Mi v Het is prettig winkelen in Zevenhuizen Geen boodschappen kunnen doen? f deviergang tjjrcuLnfaws Lu I 8 Wij zijn gewoon open! A HART VAN HOLLAND I ADVERTENTIE 22 MEI 2013 Zoals eerder in deze krant werd gemeld, heeft onderzoek plaatsgehad naar de ervaringen van het koperspubliek dat de Dorpsstraat van Zevenhuizen regelmatig bezoekt. Navraag leert dat de meeste mensen met een goed gevoel naar de Dorpsstraat komen en weer tevreden huiswaarts keren. Zo merkt Jessica uit Moerkapelle op dat alles wat georganiseerd wordt door de Mid denstandsvereniging of het Oogstfeestcomité door haar zeer wordt gewaardeerd. Vaak kiest Jessica voor het doen van haar boodschappen voor Zevenhuizen vanwege de aanwezigheid van een goed aanbod gespecialiseerde win kels. Alleen wanneer zij naar de Hema wil kiest ze voor Zoetermeer. Maureen uit Moerkapelle vind alles wat nodig zij nodig heeft voor het dagelijkse huishouden in de Dorpsstraat van Zevenhuizen en wenst geen verdere uitbreidingen. Voor de markt is helaas nog geen tijd geweest om te bezoeken, maar de activiteiten, zoals georganiseerd door het Oogstfeestcomité ervaart zij als "helemaal top". Lies van het Woud uit Zevenhuizen weet nog niet dat de weekmarkt bestaat, maar zegt dat ze er volgende week donderdag direct naartoe zal gaan om het aanbod te beoordelen. Zij mist wel een ambachtelijke slager in het winkelaan bod, maar aanvaart de Dorpsstraat verder, ook voor kinderen, als heel gezellig. "De aanwe zigheid van één supermarkt vind ik echt ruim voldoende", aldus een enthousiaste Lies van het Woud. Mevrouw Vlieren uit Rotterdam komt speci aal naar Zevenhuizen voor de winkels en ook zij vindt alles wat nodig is. De markt is door haar nog niet bezocht, maar ze laat weten het initiatief zeer op prijs te stelien en zal er zeker naartoe zal gaan. Mevrouw Vlieren ervaart Zevenhuizen als een prettig dorp met een mooi gevarieerd aanbod aan winkels. Luilak en Vroeg Op activiteiten Zevenhuizen zal het komende weekeinde volop in het teken staan van Luilak, het jaarlijks terugkerende evenement. Luilak is van oor sprong een folkloristisch gebeurtenis waarbij langslapers door "vroege vogels" met veel kabaal van hun bedden worden gelicht. De meeste middenstanders en winkeliers combi neren Luilak met zogenaamde Vroeg Op acties en bieden extra korting of zijn er speciale acties voor vroege klanten. In veel gevallen is de korting hoger naarmate het vroeger is. Het startsein zal om 07.00 uur in de ochtend worden gegeven. De folkloristische uitdrukking "die het eerst komt, het eerst maalt" is hierbij op zijn plaats, dus zet de wekker voor een voordelig weekend! Middenstandsvereniging Zevenhuizen verwelkomt JUMBO Namens de Middenstandsvereniging ver welkomen Zevenhuizen en haar inwoners de nieuwe JUMBO aan de Dorpsstraat 129. Vanaf 5 juni zal deze vestiging als onderdeel van de landelijke supermarktketen haar deuren openen. Met aantrekkelijke acties zullen de bewoners van Zevenhuizen en de omliggende gemeenten worden gewezen op de aanwezig heid van de nieuwe JUMBO en op de aan sprekende aanbiedingen. Alle middenstanders laten weten vereerd te zijn met de komst van een sterke publiekstrekker die de, reeds aan wezige, dynamiek in de Dorpsstraat verder zal versterken. Restaurant Partycentrum eten uitjaan zaalverhuur 'I* b t f brasserie Dorpsstraat 111, Zevenhuizen ZH Telefoon: 0180-633394 iv.restaurantdeviergang.nl Zuidplasweg 12-14 2761 JL Zevenhuizen (Zh) Tel. 0180-631041

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 28