«sük Moerdregt ssistent Controller m/v Aardbeien penceetaartje 6,- Pinksterpakket: 4,- Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt Pinkst'Art bij Galerie Fabri Matige vangst Moordrechtse hengelaars ammerlaan 6 witte puntbroodjes 2 croissants pakje pinksterkrent Titelverdediger op voorsprong in strijd Zilveren Dame ^kakkerig) Heerlijk aardbeien gebak HART VAN HOLLAND 15 MEI 2013 51 Deze aanbieding geldt van donderdag 16 t/m woensdag 22 mei Deze aanbieding geldt van donderdag 16 t/m zaterdag 18 mei www.bakkerammerlaan.nl Moordrecht - In het kader van Pinkst'Art exposeren Teuneke Beusink en Jasper Westra op maan dag 20 mei, tweede pinksterdag, bij Galerie Fabri aan de Dorpsstraat 46. Beusink maakt in haar werk ge bruik van diverse materialen en schildert zowel realistisch als ab stract. Het afgelopen jaar noemt zij haar 'grijze periode'; "Met twee potten verf kun je veel doen en bereiken", aldus de kunstenaar. Van Jasper Westra zijn Portugese landschappen te zien, geschilderd 'en plain air' waarbij hij gebruik maakte van olieverf in aardetinten. Een Portugees landschap door de ogen van Jasper Westra. Moordrecht - In de vierde ronde in het toernooi om de Zilveren Dame deed titelverdediger Léon Jacobse goede zaken. Hij klopte concurrent Pim te Lintelo met 7-2. In zowel de uurpartij als de rapidpartij had Te Lintelo goede winstkansen, maar gebruikte daarvoor beduidend meer bedenktijd dan zijn tegenstander en in de slotfase deed dat hem de das om. Bij het snelschaak stond hij verloren, maar won alsnog toen Jacobse zijn koning in schaak liet staan. Bedenktijd te kort kostte ook Hans Lodeweges zijn uurpartij tegen Wim Mulder. Hij nam revanche met het winnen van de rapidpartij, maar het snelschaak ging weer verloren, 6-3 voor Mulder. Mick van den Berg klopte Sjaak in 't Veld op alle fron ten; 9-0. De vierde partij tussen Frank Visser en Henk-Jan Evengroen werd een week uitgesteld. Met nog twee ronden te gaan gaat Léon Jacobse aan de leiding met 28 punten, gevolgd door Pim te Lintelo met 25 punten en Wim Mulder met 22 punten. In de schaduw van de finalegroep strijden de overige deelnemers om de Hoekveldtrofee. Arie Macdaniël jr won van Jan van den Dorpel (9-0), Stefan Lipschart van Casper de Pij per (9-0), Ad Multem van Pane Vink (8-1), Aad van den Berg van Ton van Smirren (9-0), Leen Boonstra van Frank Penders (6-3), Arie Mac daniël sr van Peter Vink (7-2), Kevin Bakker van Cees Kaijser (5-4) en Pe ter Koolmees van Bastiaan Rietveld (5-4). Stand aan kop: 1. Arie Mac daniël jr 30, 2. Stefan Lipschart 25, 3. Casper de Pijper 20. Moordrecht - In de week van 2i tot en met 26 mei vinden in Centrum Moerdregt de volgende activiteiten plaats: Dinsdag 21 mei, 10.30 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. Entree 1,25 euro. P- Woensdag 22 mei, 10.30 uur Groene vingers, doe uzelf of een ander een groot plezier met een zelfgemaakt bloemstukje. Entree 5 euro p' Donderdag 23 mei, 10.30 uur Geheugentraining, houd uw ge heugen vitaal en actief met spel letjes, quizzen en oefeningen. Van 14.15-16.00 uur Spelmid- dag: onder andere rummikub, scrabble en sjoelen. Entree 1,25 euro. Vrijdag 24 mei, 10.00 uur Creatief kaarten maken; entree 2,50 euro. 14.30 uur 'n Glaasje in de Kroon, een gezellige middag met een hapje en een drankje. Entree 2,50 euro. Zondag 26 mei 14.30 uur Filmmiddag met de film Planet Earth deel 2. Entree 3 euro. ledereen is welkom. Nadere infor matie is op te vragen bij de receptie van Centrum Moerdregt aan Land voor Water 3, via moedregt@zorg- partners.nl of via 0182-373844 op werkdagen tussen 8.30 en 15.00 uur. Zorgpartners Midden-Holland Moordrecht - De leden van hengel sportverenging Moordrecht visten zaterdag de vijfde competitiewed strijd in de Oude Rijn in Alphen aan den Rijn. De vangst was matig. Ron Hofland werd de winnaar van het A-korps; hij ving 5810 gram; 2. Hans Speulman, 4.900; 3. Peter van den Hoek, 2.900; 4. John van Uu- nen, 1.950; 5. Erik Faas, 1.300 gram. B-korps: 1. Peter Kuster, 5.300; 2. Aad Morien, 2.730; 3. Dennis Holthuysen, 1.980; 4. Aad Veelen- turf, 1.600; 5. Arjan Boon 1.580 gram. De Combilo groep is gevestigd in Waddinxveen en gespecialiseerd in de import, export, het verpakken en distributie van verse groenten en fruit. Onder onze afnemers bevinden zich vooraanstaande retailers, discounters en importeurs in geheel Europa. Wij zijn nu op zoek naar een De assistent-controller ondersteunt de werkzaamheden van de controllers. De Assistent Controller: is medeverantwoordelijk voor het verder ontwikkelen van het periodieke management informatie; ondersteunt bij het opstellen van de jaarrekeningen van de werk- en houdstermaatschappijen; Is samen met de controllers verantwoordelijk voor en werkt indien nodig mee aan: de financiële administratie; het creditmanagement en treasury; relatiebeheer en debiteurenbewaking; de periodieke resultatenoverzichten; de diverse periodieke opgaven en belastingaangiften. De ideale kandidaat: beschikt over een HEAO-BE opleiding; heeft maximaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie; heeft goede beheersing van Excel; beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed, Duits is een pré; werkt graag in een team van 8 personen binnen een platte en informele organisatie; denkt analytisch, oplossingsgericht en vernieuwend; is woonachtig in de omgeving van Waddinxveen. Wij bieden: een leuke, afwisselende baan; goede beloning en arbeidsvoorwaarden; informele werksfeer. ent u fulltime beschikbaar en denkt u over de juiste eigenschappen en vaardigheden te be schikken, aarzel dan niet een sollicitatie met C.V. op te sturen naar de heer O.P. de Leeuw, e-mail o.de.leeuw@combilo.nl •leer gedetailleerde informatie over Combilo kunt u vinden op onze website www.combilo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 51