nieuwe kleding kon wor den aangeschaft dankzij een gift van een sponsor. Alle Moordrechtse verenigingen kunnen gebruik maken van de hesjes en jassen. De Avond- 4-daagse wordt gelopen van dins dag 11 tot en met vrijdag 14 juni. Voor meer informatie: www.a4d-moordrecht.nl. is een 4 sterren hotel met vele faciliteiten. Informeer naar onze - aantrekkelijke aanbiedingen! k www.hotelhetoosten.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 33