Reparatie van smartphones, tablets, notebooks en desktops. s &b, KNAAP Anoniem online hulp voor jongeren VAN RIJK enthousiaste bezorgers Nesselande r g uestion-zone.nl MEDEWERKER ALGEMENE ONDERSTEUNING lEtff Interesse? 12 HART VAN HOLLAND I ADVERTENTIE 29 MEI 2013 computers^ verkoop reparatie onderhoud Voor de afdeling Watersystemen zijn wij op zoek naar een collega voor de functie van: 36 uur per week www.hhsk.nl het BOUWBEDRIJF VERSPREIDING Van Rijk Verspreiding is op zoek naar voor de verspreiding van het Hart van Holland in Staringlaan 17d - 2741 GC Waddinxveen - 06 - 22 22 34 59 Stuur deze bon dan op naar bovenstaand adres hi Goerami Computers Dorpsstraat 28C 2912 CB Nieuwerkerk aan den IJssel T: (0180) 312212 E: info@goerami.nl www.goerami.nl Water staat volop in de aandacht. Het klimaat verandert. Inzichten over de manier waarop Nederland met het water moet omgaan veranderen. Dat maakt ons werk boeiend en spannend. Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard werkt aan droge voeten en schoon water in het gebied tussen Schoonhoven, Zoetermeer en Rotterdam. Er wordt gewerkt aan de kwaliteit van het oppervlaktewater, het waterpeil, de water keringen en een aantal wegen. Het waterschap staat voor duurzaam waterbeheer en is een belangrijke partner bij de inrichting van stedelijk en landelijk gebied, zowel regionaal, landelijk als internationaal. Wat ga je doen? Als medewerker algemene ondersteuning verricht je zelfstandig onderhoudswerkzaamheden aan watergangen en waterstaatkundige objecten, inclusief het groenonderhoud. Het plaatsen van stuwen en peilschalen behoort tot je taken, evenals het aanleveren van onderhoudsgegevens en het verhelpen van storingen aan watergangen en water staatkundige objecten. Je verwijdert kroosdekken en drijfvuil. De nieuwe collega zal voor 50% van de tijd worden ingezet op de maaiboot. Wie zoeken wij? Wij zoeken een enthousiaste collega die van aanpakken weet en van buiten werken houdt. Voor deze functie vragen wij: Een afgeronde (technische) MBO-opleiding; •Technische kennis van de diverse uitvoerings-, onderhouds- en beheermethoden en -technieken en bijbehorende regels en voorschriften; Ervaring in het besturen en bedienen van diverse voertuigen en gereedschappen en in het bijbeho rende dagelijks klein onderhoud; Kennis van materialen en veiligheidsvoorschriften en inzicht in de werking van voertuigen en gereed schappen; Rijbewijs B, en bezit of bereid tot het behalen van rijbewijs E. 1 v. V - - - Wat bieden wij? Een collegiale, informele en professionele werk omgeving, waarin ruimte is voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling. De salarisindicatie bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.339,- bruto per maand (schaal 5 CAO Waterschappen), op basis van 36 uur. Aanvullend op je bruto salaris ontvang je een Individueel Keuze Budget (1KB) van circa 20-22% van je bruto salaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering). Het 1KB kun je flexibel inzetten voor extra verlof, opleidingen, aanvulling op het salaris etc. Verder bieden wij ook uitstekende secundaire arbeids voorwaarden als een reiskostenvergoeding, een gunstige pensioenregeling en collectieve korting op verzekeringen. Meer weten? Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij Kees van der Wielen, Teamleider, telefoonnummer 010-4537361 Ben jij degene die wij zoeken? Solliciteer dan online via www.schielandendekrimpenerwaard.nl vóór 19 juni 2013. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Zaterdag juni organiseren Knaap Maatwoningen Knaap Bouwbed rijf een Open Informatiedag in combinatie met de landelijke dag van de bouw om al uw vragen omtrent kavels, bouwen en verbouwen te beantwoorden. De showroom aan de Groeneweg 38 te Rotterdam Nesselande is geopend van 10:00 uur tot 13:00 uur. Wilt u verzekerd zijn dat een advi seur van Knaap u direct te woord kan staan, meld u dan even aan. Dan plannen wij samen met u een afspraak in. Knaap Maatwoningen is tevens op locatie Lindenhof te Rotterdam Nes selande aanwezig tussen 10:00 uur en 13:00 uur voor een "kijkje achter de schermen" bij de drie woningen in aanbouw. U bent vrij om langs te rijden! Graag tot zaterdag 1 juni tussen 10:00 uur en 13:00! Groeneweg 36, 3059 LC Rotterdam-Nesselande. Telefoon (010) 222 10 10. www.knaapbouwbedrijf.nl Naam: Adres: Plaats: Telefoon:

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 12