JAC OUDIJK GERBERA'S www.jacoudijk.nl Feest voor jarige Zuidplasruiters word JIJ onze nieuwe collega? Eén avond bidden voor de Vervolgde Kerk Zuidplasruiters Rommelmarkt Bethelkerk Zevenduizend euro voor Stichting Roparun medewerker binnendienst en logistiek ALTIJD groener HART VAN HOLLAND MOORDRECH 22 MEI 2013 37 WWW.klassetuinen.nl E info@klassetuinen.nl JOUW GRAS dan BIJ de BUURMAN! Het crossterrein van de jarige Zuidplasruiters. Al ruim 40 jaar zijn wij een actief en dynamisch bedrijf gespecialiseerd in het kweken van mini gerbera's. Wij zijn op zoek naar een Moordrecht - Paardensportvereniging De Zuidplasruiters bestaat veertig jaar. Dat wordt zaterdag 15 juni gevierd meteen feest voor le den, oud-leden en sponsors. Caroline van der Klaauw -is als lid van de feestcommissie één van de organisatoren van het lustrumfeest: "Op i 5 juni vieren we dat we al veertig jaar blij zijn met onze vereniging. We genieten elke dag met de paarden van de prachtige accommoda tie. Dat is wel een feest waard. We hebben ge kozen vooreen feest met shows en muziek met een Spaans tintje. De feestcommissie heeft iedereen persoonlijk uitgenodigd, maar benadrukt dat oud-leden die wellicht toch nog over het hoofd zijn ge zien., zich vooral moeten melden. Stukje geschiedenis In de jaren '50 en '60 van de vorige eeuw be gon een aantal ponyruiters in groepsverband met rijden op een grasveld in Moordrecht. Voor wedstrijden ging men te paard naar Waddinxveen. Om wedstrijden te kunnen rij den moest men ook toen al lid zijn van een paardensportvereniging en, omdat De Zuid plasruiters in die tijd nog niet bestond, waren de ruiters aangesloten bij de Gouwe Ruiters. Uiteindelijk werd op 1 februari 1973 LR. en P.C. De Zuidplasruiters (Landelijke Rijvereni- ging en Pony Club) opgericht. Moordrecht - In gebouw De Stee aan de Boerderijlaan 2 wordt vrijdag 24 mei van 20.00 uur tot middernacht de nacht van ge bed gehouden. Er wordt gebeden voor vervolgde christenen. Er zijn meerdere gebedsblokken die worden ingeleid door een filmfragment. Voor meer informatie: 06-41016484. Na overleg en toestemming van de gemeente en de Drost IJzerman Stichting kreeg De Zuid plasruiters de beschikking over het huidige terrein van bijna één hectare. Er is veel werk verricht: in 2002 is de binnenbak gebouwd, in 2006 is het buitenterrein voorzien van een nieuwe bodem en in 2010 is het crossterrein vernieuwd en zijn er moderne natuurlijke hin dernissen gekomen. Anno 2013 is De Zuidplasruiters een bloei ende paardensportvereniging met bijna hon derd leden en veel activiteiten voor leden en niet-leden. Er worden wekelijks dressuur- en springlessen gegeven. Er worden eventing- clinics en oefencrossen georganiseerd en oefenspringen. Ook vinden er officiële dres- suurwedstrijden plaats, onderlinge wedstrij den voor niet-wedstrijdruiter en jaarlijks een puzzeltocht te paard. Moordrecht - In en rond de Bethelkerk aan de Kerklaan 2 en op het plein van de Mr. Lalleman- school wordt op zaterdag 1 juni van 10.00 tot 15.00 uur een rommelmarkt gehouden. Belang stellenden hebben hier een ruime keuze uit al lerhande tweedehands artikelen als boeken en meubels. Voorts worden er oliebollen, kaas, bloe men, planten, groente en fruit en cadeauartike len en kleding verkocht. De opbrengst is bestemd voor de Bethelkerk en voor de Voedselbank. Moordrecht - Basisschool De Achtbaan hield in het kader van de Koningsspelen op 26 april een sponsorloop. In de soms stromende regen liepen alle leerlingen rondjes op de korfbalvel- den. Rondjes die gesponsord werden door fa milie en bekenden. Op dinsdag 14 mei werd door Sven Blom, leerling van groep 1, symbolisch een cheque uitgereikt aan twee vertegenwoordigers van team Zeparo, één van de teams die in het pinksterweekeinde meeliep in de Ropa run. Alle kinderen van De Achtbaan hebben samen het fantastische bedrag van ruim ze venduizend euro bij elkaar gelopen. Wat bieden wij jou? De baan kan fulltime of partime ingevuld worden: werktijden zijn van 5:30 tot 12:00 a 15:00 uur. Er zijn mogelijkheden om door te groeien. Interesse? Stuur dan je C.V. met motivatie t.a.v. Laurens Oudijk naar laurens@jacoudijk.nl of Gerbera kwekerij Jac. Oudijk, Oogstpad 9, 2752 AG, Moerkapelle. De vertegenwoordigers van team Zeparo namen de cheque in ontvangst. Ben jij leergierig, enthousiast, flexibel en gemotiveerd? Vind je het leuk om in de tuinbouw te werken? Dan zijn wij opzoek naar jou! Functieomschrijving: Beheer en verwerken van bestellingen uit de webshop en email Maken van pakbonnen en veilingbrieven Assisteren bij orderverwerking Uitvoeren en eindcontrole bij verzending Functie eisen: Ervaring met logistiek Ervaring in de tuinbouw Ruime ervaring met Word en Excel Accuraat en gestructureerd kunnen werken, ook onder tijdsdruk In teamverband kunnen werken. InRHnl Klasse Tuinen ^René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen 1 T 06 27094771

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37