X Discussieavond gemeentelijk monumentenbeleid Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht VERVOLG BEKENDMAKINGEN RAADSINFORMATIE JOUW PERFECTE OCCASION VIND JE OP ABBRINCï COM 6 HART VAN HOLLAND UV I 15 MEi 2013 Algemene Plaatselijke Verordening Aangevraagde omgevingsvergunningen Openbare bekendmaking Abbring Zn Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Voor de uiterste termijn Van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 300. De volgende vergunningen zijn verleend: Brandweer Hollands Midden, evenementen vergunning ten behoeve van een internati onaal jeugdbrandweerkamp in de ligweide van het Polderbad (Parkzoomhal) aan de lersestraat 15 in Nieuwerkerk aan den IJssel, van 17 mei tot en met 20 mei 2013. Voetbalvereniging Nieuwerkerk, voet baltoernooi op het terrein van Voetbal Vereniging Nieuwerkerk op Sportpark Dorrestein in Nieuwerkerk aan den IJssel op 19 mei 2013. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180)330 491. ZEVENHUIZEN Lange Zijde 19 (2761 AZ) Bouwen afscheiding op perceelgrens [ontvan gen 02-05-2013) Locatie Noordelijke Dwarsweg Bouwen woning en aanleggen in-/uitrit (kavel 1) (ontvangen 06-05-2013) Locatie Noordelijke Dwarsweg Bouwen woning en aanleggen in-/uitrit (kavel 4) [ontvangen 06-05-2013) Locatie Noordelijke Dwarsweg Bouwen woning en aanleggen in-/uitrit (kavel 2) [ontvangen 06-05-2013) Locatie Noordelijke Dwarsweg Bouwen woning en aanleggen in-/uitrit (kavel 3) (ontvangen 06-05-2013) Nabij Knibbelweg 9c (2761 JB) Bouwen bedrijfswoning [ontvangen 07-05-2013) De Grondbank RZG Zuidpias geeft opdracht om de kassen van het voormalige bedrijf 'de Zevenrozenhof' aan de Knibbelweg 20 en de kas van de familie Blijleven aan de Noordelijke Dwarsweg 92 te Zevenhuizen te slopen. De sloopwerkzaamheden zullen worden gecombineerd worden met enkele voorbereidende werkzaamheden voor de herontwikkeling van het gebied. De werkzaamheden vangen aan in de week 20 mei en zullen naar verwachting ongeveer vier weken in beslag nemen. Voor vragen kunt u bellen met de heer Willem Zwama, tel. (0180) 639 915. Op 22 mei 2013 organiseert de gemeente Zuidpias een discus sieavond met voor- en tegenstanders van een gemeentelijke monumentenlijst in de gemeente Zuidpias. Van 20.00 tot 21.30 uur kunt u in dorpshuis 'De Batavier' (Batavierlaan 4, 2912 SG) te Nieuwerkerk aan den IJssel aan de hand van stellingen uw mening geven over onderstaande vragen: - Heeft de gemeente volgens u een rol bij de bescherming van cultuurhistorische waarden aanvullend op de rijksmonumenten, of kan deze rol worden opgepakt door de inwoners? - Welke waarde hebben panden met een cultuurhistorische waarde voor u en vindt u dat deze waarden beschermd moeten worden? Wilt u deelnemen aan de discussie, waarvoor ook raadsleden als toehoorder worden uitgenodigd? Dan kunt u zich tot en met 21 mei 2013 opgeven bij het secretariaat van de afdeling VROM van de gemeente Zuidpias (secretariaatvromiazuidplas.nl). Wij hopen op een groot aantal deelnemers en een geslaagde discussie. Mocht u hierover nog vragen hebben, dan kunt u altijd contact opnemen met de heer P. van der Meer, via e-mail: p.vandermeerfazuidplas.nl, of tel. (0180) 639 994. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave, IB-60 formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Tulpstraat 84 5-kamer eengezinswoning (tussen) Beschikbaar per: direct Bruto huur: 584,32 per maand Voorwaarden: Minimaal 3 personen Max. bruto verzameljaarinkomen tot 34.229,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Graaf Willemstraat 19 4-kamer eengezinswoning (tussen) Beschikbaar per: 18 juni 2013 Brutohuur:€ 456,31 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen tot 34.229,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaar den? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeen tehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 330 300, of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 20 mei 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig inge vulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijge voegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1, of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afde ling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Programmacommissie Ruimtelijke plannen Datum: dinsdag 21 mei 2013 Aanvang: 20.00 uur Locatie: Raadzaal in Gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Vergaderpunten 1. Opening 2. Vaststelling agenda 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling bestemmingsplan 's Gravenweg (actualisatie) Het ontwerpbestemmingsplan 's Gravenweg 2013 heeft van 7 maart 2013 t/m 17 april 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Daarvoor is het ontwerpbestemmingsplan voor vooroverleg aangeboden aan de wettelijke overlegpartners. Er zijn zestien zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan kan ter vaststelling aan de raad worden aangeboden, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 5. Vaststelling bestemmingsplan Nijverheidscentrum (actualisatie) Het ontwerpbestemmingsplan "Nijverheidscentrum" heeft van 7 maart 2013 tot en met 17 april 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Er zijn negen zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan kan thans worden vastgesteld, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 6. Vaststelling bestemmingsplan Bestemmingsplan Gouwepark (actualisatie) Het ontwerpbestemmingsplan Gouwe Park heeft van 28 februari 2013 t/m 10 april 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Daarvoor is het ontwerpbestemmingsplan voor vooroverleg aangeboden aan de wettelijke overlegpartners. Er zijn zes zienswijzen ingediend, waarvan één buiten de ter mijn. Het bestemmingsplan kan ter vaststelling aan de raad worden aangeboden, waarbij het niet nodig is een exploitatie plan vast te stellen. 7. Vaststelling bestemmingsplan "Moordrecht Buiten" (actualisatie) De huidige bestemmingsplannen "Oosteinde", "Bedrijventerrein 't Ambacht 3e fase en randweg" en "Bedrijfsterreinen" zijn verouderd en omdat wetgeving en beleid gewijzigd zijn, is het noodzakelijk om de huidige bestemmingsplannen te actualiseren. Het ontwerpbestemmingsplan "Moordrecht buiten" heeft vanaf 21 februari 2013 tot en met 3 april 2013 voor een ieder ter inzage gelegen. Daarvoor is het ontwerpbestem mingsplan voor vooroverleg aangeboden aan de wettelijke overlegpartners. Er zijn drie zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan kan ter vaststelling aan de raad worden aangeboden, waarbij het niet nodig is een exploitatieplan vast te stellen. 8. Rondvraag 9. Sluiting Inspreken tijdens de vergadering van de programmacommissies Degenen die een zienswijze hebben .ingediend mogen gebruik maken van het spreekrecht. Het inspreken vindt plaats bij het agendapunt zelf. Men kan niet meerdere spre kers voor zich laten inspreken per onderwerp. Elke inspreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. De voorzitter verdeelt de spreektijd evenredig over de sprekers als er meer dan zes sprekers zijn Aanmelden Aanmelden voor het spreekrecht kan uiterlijk tot 12.00 uur op de vergaderdag bij de griffie, mevrouw J. van Houwelingen, tel. (0180) 330 313. Geef bij uw aanmelding het onderwerp en uw naam op. De agenda en de daarbij behorende stukken vindt u in het raadsinformatiesysteem van de gemeentelijke website. PEUGEOT specialist

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6