VA Y\ Baasimmedia &,QF> "Vooral muffins en braadworsten populair" Geen schadevergoeding voor pontbaas HART VAN HOLLAND ZUIDPlAS 29 MEI 2013 Culinaire markt in Zevenster Hoofdtrainer Moerkapelle vertrekt Wethouder en Fietsersbond vinden elkaar weer A., Üorfr <uZc éA&eswuZ L PERSBERICHT bAAS[avv\edia 11 Zevenhuizen - Wie dinsdag een be zoek bracht aan De Zevenster werd verrast door verschillende etens- geuren. Van patat tot een broodje braad worst met zuurkool, saté of haring; op de culinaire markt in het zorg centrum was van alles te vinden. De vlag bij ieder kraampje verraadde uit welk land het gerecht kwam dat er te halen was. Volgens Piet Smal van de Lions, de serviceclub die de culinaire markt organiseerde, waren vooral de muffins en de braadwor sten erg populaironderde bewoners van De Zevenster. Bij de kraampjes met paella en gyros liep het minder storm. "Dat is misschien toch iets te exotisch voor sommigen." Na afloop van het eetfestijn overhandigde een vertegenwoordiger van de Lions Ze venhuizen ook nog een cheque van 3000 euro aan De Zevenster. Moordrecht - Pontbaas Wim Verburg van de veerdienst Moordrecht-Goude rak krijgt van de provincie Zuid-Holland geen vergoeding voor de schade die hij zegt te hebben geleden door de opening van de Zuidwestelijke Randweg en de Gouderakse brug over de Hollandsche IJssel in juli vorig jaar. Dit heeft Gedeputeerde Staten 21 mei besloten, op basis van de conclusies van een De pizza-punten vonden gretig aftrek. Sinds vorige zomer is het aantal mensen dat gebruik maakt van de veerdienst Gouderak-Moordrecht sterk teruggelopen. Exploitant Wim Verburg heeft daarom vorig jaar bij de provincie een verzoek om vergoeding van planschade in gediend. Het door de provincie volgens standaardprocedure ingeschakelde advies- en ingenieursbureau wijst erop dat op het moment dat Ver burg de veerdienst in 2008 overnam van de vorige eigenaar, al duidelijk, was dat de nieuwe weg en brug over de Hollandsche IJssel zouden worden aangelegd. Hij zou dus een aanvaardbaar risico hebben geno men. Verburg reageert dinsdag gelaten: "OK, dan heb ik het niet goed ge daan." Hij is vaag over hoe het ver der moet met de veerdienst: "De ex ploitatie houdt op, maar geen idee wanneer. Er moet al bijna een jaar geld bij." Goed woordje De gemeenteraad van Zuidpias heeft in november gesteld de veer- verbinding graag te willen behou den, op zijn minst als voet-fietsveer. Wethouder Arjen Hazelebach heeft er bij de gemeente Ouderkerk, die het veerrecht verhuurt, een goed woordje voor gedaan, maar zegt geen verantwoordelijkheden van die gemeente te zullen overnemen, en ook niet financieel te bijdragen aan het instandhouden van de veerdienst. Het schip van Verburg, de 'Veer kracht', staat overigens nog steeds te koop. Verburg: "Er is wel be langstelling geweest, maar geen koper." De veerbaas wil de veer dienst, als zijn schip is verkocht, eventueel voortzetten met twee oudere ponten. Moerkapelle - Hoofdtrainer Cees Fransen en voetbalvereniging Moerkapelle hebben in goed overleg besloten volgend seizoen toch niet samen verder te gaan, in tegenstelling tot eerdere be richten. Fransen bereikte met de selectie dit seizoen de nacompe- titie. Zuidpias - De Fietsersbond, in de persoon van interim-voorzitter Frans Peelen, en wethouder Arjen Hazelebach ondertekenen donder dag een aantal werkafspraken over de manier waarop zij in de toekomst met elkaar zullen overleggen. Ha zelebach: "Ik ben blij dat we elkaar weergevonden hebben." De verhouding tussen de wethouder en de Fietsersbond, afdeling Zuid- plas, bleek vorig jaar onder druk te staan toen voorzitter Wilfried Pluim van de bond opstapte. In een pers bericht schreef de Fietsersbond dat 'de gemeente geen luisterend oor heeft ten aanzien van ideeën voor het stimuleren van fietsgebruik en voor het verbeteren van de veilig heid voor fietsers'. De wethouder zei zich in dat beeld niet te herkennen. Fietspaden Het college van Zuidpias en het be stuur van de bond ontmoetten el kaar half mei om te bespreken hoe zij verder willen. Dat heeft geresul teerd in het protocol dat donderdag wordt ondertekend. De Fietsersbond heeft ook gevraagd om vroegtijdig te worden betrokken bij de moge lijke aanleg door de provincie van drie fietspaden in de gemeente. Het gaat om paden tussen Nieuwerkerk en Zevenhuizen, tussen Moerkapel le en Benthuizen en tussen Gouda en Nieuwerkerk, die op zijn vroegst over vier jaar in gebruik kunnen worden genomen. SEIZOENS AANBIEDING C\ m Oenzinemaaier l/y BenïirjemaiiitrJ' HF2417HB L V Ambachtweg 30 2841 LZ Moordrecht T 0182 372 513 Openingstijden: ma-vr 8.00-17.00 za 8.30 12.00 uur Tot ziens in onze showroom: tuin- en parkmachines bv Ls POWER EQUIPMENT Ddzb aanbieding m p»,-iin tot i oktober 2Ö13 WWW.honda.fll Vrijdag 24 mei 2013 verscheen in de media het volgende bericht: "Drukkerij Baas is failliet, het bedrijf opgestart in 1972 etc.etc. Deze berichtgeving was niet helemaal correct. Het voorlopige faillisement betreft Drukkerij K. Baas. De oude drukkerij is in 2005 opgesplitst in 2 zelfstandige ondernemingen: Drukkerij K. Baas en Reclamestudio Baasimmedia. Reclamestudio Baasimmedia heeft in november 2012 het gehele bedrijfspand aan de Parallelweg Zuid 29 in Nieuwerkerk aan den IJssel gekocht. Drukkerij K. Baas huurt slechts een gedeelte van dit pand. Momenteel is er een grote verbouwing/renovatie gaande om het pand zowel aan de binnen- als buitenkant een moderne uitstraling te geven. Ron Baas van Reclamestudio Baasimmedia wil dan ook met klem benadruk ken dat zijn bedrijf financieel gezond is. Hij hoopt dat zijn bedrijf geen schade zal ondervinden door de negatieve bericht geving omtrent Drukkerij K. Baas. Reclamestudio Baasimmedia is een cross media studio, waar u terecht kunt voor al uw media-uitingen. Van visitekaartjes tot A0 posters, van websites tot videoproduc ties en marketingcommunicatie. Momen teel bestaat het team uit vier creatieve duizendpoten. Mocht het voor Drukkerij K. Baas toch negatief aflopen, dan zal het team van Baasimmedia proberen een invulling te geven aan de vrijgekomen druk- en kopieerservice. Parallelweg-Zuid 29 2914 LC Nieuwerkerk aan den IJssel Tel. 0180-322305 www.baasimmedia.nl Ron Baas van Reclamestudio Baasimmedia Reclamestudio-Crossmedia - Print Sign

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 11