Onze dank gaat uit naar al onze sponsoren Ingrid Heijkoop start bij Roparun. eel te danken hebben we ook aan de acties die anderen voor ons gehouden hebben: ZE PA RO HART VAN HOLLAND ROPARUN 22 MEI 2013 z- I Tot slot vergeten we onze donateurs niet, bedankt voor u steun! Corrosion Water Control b.v. Moerkapelle Rabobank Gouwestreek Gouda Heykoop hardloopbegeleiding Zevenhuizen Elgersma Media Zevenhuizen Aveling Transport Zevenhuizen Vakgarage Boode Zevenhuizen Bergschenhoek BV Bergschenhoek BHV First Moerkapelle BAC Hoogwerkers Moerkapelle Bennink Schoenen B.V. Zevenhuizen Aann. Bedrijf M.C. van der Spek en Zn Moerkapelle Slooijer bouwbedrijf Moerkapelle Van der Spek Heftrucks b.v. Waddinxveen FLAM haarden en kachels Moerkapelle Betherma Konvectoren Oss Albrand Vloerverwarming BV AC Opleidingen Van der Spek Financiële Diensten Bravo Preventie R.E. Holstege en zn Stalling Moerkapelle Kersenkwekerij Jomajole Vd Linden Waddinxveen BV Stichting Kinderhulp Roemenië WayPoint West Uw Hostingwinkel Rode Kruis Hoogvliet Oosterheem Boode Fietsen Fit First Zevenaar Naaldwijk Moerkapelle Den Haag Moerkapelle Moerkapelle Moerkapelle Waddinxveen Moerkapelle Moordrecht Nijmegen Moerkapelle Zoetermeer Zevenhuizen Zevenhuizen Eosta Banketbakkerij Van der Bergh Tuitel Puma benelux Farmshop Slagerij van Stuyvenberg Bakkersland Bakkerij Ammerlaan Dekker BV Kaasmekka VOF T. vd Spek Albert Heijn Moordrecht Reisburo De Zwaluw Waddinxveen Moerkapelle Moerkapelle Leusden Moerkapelle Moerkapelle Rotterdam Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Moordrecht Zevenhuizen Do I Irsnr D~+4.I-I De Lions Rottemerenloop van de Lionsclub in Zevenhuizen Het concert van De Kleine Trompetter met Karin Bloemen; De sponsorloop bij de koningsspelen van OBS De Achtbaan in Moordrecht- De sponsorloop bij de koningsspelen van OBS Het Reigerbos in Zevenhuizén; 9e Editie Roparun TEAM o Zaterdag 18 mei om 15.10 uur ging Ingrid Heijkoop van start bij de Roparun voor team Zeparo. Deze start van de 9e editie voor team Zeparo ging gepaard met he vige regenbuien waardoor deze 1 e etappe erg zwaar was voor lopers Ingrid Heijkoop, PieterTensen, Emily van 't Wout en Ward Karssemeijer en fietsers Thea Vergeer, Niels Elgersma en Rik Berends. Gelukkig werd het doog en konden de nacht etappes zonder veel problemen worden afgesloten. Zondag kwam zelfs de zon tevoorschijn tijdens het basiskamp dat gemaakt was door de vrachtwagen chauffeurs Ton Ave ling en Kees van Dieren bij dierenpark Em- men. De sfeer was goed, maar na de 6e etappe kwamen er pijnen en pijntjes, waardoor het voor verschillende lopers niet meer zo makkelijk afging. Ook de fietsers kregen last van zadelpijn, maar dit alles is niet vreemd. De verzorgers van spieren door Louna Minnaar en Cindy Keijzer en voor de in wendige mens door Coby v.d. Zwan en Anne Duursma deden er alles aan om het team zo fit mogelijk te houden. De mo rele ondersteuning kwam van teamcap tain Aafke Hoogma. Gelukkig wierp dit zijn vruchten af. Uiteraard vergeten we de stuurmanskunsten van de chauffeurs van de busjes Wim v.d. Zwan, Jeroen Sluijter, Coen v.d. Knijff, Gert Bakker en Arthur Schollaart tijdens de etappes niet. Zo gingen we de 2e nacht in vol goede moed om voor de 9e keer de Roparun po sitief af te sluiten. Maandag morgen (2e pinksterdag) startte team 2 met de lopers Ben van Yperen, John Heijkoop, Cees Centen en Sjaak Graas en fietsers Lenie van 't wout, Peter de Kooter en Conny van Luijk voor de laatste etappe. Maar de weer goden waren hen niet gun stig gestemd want tijdens deze etappe begon hét te regen. Gelukkig konden ze de snelheid volhou den waardoor er met het hele team om 16.00 uur op de Coolsingel gefinisht kon worden, toegejuicht door vele supporters die ook de regen getrotseerd hadden. Zo kan Team Zeparo terug kijken op een koude en natte Roparun, maar met een heel positief gevoel waarbij de inzet van de teamleden zeer belangrijk was. Op naar de 10e keer in 2014, Teamcaptain Aafke Hoogma de Leeuw Start in Hamburg 2013

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 15