NIET MAAR 3 DAGEN 10% KORTING PAKKEN* Meepraten over monumenten Concert in Lichtkring Kroeg in 't Blok Dinsdagavondcompetitie jeu de boules Vier rijbewijzen ingevorderd Mooie uitstraling HART VAN HOLLAND NIÉUWE f/V 1 VÉ"'WYT§ VlEI 2013 13 *geldig van D.V. donderdag 16 mei t/m zaterdag 18 mei 2013 op alle dames-, heren-, kinderschoenen en lederwaren. Geldt niet op lopende aanbiedingen. Zuidpias - Wie moet er zorgen voor monumenten in het dorp, die niet onder de rijksmonumenten vallenIs dat de gemeente, of kan deze rol worden op gepakt door inwoners? En hoe belangrijk vinden inwoners het eigenlijk dat gebouwen met een cultuurhistorische waarde worden beschermd? Over dit soort vragen organiseert de gemeente woensdag 22 mei een discussieavond voor belangstellen den. Overigens bestaat er voor de voormalige gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle al een lijst van monu menten, die nog altijd worden aan geduid met het vroegere wapen. Voor- en tegenstanders van een ge meentelijke monumentenlijst voor heel Zuidpias zijn van 20.00 u tot 21.30 uur welkom in dorpshuis De Batavier in Nieuwerkerk aan den IJssel. MON l KAPHLlh Voor aanmelden: secretariaatvrom@zuidplas.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Dit noemen ze de nieuwe oplossing voor het vuilnis! Mooie uitstraling voor de buurt toch?! B. Bruinenberg Container NWK 0027, omgeving Snippendaal/Wulpendaal. Nieuwerkerk aan den IJssel - Halverwege de week even lekker bijkletsen met vrienden en vriendinnen; het kan vanavond, woensdag 15 mei, en op 22 mei vanaf 20.30 uur in de kroeg van 't Blok aan het IJsermanpad 1. Nieuwerkerk aan den IJssel - De spelers van Jeu de Boules Club Nieu werkerk speelden afgelopen week de derde ronde van de dinsdag avondcompetitie. Met groot verschil was de winst dit keer voor Willem Zwang, op ruime afstand gevolgd door Cor Visser. Maaike Slob werd derde. Opvallend was de poedelprijs van Frank Hoek. Hoewel hij al zijn partijen verloor had hij een negatief saldo van slechts vijf punten. Zater dag wordt op het eigen terrein het Vroege Vogel toernooi gespeeld. Nieuwerkerk aan den IJssel - Celliste Lidy Blijdorp en kerkorganist Hans van Haeften, beiden oud-Nieuwer- kerkers, verzorgen op zaterdag 25 mei om 19.30 uur een concert in De Lichtkring aan De Dreef 1. Lidy Blijdorp begon als leerling aan de Nieuwerkerkse Muziekschool bij Hanny de Jong, won vele prij zen, onder meer op het Christina Concours, en is onlangs toegela ten tot de prestigieuze opleiding Chapelle Musicale Reine Elisabeth. Hans van Haeften was leerling aan de Capelse Muziekschool en stu deerde orgel aan het Conservato rium van Amsterdam. Daarnaast studeerde hij Nederlands en is hij cabaretier. De musici brengen een programma met werken voor cello en orgel, soms zelf gearrangeerd, met com ponisten als Bach, Boccherini en Nieuwerkerk aan den IJssel/Ze- venhuizen - In het weekend van vrijdag 10 tot en met maandag ochtend 13 mei zijn er in het ge bied van de gemeente Zuidpias vier alcoholcontroles gehouden. In totaal zijn er 359 automobilis ten op alcohol gecontroleerd. Zeven bestuurders kregen een proces-verbaal omdat zij teveel hadden gedronken. Van vier van hen werd het rijbewijs ingevor derd, zij hadden meer dan twee keer zoveel alcohol gedronken dan wettelijk is toegestaan. De controles vonden onder meer plaats op de Schielandweg, de Eerste Tochtweg en de Hoofd weg in Nieuwerkerk aan den IJssel en op het Zuideinde in Zevenhuizen. De politie zet deze controles voort. Lidy Blijdorp. Prokofiev. De toegang bedraagt 10 euro. Kinderen tot zestien jaar mogen gratis naar binnen. In De Lichtkring is tevens een expositie te zien van schilderijen van leer lingen van het Zandvliet College. Voor meer informatie: www.LidyBlijdorp.nl. schoenen schoenreparatie podologie SCHOENEN pedicure O

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 13