OPEN DAG ti &BASICS Dodenherdenking met positief einde Veelzijdige expositie in KUNSTwerk aan de Winkel Zomercursus djembé en percussie Yoga 55+ Hockeyclub OMHC bestaat veertig jaar GARDEN STONES Zomer Zumba HARTVAN HOLLAND NESI 8 MEI 2013 Hockey ZATERDAG 11 MEI Ruim 22.000 m2 opslag en presentatie van tuinmaterialen: Bestratingsmaterialen Natuursteen Gewolmaniseerd tuinhout Bangkirai tuinhout (hardhout) Beschoeiingen Blokhutten Speeltoestellen Hardhouten tuinmeubelen in-lite Tuinverlichting Vijvermaterialen Vlonders DE GRODTSTE TUINMATERIALEN SPECIALIST IN DE REGIO! Nesselande - De vierde expositie in buurtgalerie KUNSTwerk aan de Winkel werd zondag 5 mei geopend door Suzanne Rojer, dagelijks be stuurder van deelgemeente Prins Alexander. Opnieuw heeft men hier een verrassende expositie weten samen te stellen van werk van kun stenaars uit de gemeente. De galerie aan het Maltaplein 56 is op woens dag, vrijdag, zaterdag en zondag geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie: 010-2862760 of www.kunstwerkaandewinkel.nl. Nesselande - In De Kristal gaat donderdag 4 juli een zomercursus Zumba van start. Zumba is een vet- verbrandende, spierverstevigende work-out op Latijns-Amerikaanse muziek. De cursus van tien lessen is ook geschikt voor 50-plussers. Voor meer informatie en aanmelden: 010-2518988 of www.curzusenzo. nl. Nesselande - In de Kristal start dinsdag 21 mei een cursus djembé en percussie. De cursus omvat zes lessen en is bestemd voor zowel beginners als ge vorderden. Voor meer informatie en aan melden: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl. Nesselande - Voor het derde achter eenvolgende jaar vond in Nesselan de de Dodenherdenking plaats. Een honderdtal belangstellenden kwam bijeen op de geïmproviseerde ont moetingsplek aan de Corsicalaan. Velen waren in het wit gekleed en legden witte bloemen bij de Neder landse vlag. De plechtigheid werd muzikaal ondersteund door een koor dat onder meer de liederen Nesselande - In De Kristal wordt vanaf donderdag 27 juni van 11.00 tot 12.00 uur een korte zomercursus 'Hier vertrok de trein' en 'Fragile' ten gehore bracht en Gerard van Putten droeg naast een eigen gedicht ook een gedicht voor van Ankie Peypers met als titel 'De Vrijheid kwam in het voorjaar'. De teksten van door kinderen ge maakte en voorgedragen gedichten over hoe zij vrijheid ervaren in hun eigen leven zorgden ervoor, dat de plechtigheid met een positief gevoel afgesloten kon worden. Yoga 55+ gegeven. Voor meer infor matie en inschrijven kan via 010- 2518988 ofwww.curzusenzo.nl. Nesselande - Hockeyclub OMHC viert dit jaar haar veertigjarig bestaan. De sterk gegroeide vereniging, die sinds 2010 in Nesselande gevestigd is, laat dit niet ongemerkt voorbij gaan. Gedurende het jubileumjaar vinden diverse activiteiten voor de leden plaats met tot slot in december een groot gala. Op zondag 9 juni wordt een clinic gegeven voor de jeugd en spelen de Boekaniers (oud-interna tionals) een wedstrijd tegen Heren 1 van OMHC. Voor zaterdag 22 juni staat een wedstrijd op het program ma voor alle Heren 1 en Dames 1 spelers van de afgelopen veertig jaar. Voor meer informatie: www.omhc.nl. Lustrum hoodie 2013. Met; natuurlijk onze overbekende GRATIS Garden Plaza Burgers! Maak een wandeling langs onze show- tuinen! Ontwerp uw eigen tuin met ons gratis tuinteken- programma. Voor plaatsings advies voor beschoeiingen, vlonders, schuttingen: Bel 0172-216 159 Met 22.000 m2 opslagruimte, boordevol tuin materialen, van bestrating tot decoratie, van schuttingen tot blokhutten is Garden PLaza Boskoop uniek in de regio, qua omvang en uitstraling. Op ca. 1500 m2 oppervlakte vindt u de gehele materialenpresentatie van alle leverbare bestratingsmaterialen en schuttingen, een blok- huttenpresentatie, een kinderspeeltuin en een groot aantal model- en informatietuinen (waar alle materialen sfeervol in zijn verwerkt) in verschillende stijlen en formaten. Zo kunt u op uw gemak, in een rustige omgeving ideeën voor uwtuin opdoen, en kunt u de materialen van Garden Plaza Boskoop daar bekijken waar ze het beste uitkomen, namelijk in een tuin. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze in hardhouten tuinmeubelen, plantenbakken, houten speeltoestellen, maar ook vijver-materialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. Heeft u vragen, opmerkingen of problemen m.b.t. de inrichting van uw tuin, vraag het dan aan een van onze deskundige medewerkers. Kom bij ons ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras! Door de eigen productie van alle tuinhoutmaterialen kunt u ook afwijkende maten en modellen bestellen en ook beschikt Garden Plaza Boskoop over deskundige medewerkers voor advisering. Laat u dus verrassen door de talloze tuinideeën die Garden Plaza Boskoop heeft, zodat u volop van uw tuin kunt genieten. Geopend (m.u.v. de feestdagen maandag t/m donderdag van 7.30-17.30 uur, vrijdag van 7.30-20.30 uur en op zaterdag van 8.00-16.00 uur. De showtuinen zijn altijd toegankelijk, dus óók buiten de openingstijden. Vanaf 1 juli vervalt de koopavond en is het bedrijf op zaterdag tot 12.30 uur geopend. Ook gedurende de gehele vakantieperiode is Garden Plaza Boskoop geopend. Laag Boskoop 98, Boskoop Tel. 0172 - 216 159 Fax. 0172 -216 701 www.gardenplaza.nl info@gardenplaza.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 35