AJS montage IBELONING VAN 1 11 Diamanten echtpaar kijkt met plezier terug op zestig jaar huwelijk Blaas-erop-los Haven Waterscouts weer op diepte rH W r HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DE IJSSEL 22 MEI 2013 21 voor al uw klussen in en om het huis Keukens Keuken renovatie Badkamer renovatie Toilet renovatie Verbouwingen Timmerwerk Onderhoud Sanitair Laminaat vloeren Glasweefsel behang Stucwerk 'v Electra Tegelwerk Leidingwerk Schilderwerk Kitwerk Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging op de arbeid HUIZENKOPER GEZOCHT! Wie geeft dé tip? IÉDERE DAG 24 uur BEREIKBAAR! (0180)31 41 12 Info: funda.nl makelaarlagendijk.nl 0180-323124 10.000,- Een hele aantrekkelijke en flinke beloning voor de tip die leidt tot een KOPER van ons huis in Nieuwerkerk ad IJssel. De beloning gaat rechtstreeks naar de tipgever. Dit staat los van de prijsonderhan- deling met de koper. De beloning wordt dus niet verrekend met de koopprijs. Aan ruimte géén gebrek Leuk ingedeeld familiehuis type 2/1 kap 6 slaapka mers woonkamer van 60m2 groot perceel eigen grond (408m2) Adres Batavierlaan 20, 2912 SG Nieuwerkerk aan den IJssel Vrprijs 359.000,-- kosten koper Nieuwerkerk aan den IJssel - Het speellokaal van de Elimschool ver anderde donderdag 16 mei in een concertzaal. Symfonisch Blaas- orkest Da Capo gaf een concert voor de leerlingen van groep 4 en hun ouders. Voor deze gelegen heid was het orkest aangevuld met jonge spelers. Muziekschoolleer lingen die een blaasinstrument be spelen mochten de laatste weken proefdraaien in het orkest en dit was hun eerste officiële optreden. De Elimschool-leerlingen hadden voorafgaand aan het concert een les bij MOZ-Art gehad, waarin ze ook mochten proberen om geluid uit de mondstukken van diverse soorten blaasinstrumenten te krijgen. Dat was goed gelukt, ze konden er een complete dierentuin op nabootsen. Tijdens het interactieve concert werd verder geklapt, gemarcheerd en gedanst en werd 'de wandeling door de dierentuin' door de kinderen ten gehore gebracht. Nieuwerkerk aan den IJssel - Terwijl de waterscouts hun boten gereed maak ten voor hun pinksterkamp werd door de Firma Koot de haven uitgebaggerd. Daarvoor moesten eerst de oude steigerpalen worden verwijderd. Als de boten terugkomen van het kamp lopen ze niet meer vast in de modder en kunnen ze weer netjes worden aangelegd. Klaar voor nieuwe zeiltochten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het moet gezond wonen zijn in de ge meente Zuidpias, volgens de be wering van burgemeester Gert-Jan Kats dat hij vrijwel wekelijks echtpa ren bezoekt die elkaar lang geleden het jawoord gaven. Ditmaal was het echtpaar Buijtelaar-Meijndert, hij 83 en zij 81 jaar, aan de beurt. De echtelieden herdachten op 21 mei dat zij zestig jaar geleden in het hu welijk traden. Door Cees Visser Sanitiem Arbeco B.V. ir j P/ I Ringvaartlaan 1a 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel W (W1 Tel. (0180) 31 41 12 Fax: (0180) 31 99 93 info@arbeco.nl Mevrouw, een geboren Nieuwer- kerkse, zit op haar praatstoel. Mijn vader was tuinder en we woonden, met een gezin van zeven kinderen, aan de Eerste Tochtweg. Dat was toen een stille weg. Ik was zeven tien toen ik mijn man, een geboren Moordrechtenaar uit een gezin van eveneens zeven kinderen, voor het eerst ontmoette." Ze lacht als ze aan die eerste keer terugdenkt. Want dat was geen al ledaagse ontmoeting. "Met vrien dinnen zwom ik in,de IJssel en mijn toekomstige man keek vanaf de dijk met belangstelling toe. Toen ik mij bij familie ging omkleden fietste hij achter ons aan en zo is het geko men." Manlief luistert met belangstelling en ziet in gedachten het tafereeltje weer voor zich. "Na ons trouwen zijn we in Moordrecht gaan wonen. La ter verhuisden we naar Nieuwerkerk Mevrouw werkt graag in de tuin. Mooie plek om te poseren. naar de Verzetsstraat en nu wonen we in de Prins Alexanderlaan, met goede buren." Zijn werkzame leven bracht hij door bij het toenmalige Pacton; eerst als constructiebankwerker, daarna als voorman, vervolgens als werk plaatschef en de laatste tien jaar als vertegenwoordiger in de buiten dienst. Het gezin werd verblijd met de geboorte van twee dochters, Joke en Mieke, waarvoor moeder heel wat kinderkleertjes heeft gemaakt, dankzij haar werkzaamheden bij een atelier in Gouda. Inmiddels is de familie uitgebreid met vier kleinkinderen en zes ach terkleinkinderen. Het echtpaar is redelijk gezond. Me vrouw werkt regelmatig in de tuin, er worden uitstapjes met de auto gemaakt en meneer biljart graag. Ze gaan zoveel mogelijk het hun tijd mee, maar een computer? Nee die staat er niet in huize Buijtelaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 21