A TEAM ZEPARO 2013 Unity99 ook actief op maatschappelijk gebied Zeilavontuur op IJsselmeer Mini regiokampioen HART-VAN HOLLAND SPGFl |45 M£l 201-3 6-1- Karate Zeilen Volleybal TEAM ZEPARO TEAM Zeparo gaat de uitdaging aan! Daarom onze dank aan: /eel te danken hebben we ook aan de acties die anderen voor ons gehouden hebben: Tot slot vergeten we onze donateurs niet, bedankt voor u steun! Eenigingen actie 2013 Albert Heijn Moordrecht, brengt voor Team Zeparo het bedrag van €180,40 op. Wij bedanken iedereen die ons doel een warm hart toedraagt De opbrengst van het Charity Tournament: twee vette cheques voor het goede doel. Rotterdam/Nesselande - Een aantal karateka's van Unity99 verzorgde op woensdag 8 mei een clinic in het Sophia Kinderziekenhuis. De zieke kinderen werden met allerlei karatespelletjes bezig gehouden. Een week eerder zette Unity99 zich samen met Budo Vereniging Alexander in tijdens het jaar lijkse Charity Tournament, een karatetoernooi voor kinde ren tussen zeven en vijftien jaar waarmee geld voor goe de doelen wordt ingezameld. De twaalfde editie van dit evene ment stond in het teken van Bud dies for Life en van de Roparun. Vertegenwoordigers van beide doelen kregen een cheque ter waarde van 750 euro overhandigd. Unity99 is vooral bekend op wed- strijdgebied, maar buiten het opleiden van topkarateka's tim mert de vereniging al jaren aan de weg op maatschappelijk vlak, onder meer met het ontwikke len van 'PestkopProof cursussen. Voor meer informatie: www.unity99.nl. Zevenhuizen - Drie leden van zeilschool Zuidpias deden dinsdag 7 mei een poging om het IJsselmeer over te steken in kleine open boten. Remon Tas (17) begon aan de oversteek in een Laser Standaard, Martin Tas (46) in een Finjoll en Luuk Van De Moosdijk (15) in een Splash. Het drietal vertrok om 12.00 uur vanuit Enkhuizen bij windstil weer, maar halverwege de tocht nam de wind flink toe en was een onweers bui in aantocht waarbij de wind aanwakkerde uit het noordoosten waardoor de golven steeds hoger werden. Na vierenhalf uur arri veerde het drietal in Lelystad. Mar tin doet over twee weken mee aan het WK Finjoll en zag de oversteek als een leuke training. Voor Luuk en Remon was het een droom die wer kelijkheid werd. Zevenhuizen - In Delft werden za terdag 11 mei de regiokampioen schappen volleybal mini niveau 6 gehouden. Zes regiowinnaars stre den daar om het regiokampioen schap van Zuid-Holland. Het meis jes Cl team van Nesselande was veel te sterk voor de andere teams en de meiden mogen op 1 juni in Wierden spelen voor het Neder lands Kampioenschap. Beker en medaille zijn binnen. De Achtbaan Moordrecht 2013 Zaterdag ochtend vertrekt Team Zeparo, om voor de 9e keer aan de ROPARUN deel te nemen. Ook dit jaar zal niet Parijs maar Hamburg het vertrek punt zijn, maar zoals altijd zal de aankomst 2 pinksterdag op de Coolsingel zijn. Het hele jaar is er door lopers en fietsers getraind om deze loop op een verant woorde manier te volbrengen. De route en wisselplaatsen zijn zorgvuldig bekeken, om de tocht zo soepel mogelijk te laten verlopen. Het draaiboek is klaar zodat ieder teamlid weet wat er van hem of haar verwacht wordt. Het belangrijkste is natuurlijk het geld wat we over gaan maken aan de ROPARUN, daar hadden en hebben we veel steun gehad van sponsors die ons doel ondersteunen. Want zonder deze steun is onze uitdaging niet mogelijk. Ingrid en John Heijkoop, Ben van Yperen, Pieter Tensen, Sjaak de Graas, Emily van 't Wout, Ward Karssemeijer en Cees Senten Lenie van 't Wout, Rik Berends, Niels Elgersma, Peter de Kooter, Thea Vergeer en Conny van Luijk Renate Roodhuijzen, Gert Bakker, Wim vd Zwan en Arthur Schollaart. Ton Aveling, Kees van Dieren, Anne Duursma, Cobi vd Zwan, Louna Minnaar en Aafke Hoogma Corrosion Water Control b.v. Moerkapelle Rabobank Gouwestreek Gouda Heykoop hardloopbegeleiding Zevenhuizen Elgersma Media Zevenhuizen Aveling Transport Zevenhuizen Vakgarage Boode Zevenhuizen Bergschenhoek BV Bergschenhoek BHV First Moerkapelle BAC Hoogwerkers Moerkapelle Bennink Schoenen B.V. Zevenhuizen Aann. Bedrijf M.C. van der Spek en Zn Moerkapelle Slooijer bouwbedrijf Moerkapelle Van der Spek Heftrucks b.v. Waddinxveen FLAM haarden en kachels Moerkapelle Betherma Konvectoren Oss Albrand Vloerverwarming BV Zevenaar AC Opleidingen Naaldwijk Van der Spek Financiële Diensten Moerkapelle Bravo Preventie Den Haag R.E. Holstege en zn Moerkapelle Stalling Moerkapelle Moerkapelle Kersenkwekerij Jomajoli Moerkapelle Vd Linden Waddinxveen BV Waddinxveen Stichting Kinderhulp Roemenië Moerkapelle WayPoint West Moordrecht Uw Hostingwinkel Nijmegen Rode Kruis Moerkapelle Hoogvliet Oosterheem Zoetermeer Boode Fietsen Zevenhuizen Fit First Zevenhuizen Eosta Waddinxveen Banketbakkerij Van der Bergh Moerkapelle Tuitel Moerkapelle Puma benelux Leusden Farmshop Moerkapelle Slagerij van Stuyvenberg Moerkapelle Bakkersland Rotterdam Bakkerij Amerlaan Zevenhuizen Dekker BV Zevenhuizen Kaasmekka Zevenhuizen VOF T. vd Spek Zevenhuizen Albert Heijn Moordrecht Moordrecht Reisburo De Zwaluw Zevenhuizen De Lions Rottemerenloop van de Lionsclub in Zevenhuizen; Het concert van De Kleine Trompetter met Karin Bloemen; De sponsorloop bij de koningsspelen van OBS De Achtbaan in Moordrecht; De sponsorloop bij de koningsspelen van OBS Het Reigerbos in Zevenhuizen;

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 61