^BASICS Longboarden voor het goede doel Havenstad Operette speelt La Belle Helene ^GARDEN STONES HART VAN HOLLAND NESSELANDE 29 MEI 2013 Tiende editie Avondvierdaagse Zangdienst in Immanuelkerk Kookworkshops voor kinderen Beach Soccer Evenement verplaatst Ruim 22.000 m2 opslag en presentatie van tuinmaterialen: Bestratingsmaterialen Natuursteen Gewolmaniseerd tuinhout Bangkirai tuinhout (hardhout) Beschoeiingen Blokhutten Speeltoestellen Hardhouten tuinmeubelen in-lite Tuinverlichting Vijvermaterialen Vlonders DE GROOTSTE TUINMATERIALEN SPECIALIST IN DE REGIO! 47 Nesselander Douwe Duif er gaat met twee teamgenoten longboarden voor het Prinses Beatrix Fonds. Nesselande - De tiende editie van de Avondvierdaagse wordt gelopen van maandag 10 tot en met vrijdag 14 juni. De deelnemers kunnen kie zen uit een afstand van vijf of tien kilometer. Woensdag is rustdag. Op de laatste avond kunnen ook de jonge kinderen meelopen tijdens de Puppy-avond. De wandelingen starten dage lijks bij kindeluster 2 van de Brede School Nesselande aan het Marcel Duchampplein. De 5 km begint om 18.45 uur, de 10 km om 18.00 uur. Op deze afstand wordt ook buiten Nesselande gelopen, zoals bijvoor beeld een rondje Zevenhuizerplas. Inschrijven kan via de website waar na men de persoonlijke stempelkaart per email ontvangt. De kosten bedra gen 4,50 euro. Kinderen die alleen op de Puppy-avond lopen betalen 2,50 euro. Betalen kan in De Kristal aan de Cypruslaan op vrijdag 31 mei van 17.00 tot 19.00 uur; op woensdag 5 juni van 17.00 tot 19.00 uur; op vrijadg 7 juni van 17.00 tot 19.00 uur en op zaterdag 8 juni van 10.00 tot 13.00 uur. Op beide locaties van de Brede School Nesselande kan op woensdag 5 juni betaald worden tussen 8.00 en 9.00 uur. Wie als vrijwilliger tijdens de Avond vierdaagse wil helpen bij bijvoor beeld het uitdelen van drinken en fruit, wil stempelen, verkeer regelen of als EHBO'er dienst wil doen kan zich melden via info@nesseweb.nl. Voor meer informatie: www.avond4daagsenesselande.nl. Nesselande - Onder het motto 'Zon der spieren kom je nergens' gaat Douwe Dulfer, samen met 'riders' Nick Scheffers en Yvo van Wins- sen in tien dagen longboarden van Maastricht naar Groningen om geld op te halen voor het Prinses Beatrix Fonds. Het drietal traint regelmatig zeven tig kilometer per dag om zich voor te bereiden. 'Grote Wielen.Against Muscle Sickness' wordt in juli verre den. Onderweg overnacht het drie tal in jeugdherbergen. De opbrengst van de actie komt voor honderd procent ten goede aan het goede doel. Voor meer informatie: boardsmet- grotewielen@gmail.com. Rotterdam - De Havenstad Ope rette voert op zaterdag 29 en zon dag 30 juni de komische operette La Belle Helene van Jacques Offenbach op in het Zuidpleintheater. De ope- LA BELLE HELENE rette wordt volledig in het Neder lands gezongen en gesproken en is door regisseur Cor Dijkmans geac tualiseerd, hetgeen voor de nodige hilariteit zorgt. Het verhaal speelt zich af vlak voor de Trojaanse oorlog en vertelt het verhaal rond de roof van Helena. Het publiek maakt kennis met hel den uit de klassieke oudheid als Achilles en Agamemnon. Al in de eerste scènes wordt echter duide lijk dat deze komische opera zich slechts ten dele in de klassieke oud heid afspeelt. De toegang bedraagt 24 uur; met Rotterdampas 18 euro. Voor meer informatie en reserveren: 010-2030203. Nesselande - In verband met de slechte weersomstandigheden is het Beach Soccer Evenement dat gepland stond voor donderdag 23 tot en met zondag 26 mei, ver plaatst naar donderdag 27 tot en met zondag 30 juni. Het Soccer Et Rotterdam - Christelijk Man nenkoor Prins Alexander verleent op zondag 16 juni om 16.00 uur haar medewerking aan een feestelijke zangdienst in de Im manuelkerk. Dominee J. van de Meent verzorgt de overdenking en Arjan Breukhoven, dirigent van het mannenkoor, bespeelt het orgel. Zoon Matthijs bege leidt het mannenkoor op piano. De samenzang in de kerk aan de Berlagestraat 96 begint om 15.45 uur. Nesselande - Kinderen in de leeftijd van acht tot dertien jaar die willen leren koken kun nen zich aanmelden voor kook workshops in De Kristal op de donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Iedere week staat een ander land centraal. Een strippenkaart voor vier workshops kost 8 euro. Aanmelden kan aan de balie van De Kristal aan de Cypruslaan 404 of via 010-4553799 of 010- 2862760. Business@The Beach is eveneens een maand verplaatst en staat nu op de agenda voor donderdag 27 juni. Voor meer informatie; www.hollandbeachsoccer.com. Maak een wandeling langs onze show- tuinen! Ontwerp uw eigen tuin met ons gratis tuinteken- programma. Voor plaatsings advies voor beschoeiingen, vlonders, schuttingen: Bel 0172-216 159 Met 22.000 m2 opslagruimte, boordevol tuin materialen, van bestrating tot decoratie, van schuttingen tot blokhutten is Garden PLaza Boskoop uniek in de regio, qua omvang en uitstraling. Op ca. 1500 m2 oppervlakte vindt u de gehele materialenpresentatie van alle leverbare bestratingsmaterialen en schuttingen, een blok- huttenpresentatie, een kinderspeeltuin en een groot aantal model- en informatietuinen (waar alle materialen sfeervol in zijn verwerkt) in verschillende stijlen en formaten. Zo kunt u op uw gemak, in een rustige omgeving ideeën voor uw tuin opdoen, en kunt u de materialen van Garden Plaza Boskoop daar bekijken waar ze het beste uitkomen, namelijk in een tuin. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze in hardhouten tuinmeubelen, plantenbakken, houten speeltoestellen, maar ook vijver-materialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. Heeft u vragen, opmerkingen of problemen m.b.t. de inrichting van uw tuin, vraag het dan aan een van onze deskundige medewerkers. Kom bij ons ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras! Door de eigen productie van alle tuinhoutmaterialen kunt u ook afwijkende maten en modellen bestellen en ook beschikt Garden Plaza Boskoop over deskundige medewerkers voor advisering. Laat u dus verrassen door de talloze tuinideeën die Garden Plaza Boskoop heeft, zodat u volop van uw tuin kunt genieten. Geopend (m.u.v. de feestdagen maandag t/m donderdag van 7.30-17.30 uur, vrijdag van 7.30-20.30 uur en op zaterdag van 8.00-16.00 uur. De showtuinen zijn altijd toegankelijk, dus óók buiten de openingstijden. Vanaf 1 juli vervalt de koopavond en is het bedrijf op zaterdag tot 12.30 uur geopend. Ook gedurende de gehele vakantieperiode is Garden Plaza Boskoop geopend. Laag Boskoop 98, Boskoop Tel. 0172-216 159 Fax. 0172 -216 701 www.gardenplaza.nl info@gardenplaza.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47