Wilt ii het lekkerste malse vlees? Moerkapelle kansloos in nacompetitie Schoolvoetbaltoernooi Geweldig seizoen voor IJssel C1 Regio-atleten in run-bike-run Laatste wedstrijden op sportpark Dorrestein Oudgediende wint Van der Dussen Toernooi Lopen voor Buddies Atletiek Hallo J JJj yjjj [j HART VAN HOLLAND I SPORT I 22 MEI 2013 47 Voetbal Hockey Korfbal Jeu de Boules Vanaf 5 juni bij Jumbo aan de Dorpsstraat 129 in Zevenhuizen. jumbosupermarkten.nl/zevenhuizen Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag 18 mei de eerste wedstrijd in de nacompetitie in Wassenaar tegen Blauw Zwart. Moerkapelle begon vol inzet maar liep binnen enkele minuten tegen twee dompers op. t REGEN Een te korte terugspeelbal vanaf het middenveld gaf de spits van Blauw Zwart de kans om door te lopen op keeper Dubbis. De spits raakte de bal net voor de keeper, de bal was buiten bereik naast gegaan, maar voor de keeper was het ontwijken van de spits onmogelijk. Een straf schop en gele kaart voor de keeper was het resultaat evenals een 1-0 voorsprong voor Blauw Zwart. De volgende domper kwam binnen drie minuten. Van der Hoven veroverde met een sliding de bal op de rand van het zestienmetergebied, de bal raakte net de arm van Van der Ho ven en weer besloot de scheidrech- ter tot de zwaarste straf; opnieuw Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesse- lande - De triatleten Carlo van den Bergh uit Nesselande en Eric Smits uit Nieuwerkerk aan den IJssel de den op tweede pinksterdag mee aan de triathlon in Woerden. Het zwem men werd afgelast vanwege de lage watertemperatuur van 12°C. De 150 deelnemers namen daarom deel aan 2,5 km hardlopen, veertig kilometer Nieuwerkerk aan den IJssel - De se- leetieteams van CKV spelen zaterdag 25 mei hun laatste thuiswedstrijden op sportpark Dorrestein. Met ingang van het seizoen 2013/2014 speelt Nieuwerkerk haar thuiswedstrijden op het veld ook op het nieuwe com plex Kleine Vink. Om 9.00 uur probeert de A2 zich veilig te spelen in de Al- een strafschop die keurig binnen werd geschoten. Moerkapelle was van slag maar legde met veel beter combinatie voetbal het betere spel op de mat doch was de rest van de wedstrijd kansloos. Blauw Zwart maakte in de 48e minuut van de eerste helft nog een doelpunt na een counter. De wedstrijd was hiermee voor rust eigenlijk al gespeeld en beslist. Komend weekend mag Moerkapelle het thuis proberen tegen Leiden of Ariston. Of dit nog kan bijdrage aan het doel van de nacompetitie, is maar zeer de vraag. fietsen en 7,5 km hardlopen. De beide triatleten, inmiddels mid den 40, deden goed mee. Na 2,5 kilometer lopen lag Van den Bergh twaalfde en Smits veertiende. Het fietsen gebeurde in de stromende regen. Dit vereiste veel concentra tie. Van den Bergh liep uit door een gemiddelde snelheid van 40,5 km/u en Smits kon goed volgen met een klasse, om 10.00 uur speelt de C3 haar kampioenswedstrijd. Om 10.00 uur een kraker in de C-hoofdklasse, C1 speelt tegen DeetosSnel, de finalisten van het zaal-NK. Nieuwerkerk moet winnen om nog kans te maken op het kampioenschap. Om 11.00 uur speelt A1 tegen Excelsior, beide ploegen strij den om handhaving in de Overgangs- Moerkapelle/Oud Verlaat/Zevenhui zen - Het jaarlijkse schoolvoetbal toernooi voor scholen uit Moerka pelle, Oud Verlaat en Zevenhuizen vond plaats op woensdag 15 mei op de velden van w Groeneweg. Nadat de poulewedstrijden ge speeld waren, vonden de kruisfi nales plaats. De winnaars hiervan gingen door naar de finale. Hierin gemiddelde snelheid van 39,5 km/u per uur te fietsen. Op de afsluitende 7,5 km lopen kon Smits nog dertig seconden goedmaken op Van den Bergh. Van den Bergh werd tweede bij de heren 40 en Smits vijfde. In het overall klassement werden ze respectievelijk zevende en twaalfde. klasse. Om 12.30 uur kan Nieuwerkerk 3 kampioen worden tegen Oranje Wit. Om 13.30 uur treedt Nieuwerkerk 5 aan tegen koploper KOAG, de ploeg heeft nog een klein kansje op hand having. Verder spelen om 14.00 uur Nieuwerkerk 2, om 15.00 uur Nieu werkerk 6, dat nog kampioenskansen heeft, en om 15.30 uur Nieuwerkerk 1. Keijzerschool 1, de w kwamen Keijzerschool 1 en De Een- dragt 3 tegenover elkaar te staan. De wisselbeker ging, net als vorig jaar, mee naar de Keijzerschool. Uit slag: 1. Keijzerschool 1, 2. Eendragt 3,3. 't Reigerbos 1, 4. Rehoboth 2, 5. Rehoboth 1, 6. Rehoboth 3, 7. De Eendragt 2, 8. Nessevliet 1, 9. De Eendragt 1, 10. 't Reigerbos 2, 11. 't Reigerbos 3. De sportiviteitsprijs ging naar Nessevliet 1. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de banen van jeu de boules club werd zaterdag 18 mei het Van der Dus- sen toernooi gespeeld. Ondanks de hevige regenval van vrijdag waren de banen goed bespeelbaar. Het toernooi werd over zes partijen gespeeld in de speelvormen tete a tete, doublette en triplette. Na zes Nesselande - Loopgroep Nesselande organiseert in samenwerking met de plaatselijke winkeliers en een aan tal sponsoren voor zaterdag 25 mei voor de zevende keer de Nesseloop. Het parcours, met een lengte van 7 of 14 kilometer, is uitgezet over de fietspaden rond de Zevenhuizer- naars van het schoolvoetbaltoernooi. Penaltybokaal Keeper Steven Barents zag 160 pe nalty's op zich afgevuurd worden, waarvan er 27 in het doel beland den. Uitslag: 1. Keijzerschool 1, 2. 't Reigerbos 2, 3. Eendragt 1, 4. Nes sevliet 1, 5. Eendragt 2, 6. Rehoboth 1, 7. Rehoboth 2, 8. Eendragt 3, 9. Rehoboth 3, 10. 't Reigerbos 3, 11. 't Reigerbos 1. uur spelen kon de einduitslag wor den opgemaakt. Hierbij bleek dat slecht één speler al zijn partijen gewonnen had. Oudgediende Harry Borgers veroverde de eerste prijs met zes winst en een van saldo 23 punten. Peter Troost werd tweede en Conny Smithuis behaalde de derde plaats. plas met start en finish op de Sicilië Boulevard. Voor kinderen is er een kidsrun over 1 of 1,5 kilometer. Om Buddies.nu extra te steunen kunnen T-shirts aangeschaft worden. Voor meer informatie: www.nesseloop.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het was een geweldig seizoen voor de jongens van IJssel Clwaarin ze zowel zaal kampioen als veldkampioen werden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47