EETCAFE DE ROERDOMP Jomare Auto kantelt van bruggetje Zevenhuizen Centraal geopend voor een koffie en een praatje Kleurige kuikens bij de brug Wassalon Arja PINKSTERMENU voor 14,50 De enige wassalon in uw regio Coaching, Counseling Trainingen Nieuwerkerk aan den IJssel T. 0180-313038 -joke@jomare.nl - www.jomare.nl 6 Artison HART VAN HOLLAND 15 MEI 2013 Van 15 t/m 24 mei op al uw stoomgoed en op het V y. wassen van uw dekbedden, Stoomgoed dinsdag brengen en vrijdag weer ophalen. gevulde rosbief rolletjes toost paling kip ovenpannetje met asperges zalm met asperges verse aardbeien met slagroom koffie, thee of cappuccino voor volwassenen en kinderen Maak contact met je unieke vrouwelijke kwaliteiten en ontwikkel jezelf nog verder in bv.: NEE' kunnen en willen zeggen Helen van je Verwonde' hart Hoe verder na een scheiding o Plek innemen /zichtbaar worden Intimiteit o Wie wil ik werkelijk zijn Meditatie /rust en balans o- Communicatie optimaliseren 1 Kwetsbaarheid <-> Kracht Acceptatie en Vergeving Workshop speciaal voor vrouwen "Vanuit contact naar verbinding" 8 juni - 7 september - 2 november Zevenhuizen - Jonge dieren, het roept altijd vertedering op. Zo ook deze meerkoetkuikens bij de ophaalbrug aan het Kerkepad. Zevenhuizen - Voor een kopje kof fie met een praatje kunnen inwo ners van Zevenhuizen sinds dinsdag op een derde adres terecht. Naast het koffiedrinken met de oude renadviseur in Swanla op de eerste donderdagmiddag van de maand, en de Huiskamer Inloopochtend in het Hervormd Centrum ook maan delijks op donderdagmiddag, is er nu Zevenhuizen Centraal: een kof- fiemiddag voor thuiswonende seni oren in De Zevenster. Twee dames kwamen er op af; de 78-jarige A. De Jong (links op de foto) en de 86-ja- rige D. Vermaat. Wethouder Verbeek (rechts op de foto) die de koffiemid- dag officieel kwam openen riep de gasten op om de volgende keer iemand mee te nemen zodat 'de huiskamer' van De Zevenster steeds Zevenhuizen - Aan de Noordelijke Dwarsweg in Zevenhuizen raakte dinsdagmiddag een personenauto ondersteboven in het water. tijd dat ze vast heeft gezeten adem heeft kunnen halen, kon na een kwartier uit de auto worden bevrijd. Ze kwam met de schrik vrij. Om kwart voor twee werden de hulpdiensten gealarmeerd door de bewoonster van een huis aan de Noordelijke Dwarsweg. Zij zag hoe haar bezoekster bij het achteruit oprijden van het bruggetje, daar met een wiel vanaf raakte, en vervolgens in de sloot kantelde. De auto kwam ondersteboven te liggen, ingeklemd tussen een laag houten en een hoog stenen bruggetje. meer gevuld is op dinsdagmiddag. De koffiemiddag wordt elke dins dagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur gehouden in de recreatiezaal van het zorgcentrum aan de Le liestraat. Er zijn kleine activiteiten, en er is ruimte voor een praatje. Kosten: 2,50 euro. De hulpdiensten, inclusief een trau mahelikopter, rukten in groten ge tale uit om de bestuurster van de auto uit haar benarde positie te be vrijden. De vrouw, die gedurende de Sr"; 5Thorbeckplein 17 Openingstijden: - 2841CZ Moordrecht rna/di/do/vr 08.00 -17.00 Tel. 0182-372546 wo 08.00-12.00 of of of Michael en Leontine van de Steenhoven Tweemanspolder 12 2761 ED Zevenhuiien www.eetcafederoerdomp.nl Goud en Zilversmederij (sinds 1982) Bredeweg 136 2761 KB ZEVENHUIZEN tel: 0180-633272 fax: 0180-633843 www.artison.nl artison@planet.nl Wij geven een hoge prijs voor uw oude gouden sieraden, ook kunnen wij uw oude sieraden vermaken tot eigentijdse nieuwe sieraden Auteur van: "Vanuit contact naar verbinding"

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 9