Voor onze nieuwe Nieuwerkerk zoeken aSQDssïO altijd Voetbalschoenen Pellè voor Alpe d'HuZes Rommelmarkt Bethelkerk Starreveld en Terlouw winnen Combinatieconcert in Dorpskerk Opbrengst collecte Longfonds Eerst rennen, dan feesten HART VAN HOLLAND 29 MEI 2013 Duivensport oordrecht - Met nog maar een kleine twee weken te gaan voordat de actie Aple d'Huzes plaatsvindt, is het team van de 4 Musketiers hard bezig met het inzamelen van geld voor dit goede doel. Johan Tuynder, één van de Musketiers, kreeg Graziano Pellè, topscorer van Feyenoord zover zijn schoenen af te staan voor dit goede doel. De schoenen leverden 300 euro op. Het in te zamelen streefbedrag van 20.000 euro is in zicht, maar donaties blijven welkom. Voor meer informatie: deelnemers.opgevenis- geenoptie.nl/teams/de-4-musketiers. Moordrecht - In en rond de Bethelkerk aan de Kerklaan 2 en op het plein van de Mr. Lal- lemanschool wordt op zaterdag 1 juni van 10.00 tot 15.00 uur een rommelmarkt gehou den. Belangstellenden hebben hier een ruime keuze uit allerhande tweedehands artikelen fa als boeken en meubels. Voorts worden er olie bollen, kaas, bloemen, planten, groente en fruit en cadeauartikelen en kleding'verkocht. De opbrengst is bestemd voor de Bethelkerk en voor de Voedselbank. Moordrecht - Voor de Gevleugelde Vrienden stonden zaterdag 25 mei twee vluchten op het programma. Met een harde noordwesten wind moesten de duiven er hard voor werken. De eerste vlucht werd om 8.00 uur gelost in Peronne, deze vlucht van 259 kilometer werd glansrijk werd gewonnen door C. Starreveld en Zn. Uitslag': C. Starreveld en Zn 1, 2, 4, 14. J. Speksnijder 3, 11, 15, 20. T. Tuynder 5. A. Dekker 6,18. M. Terlouw 7,19. Gerard de Lelij 8, 9, 17. G. en A. Heikoop 10. P. en J. Heikoop 12. P. Twigt 13. A van der Hoeven 16. Later op de dag was het wachten op de eer ste dagfond vlucht van dit jaar vanuit Cha- teaudun, een zware vlucht van 495 kilometer. De duiven waren om 09.30 uur gelost en om 17.12 uur was de eerste duif terug op het hok van M. Terlouw. Uitslag: M. Terlouw 1, 6, 8, 14, 19. P. en J. Heikoop 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 17,18, 20. J. Speksnijder 7. A. Eegdeman 9. C. Starreveld en Zn 13. P. Twigt 15.T. Tuynder 16. Moordrecht - Het tweede concert in een serie die georganiseerd wordt door Stichting Orgel cultuur Zuidpias is een combinatieconcert en vindt plaats op zaterdag 1 juni in de Dorpskerk. Organist Cees-Willem van Vliet en Trudi Bos, spelend op dwarsfluit, brengen dan werken ten gehore van J.S. Bach en van de modernere Arvo Part uit Estland. Het concert begint om 20.00 uur. De toegang bedraagt 7 euro voor volwassenen en 4 euro voor kinderen en CJP- houders. Moordrecht - De onlangs gehouden collecte voor het Longfonds heeft in Moordrecht 3122.50 euro opgebracht, een hogere op brengst dan vorig jaar. De organisatie bedankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. Moordrecht - De bijna honderdjarige Sint Jo zefschool hield vrijdag een sponsorloop. De opbrengst wordt besteed aan het eeuwfeest in september. Onder grote belangstelling van ouders, opa's en oma's, broers en zusjes werd hard en veel gelopen op het Rozenplantsoen. Reünie honderdjarige Sint Jozefschool De Sint Jozefschool bestaat in september honderd jaar. Vanwege het eeuwfeest wordt er voor oud-leerlingen, oud-leerkrachten en oud-bestuursleden een reünie gehouden op vrijdagavond 13 september van 19.30 tot 21.30 uur in het schoolgebouw aan de Le liestraat. Aanmelding vooraf is noodzakelijk: www.sintjozefschoolmoordrecht.nl De school werd in 1913 opgericht als onder deel van het schippersinternaat Moordrecht. De school is sinds lange tijd een zelfstandige organisatie waar door de jaren heen enkele duizenden kinderen hun basisschoolperiode hebben doorgemaakt. Nog een rondje..

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45