Elke woensdag! Verzilver uw goud in ons mobiel kantoor! Thaise topvechter bij Brothers Toernooi op Raadhuisplein Heijman plaatst zich voor EK en EYOF Open toernooi TC Zevenhuizen Goede prestaties NGV gou< wisselkantoor Goudwisselkantoor 46 HART VAN HOLLAND I SPORT I 22 MEI 2013 Boksen Jeu de Boules Voetbal Groeneweg wint eerste promotieduel Judo Tennis Turnen Locaties van onze (mobiele) kantoren bij u in de buurt r 4 1 Zevenhuizen - Voor zeventig pro cent van de wedstrijd in balbezit zijn en toch verliezen. Dat over kwam afgelopen weekend Den Hoorn tegen mede derde klasser Groeneweg. In deze eerste wed strijd om promotie naar de 2e klas hadden de bezoekers veel meer balbezit dan de thuisclub. Ondanks dit vele balbezit creëerde Den Hoorn weinig kansen. In de elfde minuut schoot Nicky van den Bos een vrije trap tegen de lat maar dat was dan ook het enige aanval lende wapenfeit. Groeneweg kreeg ook niet veel kansen, maar in de eerste minuut na de rust had Joey Grootscholten op aangeven van JP Hordijk wel een prachtige kans op de 1 -0, maar de bal belandde op de lat. Nadat aanvoerder en topscorer Maurice Eckhardt wegens een lies blessure het veld moest verlaten, werd het spel er niet beter op. Tien minuten voor tijd gebeurde dan toch waar Den Hoorn niet op had gerekend, maar waar Groene weg wel patent op heeft. De goed spelende Coen Hoogeveen gaf een voorzet waarna invaller Jan Dou- we Hof de bal met de borst terug legde op neef Erwin Hof die met een halfvolley de bal strak tegen de touwen schoot. Doelman Van Paassen zat nog wel met de vin gertoppen aan de bal maar kon het schitterende doelpunt niet voor komen. Komende zondag in Den Hoorn de return. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse judoka Jim Heijman (17) heeft zich na zes kwalificatie toernooien, onder andere in Berlijn en Tsjechië, geplaatst voor de Eu ropese kampioenschappen judo tot 18 jaar in Estland in de klasse tot 73 kilo. Tevens plaatste hij zich voor het European Youth Olympic Fes tival (EYOF) dat dit jaar zijn Olym pisch dorp in Utrecht opzet. Het EYOF vindt om de twee jaar plaats en lijkt in alles op de 'echte' Olym pische Spelen. Het wordt georga niseerd voor Europese topsporters onder de achttien jaar in negen verschillende takken van sport. Als voorbereiding op het EK en EYOF was Heijman afgelopen weekend in Polen bij de European Cup Cadets in Bielsko Biala. He ijman won daar vier van zijn zes partijen op ippon. Hij won van Oleksandr Kruk uit de Oekraïne, Marek Svestka uit Tsjechië, Luca Genito uit Zwitserland en Lovro Kovac uit Kroatië die zevende op de Europese ranglijst staat. In de poulefinale verloor hij van de Duit se Tim Gramkow en om het brons van Rezo Mesablishvili, die vorig jaar kampioen van Oekraïne werd. Heijman werd vijfde in dit sterke deelnemersveld. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeu de Boules Club Nieuwerkerk or ganiseert voor zaterdag 29 juni voor de 22e keer het Raadhuis plein Jeu de Boules toernooi. Teams van familieleden, buren of bijvoorbeeld collega's kunnen zich aanmelden. Er wordt gespeeld in triplettevorm, wat betekent dat een Nieuwerkerk aan den IJssel - Tien turnsters van NGV deden zaterdag 18 mei mee aan de jaarlijkse Open Turnkampioenschappen in Breda. Achthonderd turnsters vanuit aller lei regio's hadden zich ingeschreven. Zevenhuizen - Het Open Toernooi van TC Zevenhuizen vindt plaats van maandag 24 tot en met zon dag 30 juni. Een week lang wordt op sportieve wijze gestreden om elk punt. Gezelligheid en een goe de sfeer staan tijdens het toernooi centraal. Er wordt gespeeld vol gens poulesysteem in de catego rieën 4 tot en met 8 (single, dubbel en mix), ledereen die als lid staat team uit drie personen dient te be staan. In de A-poule spelen licentie spelers; in de B-poule, voor de niet- licentiespelers, wordt gestreden om de felbegeerde wisselbeker. Alle deelnemers ontvangen aan het ein de van het toernooi een herinnering. Voor meer informatie en aanmel den: www.jbcnieuwerkerk.nl. De NGV-turnsters draaiden allemaal prima wedstrijden, voor pupil I Britt Petterson was er een gouden me daille en Meggie Markus mocht bij de pupillen II de bronzen medaille in ontvangst nemen. ingeschreven bij de Nederlandse tennisbond kan meedoen. Voor de vrijdagavond staat een feest op het programma waar de muziek verzorgd wordt door dj Bart. Het tennispark is gelegen aan de Knib bel weg 18. Inschrijven kan tot en met donderdag 6 juni. Inschrijven kan tot en met donderdag 6 juni. Voor meer informatie: www.toernooi.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Thaise topvechter Yo Yodphet kwam vrij dag 17 mei naar sportschool Brothers om daar voor de circa tweehonderd belangstellenden een clinic te geven. Zowel de jeugdleden als de volwas senen kregen de kans om met de Thaise kampioen zelf te trainen. Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl www.goudwisselkantoor.nl Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur De goudprijs en zilverprijs waren nog nooit zo hoog. En dus kan het interessant zijn juist nu uw gouden sieraden, munten en zilver te verkopen. Maar dan wel aan een vertrouwd adres: het Goudwisselkantoor. Zonder een afspraak te maken kunt u dus met uw sieraden, horloges, baren, munten, zilver bestek, zilveren schalen en verzamelingen langskomen. Wacht niet langer, profiteer van de huidige hoge goudprijs en kom bij ons langs voor een vrijblijvende taxatie. Let op: verplichte legitimatie bij binnenkomst! ruim 25 jaar ervaring in goud, zilver en munten een deskundige en vrijblijvende taxatie contante betaling of indien gewenst per bank discrete ruimte voor de taxatie advies in het beleggen van goud en zilver - meer dan 25 kantoren door heel Nederland Bodegraven Winkelcentrum Broekvelden (ingang C1000) Broekvelden 27, 2411 LG Elke woensdag 10:00 - 16:30 uur facebook.com/ goudwisselkantoor Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter, al ruim 25 jaar een begrip in de wereld van de goudhandel. Vanzelfsprekend is Goudwisselkantoor lid van de diverse vakverenigingen. Goudwisselkantoor is geen winkel, maar koopt uitsluitend goud, zilver en munten in. Door onze jarenlange ervaring weten we waar het om gaat in de goudwereld. U krijgt dus een reële taxatie en een goede prijs. Waddinxveen Groensvoorde 2, 2742 DJ Elke zaterdag 10:00 - 16:30 uur Berkel en Rodenrijs (parkeerplaats Kerkstraat) Kerkstraat 10, 2651 CE Elke dinsdag 10:00 - 16:30 uur Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48, 2914 KC Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 46