Pieter Ros (77): Acties iuni 9,95 €17,50 8,00 8,00 m mh Maak nu een proefrit op een elektrische fiets van Gazelle! M00ft proefrit accu I "Mijn conditie is enorm verbeterd" Gazelle HART VAN HOLLAND VITAAL 29 MEI 2013 37 In de maand juni is de 60 min. behandeling de behandeling van de maand Super hars actie's heel de maand juni 50% korting *0 De hele maand juni, maSSdCJG 9,95! Corsicalaan 33 3059 XX Rotterdam I 010 222 12 02 I www.sunandbeautystore.nl Ontwerp JDI DTP 2"*$ Met het Gazelle (££j£|-plan kiest u eenvoudig uw ideale elektrische fiets. PJ U kiest het perfecte model: transport-, toer- of stadsfiets? Of extra veilige fiets? ÊM Met of zonder extra sterke motor? U komt tijdens onze Opstapdag bij ons langs voor een uitgebreide proefrit. SNa de proefrit maakt u pas de keuze voor de accu. Op elke elektrische fiets passen namelijk meerdere accu's. U leest er alles over op gazelle.nl! Datum: 31 mei Dorpsstraat 61 - 2761 AA Zevenhuizen T. (0180) 63 12 75 - E. info@pigmanstweewielers.nl IA/, www.pigmanstweewielers.nl KONINKLIJKE Normaal JJaörOT) nu voor maar €25,00 Deze behandeling bestaat uit: reinigen, peeling, stomen, huidanalyse, onzuiverheden verwijderen, epileren, gezicht's en decolleté massage, masker, dag verzorging en na afloop mogelijk professionele visagie mogelijk! De nieuwste zonnebanken van het merk Ergoline garanderen perfecte bruiningsresultaten en dat tegen de zeer voordelige vaste prijs van 9,95 Na het zonnen kunt u gratis gebruik maken van een heerlijke aftersun Nagels of teennagels, voor een mooie set acryl- of gelnagels bent u bij de Sun Beauty Store aan het juiste adres. Kijk voor meer info op www.sunandbeautystore.nl Moordrecht - Pieter Ros (77) kwam 32 jaar geleden als zelfstandig ondernemer in Moordrecht wonen. Toen hij 58 was, stopte hij daarmee. Sportief was hij altijd al: hij ging veel zwemmen. Toen hij last kreeg van een hartritme-stoornis stopte hij daar mee. Maar thuis gaan zitten was ook niets voor hem. Ros vertelt: "Ik vroeg me af waarom ik niet naar de sportschool ging. Ik had het beeld dat er alleen maar machos met tattoos kwamen. Toen ben ik gaan kijken bij 'Zin van Bewegen'. Daar hadden ze een speciaal programma voor mensen met hartritmestoornissen. Ik ben er heel goed op gevangen. Het ging beter met mijn hart. Ik ga nu vijf keer per week naar de sportschool. Mijn conditie is enorm verbeterd. Ik ging lopen, fietsen en roeien. Sport is een onderdeel van mijn leven geworden. Het is geen belasting voor me. Het personeel is heel erg aardig voor me. En daarbij heb ik veel sociale contacten opgedaan." Ros probeert zijn enthousiasme voor het sporten nu ook aan anderen over te brengen. "Ik zeg tegen de mensen: Probeer het vol te houden, als je eenmaal drie dagen niet gaat, dan lukt het niet meer." Hij is altijd blij als het weer maandag is. "Want dan kan ik weer naar de sportschool." Onderbenen van voor maar Hele benen van voor maar Bikinilijn van €JJ5r5TJ voor maar Armen van €^0r5Ü voor maar UI Oksels van €JL&r5Ü voor maar Keuze uit: gezichtsmassage nekmassage, beenmassage, of rugmassage. OPENINGSTIJDEN: Maandag: 12:00 - 22:00 Di t/m zat: 09:00 - 22:00 Zondag: 12:00 - 20:00 I Ga naar de website en like onze facebookpagina om op de hoogte te blijven.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37