Gratis museumkaarten bij Kaasspecialist Theo van Dongen Zelf sanitair uitproberen bij sanitairspecialist Babyspreekuur bij kinderfysiotherapie M en M Vertrouwd gezicht bij Case Men's Store HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 29 MEI 2013 41 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Bij kaasspecialist Theo van Don gen in de Reigerhof in Nieuwer- kerk aan den IJssel zijn vrijdag 24 mei drie gratis entreekaarten voor het Rijksmuseum uitge reikt aan Nico de Brieder, Irene Jongerden en G. Aalberts (deze laatste staat niet op de foto). De wedstrijd was georganiseerd voor de vijftig zaken van De Kaasspe- cialist/Zuivelland. In totaal wa ren er, zo vertelt Vincent Mosch van de afdeling marketing, 150 winnaars. De deelnemers moes ten een wedstrijdformulier in vullen dat bij nieuw of opnieuw geïntroduceerde kaasjes zat en daarbij moesten zij raden hoe veel bezoekers het Rijksmuseum in 2012 had. Ondanks de grote verbouwing waren delen van het museum wel toegankelijk voor het publiek. Het aantal bezoekers bedroeg 965.000. Blelswijk - De Dorpsstraat van Bleis- wijk is weer een winkel rijker. Het pand waar voorheen drogist Hordijk gevestigd was, heeft een metamor fose ondergaan en is omgebouwd tot een eigentijdse zaak met ergono misch (aangepast) sanitair. De mensen achter Van der Velden Comfort Sanitair zijn Valesca en Hans van der Velden van het ernaast gelegen loodgietersbedrijf. Zij heb ben een jarenlange ervaring in het aanleggen van badkamers, toiletten en keukens. Zij werken in deze re gio ook voor verpleeghuizen en wo- ningbouwcoöperaties. Valesca ver telt: "Wij kwamen op het idee voor deze winkel omdat er veel vraag is naar luxe en/of aangepast sanitair. Eigenlijk kan men nergens eerst de producten testen of bekijken. Vanaf nu kan dat dus in deze winkel." Ze vervolgt: "Wij hebben ondermeer een onderdouchetoilet. Daar wordt je ook gewassen en geföhnd. We hebben er een speciale toiletruimte voor gemaakt met beugels. De ruim te is ook rolstoeltoegankelijk. Verder kunnen mensen in hoogte verstel bare wastafels uitproberen. Je kunt ze met de hand of met een knopje verstellen. We hebben ook speciale Valesca en Hans van der Velden in hun net geopende zaak Van der Velden Comfort Sanitair. kranen, die geschikt zijn voor ie dereen die beperkingen ondervindt met de handen. De kraan werkt met pads en gaat aan door middel van infrarood. Verder zijn er nog dou chestoeltjes die de klanten kunnen uitproberen." Bijzonder is dat ook rollators en scootmobielen in de winkel kunnen worden uitgepro beerd. Aanpassingen op het gebied van comfort verzorgt het bedrijf nu al ruim twintig jaar. Alle producten worden door hun eigen mensen gemonteerd. Van der Velden levert producten die het ook voor mensen die minder mobiel zijn mogelijk ma ken zo lang mogelijk van hun eigen badkamer, toilet en keuken gebruik te blijven maken. Valesca: "Het is een winkel vol voorbeelden van za ken die het mensen met een handi cap makkelijker maken in en rond het huis. Van maandag tot en met vrijdag kan men een afspraak maken voor een bezoek aan de winkel, die ook voor rolstoelen en scootmobie len toegankelijk is. Zaterdag is de winkel geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie of een af spraak: www.veldenbv.nl of tel. 010- 5212960. Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kinderfysiotherapeuten van Kin derfysiotherapie M en M houden zaterdag 7 juni een babyspreekuur. Ouders die vragen hebben over de ontwikkeling van hun baby kunnen terecht op dit maandelijkse gratis spreekuur. Bij baby's kunnen zich al problemen voordoen, waarover ouders zich zorgen maken. Voor beelden zijn te weinig spierspan ning of juist te veel spierspanning, een voorkeurshouding, een afvlak king van het hoofdje, erg onrus tig en huilerig zijn. Dit alles kan invloed hebben op de motorische ontwikkeling. Mogelijk twijfelen ouders of behandeling nodig is. De kinderfysiotherapeuten denken met de ouders mee en staan klaar met raad en daad. Het spreekuur heeft iedere eerste zaterdag van de maand plaats van 10.00 uur tot 12.30 uur. Mieke en Muriel, de therapeuten, hebben één duidelijk doel: ieder kind, hoe klein dan ook, moet kunnen genieten van bewe gen. Kinderfysiotherapie M en I Kerklaan 81 a, Nieuwerkerk a/d IJssel. Tel 0180313045 (www.kin- derfysiotherapiemenm.nl). Sjoerd Verhulst en Debby Bachstein van Case Men's Store in winkelcen trum De Reigerhof in Nieuwerkerk aan den IJssel. Sinds april is er een bekend en vertrouwd gezicht terug in win kelcentrum De Reigerhof. Debby Bachstein, die voorheen ruim tien jaar werkte bij Cracks, is nu store manager bij Case Men's Store. Case Men's Store is in de plaats geko men van Cracks. Na een intensieve verbouwing heeft het dorp er weer een eigentijdse herenmodewinkel bij. Bachstein vertelt: "Wij verko pen mode voor het type zakenman tussen de 35 en 40 jaar. Sportieve en casual kleding, niet te netjes." Bachstein en haar team laten de klanten graag kennis maken met de uitgebreide collectie kleding, schoenen en accessoires voor mannen. Kijkend naar de merken worden er namen verkocht als ScotchEtSoda, Denham, Distrezzed, New Balance, Good People en Cold Method. Als schoenenmerken heb ben ze ondermeer New Balance, Goliath, en Generic Surplus. I

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 41