Jumbo opent binnenkort haar deuren Algemeen directeur Evert de Goede van Hornbach Nederland Informatique Computerwinkel van het jaar 2013 Informatique HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 22 MEI 2013 Drive-in bij nieuwe Hornbachvestiging /- BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Zevenhuizen - Inwoners van Ze venhuizen kunnen binnenkort voor alle dagelijkse boodschap pen terecht bij de Jumbo aan de Dorpsstraat 129. Op woensdag 5 juni 2013 opent de Jumbo winkel feestelijk de deuren. De winkel vervangt de voormalige C1000, die verder zal gaan onder de Jum bo vlag. De nieuwe filiaalmanager is André Heikoop. De Jumbo win kel heeft een flink uitgebreid ver koopvloeroppervlakte van bijna 1200 vierkante meter. Het para depaardje is volgens Heikoop het versplein waar de klant een enor me keuze heeft uit dagverse pro ducten, zoals groente, fruit, kaas, vleeswaren, vlees en brood. "Maar ook kunnen de klanten rekenen op een zeer goede service, want bij Jumbo staat de klant centraal in alles wat we doen," voegt hij toe. Jumbo werkt vanuit de 7 Zekerhe den-formule. Heikoop: "Zo zorgen wij voor een snelle doorstroming bij de kassa. Als we dat niet waar maken, krijgt de vierde wach tende in de rij de boodschappen gratis mee naar huis. Bovendien garandeert Jumbo op al haar pro ducten de laagste prijs. Vindt de klant bij een andere supermarkt in Zevenhuizen of Moerkapelle hetzelfde product voor een la gere prijs, dan krijgt hij of zij het artikel gratis. En natuurlijk pas sen we daarna de prijs aan, want Jumbo wil de allergoedkoopste in het eigen marktgebied zijn." Jumbo telt nu ruim driehonderd winkels. ZEVENHUIZEN - Intratuin in Ze venhuizen introduceert op vrijdag 24 en zaterdag 25 mei een nieuwe tuinplant: de Garvinea, ook wel gedoopt tot Power Flower. Deze plant belooft uw tuin drie seizoe nen lang kleur te geven. De naam is een knipoog naar de flowerpower, de hippiebeweging uit de jaren 60. Power Flower Garvinea is minstens zo kleurrijk als een veld vol hip pies. Garvinea's lijken sterk op de bekende gerbera's. Het grote ver schil is dat de Garvinea een echte tuinplant is, die floreert in de volle grond en van het vroege voorjaar tot aan het late najaar enorm veel bloemen produceert. Qua bloeitijd is de Garvinea uniek ten opzichte van zijn collega-tuinplanten. Van wege haar unieke eigenschappen won Garvinea de Sanoma Tuina- ward 2013. Van het vroege voor jaar tot het invallen van de vorst worden er nieuwe knoppen ge vormd. De plant is zeer rijkbloeiend en telt soms wel honderd bloemen per jaar. De plant is te koop in di verse bloemkleuren, groeit onge veer 45 centimeter hoog en 30 tot 40 centimeter in omtrek. Ook de kleur en textuur van het blad va rieert. De sterke vorm en heldere bloemkleuren bieden tal van aan knopingspunten in de tuin. De Gar vinea gaat goed samen met hoge, ijle grassen. Door de groeiwijze en lange bloei is de plant ook ge schikt als randplant langs het ga zon. Maar ook als kleurig accent in een vak met lage bodembedekkers of in potten. De verzorging van de Garvinea is eenvoudig, ziekten en plagen lijken er geen vat op te heb ben. De plant vraagt een plekje in de zon of halfschaduw en hebben een voorkeur voor niet te droge tuingrond. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de bouw van de nieuwste Horn bachvestiging van Nederland is donderdag 16 mei het hoogste punt bereikt. Dat werd gevierd met een feeste lijke bijeenkomst en het hijsen van de vlag. Dit tot grote blijdschap van algemeen directeur Evert De Goe de: "We zijn al sinds mei 2001 bezig met het aanvragen van de vergun ningen. Dat komt ondermeer, om dat er veel bezwaren van de con currentie binnenkwamen." In 2012 kon men beginnen met bouwen. Hornbach had graag een vestiging in Nieuwerkerk aan de IJssel, omdat de locatie goed bereikbaar is, dicht bij Capelle aan den IJssel en onder de rook van Rotterdam. Voorheen stond hier een Intratuinvestiging. De nieuwe Hornbach-vestiging wordt 20.000 m2 groot. Het is de grotere vestiging, aangezien Horn bach ook vestigingen heeft van 12.000 m2. Hornbach combineert een bouwmarkt met een tuincen trum. De opening is gepland op 20 november. Noviteit is de drive-in. Auto mobilisten kunnen een hal met consumptieve materialen zoals plaatmateriaal binnenrijden. "Het voordeel voor de klant is dat hij di rect zware materialen in aanhanger of bakje kan laden," zegt De Goede. In Breda, waar ook een drive-in is, moest de klant in het begin wen nen, maar nu werkt het concept volgens De Goede goed. Op de nieuwe vestiging komen driehonderd arbeidsplaatsen: 150 directe, zoals in de verkoop, en 150 indirecte, bijvoorbeeld in de schoonmaak, de catering en men sen die in opdracht van Hornbach bij klanten installeren. "Dat zijn profi-klussers, onder wie zzp'ers." Hoewel de bouwmarkten ten op zichte van het vorige jaar 16,4 pro cent minder omzet draaiden dan het jaar ervoor, deed Hornbach het volgens Evert de Goede aanzienlijk beter. Een getal wil hij echter niet noemen. Uit een recent onderzoek van de Consumentenbond, die de prijs van 3500 artikelen in bouw markten onderzocht, bleek volgens De Goede dat Hornbach ruim elf procent goedkoper is dan de con currentie. Ook werd Hornbach ze ven keer voor de ING-retailprijs uitgekozen tot beste bouwmarkt. In totaal heeft Hornbach, een van oor sprong Duits bedrijf, in Nederland nu negen vestigingen. Het bedrijf opereert vanuit vijf kernwaarden: laagste prijsgarantie, deskundig advies, competente service en een groot assortiment (120.000) arti kelen. Berkel en Rodenrijs - Informatique uit Berkel en Rodenrijs is verkozen tot Computerwinkel van het jaar 2013. Het betreft de publieksprijs van brancheorganisatie ICTWaar- borg waarvoor alle Nederlandse computerwinkels in aanmerking kwamen. De afgelopen maanden kon het publiek via internet zijn favoriete computerwinkel kiezen. Daarbij ging het niet alleen om het hoog ste aantal stemmen dat een winkel kreeg, maar ook de beoordelin gen die het publiek op de website Computerwinkels.nl had toegekend waren van invloed op het uitein- delijke resultaat. Hiermee wil ICT- Waarborg benadrukken dat het bij de verkiezing vooral om de kwali teit ging. In de categorie Compu terwebwinkel van het jaar 2013 behaalde informatique een derde plaats. Daarmee toont het bedrijf aan op diverse gebieden tot de top van de Nederlandse iet-bedrijven te horen. Informatique is gevestigd aan de Braillestraat 20 (Bedrijven park Oudeland) 2652 XV Berkel en Rodenrijs en is telefonisch te berei ken via 010 - 5191666 of per mail verkoop@informatique.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 33