X X X Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht 1 VERVOLG BEKENDMAKINGEN J RAADSINFORMATIE 6 HART VAN HOLLAND GEMEENTENIEUWS 8 MEI 2013 Bouwplannen? Doe de vergunningcheck op www.omgevingsloket.nl Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunning Ingetrokken aanvraag Verkeersbesluiten Kennisgeving verlenging beslistermijn Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 8 mei 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (01801330 300 ZEVENHUIZEN Locatie Bredeweg spoor Gouda - Den Haag Aanleggen van overkluizing ten behoeve van toekomstige onderdoorgang (ontvangen 26-04-2013) Dorpsstraat 129 (2761 AL) Plaatsen gevelreclame (verzonden 02-05-2013) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 300. De Bonk 33 (2761 EG) Bouwen schuur (ontvangen 02-05-2013) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag om een omgevingsvergunning, voor het aan de achterzijde vergroten van de woning op het adres Noordelijke Dwarsweg 1 te Zevenhuizen, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 18 juni 2013. Burgemeester en wethouders heb ben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: namens Stichting Oranje Zevenhuizen, Avondvierdaagse Zevenhuizen, Zeven- huizensche IJsclub, De kleine Trompetter/ Ezhaco zijn 48 vrijwilligers benoemd als verkeersregelaar van de gemeente Zuidpias; Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 8 mei 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180) 330 300. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Bertha van Moerdregtpad 10 5 kamer (eind) eengezinswoning Beschikbaar per: direct Bruto huur: 647,27 per maand Voorwaarden: Minimaal 4 personen Max. bruto verzameljaarinkomen D 34.229 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Schielandstraat 32 4 kamer portiekflat zonder lift, eerste verdieping Beschikbaar per 5 juni 2013 Bruto huur: D 416,40 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen D 34.229 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Koningin Julianastraat 49 4 kamer portiekflat zonder lift, 3e verdieping Beschikbaar per 1 juli 2013 Bruto huur: 397,74 Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 0 34.229 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf formulier voor de huurwoning ofwoonwa- genstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 of download het van de gemeente lijke website. Uw inschrijving moet 13 mei 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opstu ren naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Raadsvergadering Datum: dinsdag 14 mei 2013 Aanvang: 20:00 uur Plaats: Raadzaal in gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Vergaderpunten Naast de vaste gebruikelijke procedurele agendapunten volgen hieronder de onderwerpen die als hamerstuk dan wel bespreekstuk op de agenda staan. De vergadering begint om 20.00 uur. Opiniërend deel van de raadsvergadering (bespreekstukken) 1. B 325 Discussienota Bevoegdheid gemeenteraad bij WWB-verordening Verrekening bestuurlijke boete De Wet werk en bijstand (WWB) verplicht de gemeenteraad in een verordening nadere regels te stelten over de bevoegd heid de beslagvrije voet tijdelijk buiten werking te stellen bij verrekening van de boete bij recidive. 2. Rv Maatschappelijke zorg 2013 Het Regionaal Kader Maatschappelijke Zorg Midden- Holland 2013-2016 en de daaraan gekoppelde Notitie Maatschappelijke Zorg Zuidpias 2013-2016 hebben betrek king op de Wmo-prestatievelden 7, 8 en 9. Genoemde beleidsstukken bevatten geactualiseerd beleid op deze prestatievelden. 3. Rv Nota gemeentelijk gezondheidsbeleid Op grond van de Wet publieke gezondheid moet de gemeen teraad een nota gemeentelijk gezondheidsbeleid vaststellen. Op basis van de discussienota gemeentelijk gezondheids beleid en de discussie in de opiniërende raad is de nota gemeentelijk gezondheidsbeleid opgesteld. Deze nota wordt nu ter besluitvorming aan de raad voorgelegd. 4. Rv Vaststellen bestemmingsplan Strandweg 5 (brasserie 't Zonnetje) Het ontwerpbestemmingsplan 'Strandweg 5, Oud Verlaat" heeft vanaf 20 december 2012 tot en met 30 januari 2013 ter inzage gelegen. Gedurende deze periode is een ieder de gele genheid geboden om mondeling danwel schriftelijk ziens wijzen in te dienen. Het plan is in genoemde termijn zowel digitaal als in papieren versie te raadplegen geweest. In de periode van terinzagelegging zijn er één zienswijze en twee overlegreacties ingediend. De zienswijzen zijn beantwoord in de "Nota van beantwoording en wijziging". Het plan is behandeld in de programmacommissie Ruimtelijke plannen van 19 maart. 5. Rv Ontwerp-begrotingen 2014 e.v. ROZ en Grondbank RZG Door het Dagelijks bestuur van de ROZ en Grondbank RZG Zuidpias zijn de ontwerpbegrotingen voor 2014 en 2015-2017 in het kader van de voorgeschreven zienswijzenprocedure aangeboden. De raad wordt voorgesteld om met de ontwerp begrotingen in te stemmen. BESLUITVORMEND DEEL VAN DE RAADSVERGADERING (HAMERSTUKKEN) In dit deel van de vergadering kan de raad overgaan tot besluitvorming met betrekking van de raadsvoorstellen die in een opiniërend deel van de vergadering aan de orde zijn geweest. 6. Rv. Vaststelling bestemmingsplan Moordrecht Oost Het ontwerpbestemmingsplan "Moordrecht Oost" heeft van 31 januari 2013 t/m 13 maart 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Daarvoor is het ontwerpbestemmingsplan voor vooroverleg aangeboden aan de wettelijke overlegpartners. Er zijn vier zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan kan ter vaststelling aan de raad worden aangeboden, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 7. Rv. Vaststelling bestemmingsplan Parkzoom Het ontwerpbestemmingsplan "Parkzoom" heeft van 24 januari 2013 t/m 6 maart 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Daarvoor is het ontwerpbestemmingsplan voor vooroverleg aangeboden aan de wettelijke overlegpartners. Er is één vooroverlegreactie ontvangen die reeds is verwerkt in het ontwerpbestemmingsplan. Er zijn géén zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan kan thans ter vaststelling aan de raad worden aangeboden, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 8. Rv. Vaststelling bestemmingsplan Bedrijventerrein Kortenoord 2013 Het ontwerpbestemmingsplan "Bedrijventerrein Kortenoord 2013" heeft van 24 januari 2013 t/m 6 maart 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Tegelijkertijd is het ontwerpbestem mingsplan voor vooroverleg aangeboden aan de wettelijke overlegpartners. Er is één vooroverlegreactie ontvangen die is verwerkt in het bestemmingsplan. Er zijn géén zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan kan thans worden vast gesteld, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 9. Rv. Benoeming tot fractieadviseur en lid van de program macommissie Decentralisaties De fractie van PvdA heeft verzocht om de heer J.J.G. Bovens te benoemen als fractieadviseur en als lid van de programma commissie Decentralisaties. De heer J.J.G. Bovens zal de heer M. Domela Nieuwenhuis Nijegaard vervangen. 10. Sluiting Programmacommissie Planning en Control Datum: woensdag 15 mei 2013 Aanvang: 20:00 uur Plaats: Raadzaal in gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel VERGADERPUNTEN 1. Opening

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6